עבודה בעגלות במרכז קניות: איפה הכי כדאי ואיך תגיעו לשכר גבוה

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

דוגמה לעגלת מכירה המיועדת עבור עבודה בעגלותצעירים רבים, במיוחד אחרי צבא, מעוניינים למצוא עבודה בחו"ל. הסיבות לכך הן רבות. עבודה בחו"ל מאפשרת הכנסה גדולה מאוד- פי כמה מהמשכורת שבחור אחרי צבא היה מצליח לצבור בארץ. סוג העבודה הנפוץ ביותר ומסתבר שיעיל מאוד הוא עבודה בעגלות. בכל העולם חברות ישראליות מצאו את השיטה כמוצלחת וכיום היא מיושמת כמעט בכל מדינה. כשמדובר בעגלות, הכוונה היא לדוכנים ניידים שנמצאים במקומות הומי אדם ומתופעלים על ידי מוכר אחד או יותר, תלוי במידת העומס והביקוש.

 

עבודה בעגלות – רווח מובטח

עבודה בעגלות היא שיטה שמאפשרת גישה ללקוחות במרכזי קניות. סוג עבודה כמו זה דורש עובדים שאוהבים מכירות ואופי עבודה פעלתני יחסית. העובדים ניגשים ללקוחות שעוברים ליד עמדת המכירה ומסבירים להם על המוצר לעיתים תוך כדי הליכה עד שהלקוח מגלה עניין ובעקבות כך רוכש אותו. עבודה בחו"ל מסוג זה מתאימה מאוד לישראלים מאחר והם ידועים במשמעת העבודה שלהם וברצון שלהם להרוויח כסף.

עבודה בעגלות במרכזי הקניות ובקניונים ברחבי העולםכל חברה שמציעה עבודה בעגלות, מסבירה על עצמה באתר האינטרנט שלה וגם במוקד טלפוני. כדאי לברר את התנאים המוצעים ואת ההכנסה המשוערת. עובדים בדרך כלל מתוגמלים בעמלות של 20%-30% מכל עסקה כך שחלק מהחברות מבססות את השכר על עמלות וחלק מאפשרות גם שכר בסיס מובטח. מי שלא בטוח לגבי החברה לגביה הוא מתעניין, מומלץ להתייעץ עם עובדים לשעבר של חברות שונות על מנת לקבל חוות דעת ממי שהוא לא בעל אינטרס.

שיטת המכירה של עבודה בעגלות

חברות רבות ברחבי העולם שמציעות עבודה בחו"ל בוחרות לשווק את מוצריהן בעמדות מכירה קטנות במרכזים מסחריים או מקומות הומי אדם. שיטה של עבודה בעגלות היא רווחית ביותר מכיוון שהקמת העגלה היא פעולה פשוטה מאוד וזולה, והגישה ללקוחות היא מקסימאלית. היא לא דורשת מהם את הטרחה להיכנס לחנות ולהתעניין במוצרים ומאפשרת הזדמנויות של מכירה גם למי שלא עוצר לשמוע במה מדובר, אלא ברוב המקרים המוכרים ניגשים אליו.

בנוסף, תגמול עובדים באחוזים מהקנייה נותן להם מוטיבציה למכור כמה שיותר ולבצע עסקאות ככל שניתן. כך המכירה היא אינטרס משותף של החברה והעובדים ולא קיים מצב בו רק צד אחד מרוויח. עבודה בארה"ב למשל, מוכיחה כי השיטה אכן עובדת. לקראת קריסמס הקניונים ומרכזי הקניות עמוסים בלקוחות פוטנציאליים שרוצים לקנות מתנות ליקיריהם או להתחדש בעצמם. עבודה בעגלות היא בשיאה בתקופה כמו זו. ההמון יוצא מהבית בכוונה לרכוש מתנות ולהוציא כסף, והרווח הוא כולו שלכם.

איך ניתן להשיג עבודה בעגלות?

אפשרויות רבות של עבודה בעגלות נמצאות באינטרנט. כיום הרשת היא ערוץ התקשורת המרכזי למציאת עבודה בחו"ל. האתרים השונים מציעים בגוון רחב של עבודה בחו"ל: עבודה באירופה, בארה"ב, בקנדה, באוסטרליה, בדרום אמריקה ואפילו עבודה ביפן. בכל אחת מהארצות עבודה בעגלות היא משתלמת מאוד. מי שמעוניין מכירה אקטיבית ולא חושש לדבר עם לקוחות ימצא אותה גם מהנה.

אתרים רבים מציעים עבודה בעגלות מפתה במיוחד עם תנאים נוחים מאוד. מומלץ לא למהר ולהחליט בצורה פזיזה, אלא לבדוק את כל הפרטים בנוגע לחברה איתה אתם מעוניינים לעבוד כמו: חוקיות החברה או חוקיות המוצרים. הרבה פעמים חברות שפועלות באופן לא חוקי משכנעות את המעוניינים בתעסוקה שאין צורך בויזת עבודה באותה במדינה. על מנת למנוע בלבול בין סוגי ויזות השונות, זכרו- עבודה בחו"ל ללא ויזת עבודה אינה חוקית. ויזת תייר או כל ויזה אחרת לא יכסו עבודה בחו"ל ומי שמתעלם מכך מסתכן המעצר וגירוש.

איך תבטיחו לעצמכם התאקלמות מהירה וקלה?

החיסרון העיקרי של עבודות בחול, בין אם בעגלות ובין אם בכל תחום אחר, הוא שכל שינוי בחיים, ובוודאי שינוי של מקום המגורים והסביבה שלנו, מייצר קושי להסתגל למציאות החדשה, מה גם שאנחנו מתרחקים מהמשפחה והחברים שבדרך כלל עוזרים לנו להתמודד עם קשיים שונים.

מצד שני, כדאי לזכור שקושי הוא כמעט תמיד גם אתגר, ומי שמתמודד בהצלחה עם האתגר זוכה לרווח נוסף מפרק הזמן של העבודה מעבר לים – לא רק שכר נאה אלא גם אישיות חזקה יותר.

על-מנת להקל על הקושי ולמקסם את סיכויי ההצלחה בהתמודדות עם האתגר, כדאי קודם כל לבחור נכון את היעד: עבודה בקנדה, למשל, היא אופציה מצוינת בזכות העובדה שכולם שם מדברים אנגלית, שאורח החיים הקנדי דומה למדי לזה המוכר מישראל ובפרט פערי התרבות מינימליים ובנוסף מדובר במדינה שידועה בכך שהיא מקבלת אורחים ועובדים במאור פנים אמיתי.

מפתח שני להתאקלמות מהירה וקלה הוא עצם העבודה בתחום העגלות: כל מי שבוחר באפשרות הזו מוצא עצמו בחברת צעירים וצעירות אחרים, גם בשעות העבודה וגם לאחר מכן, במגורים המשותפים, כך שתוך זמן קצר מאוד נוצר מעגל תמיכה חדש, מעצים במיוחד שהרי כולם עוברים את אותה חוויה.

בנוסף כדאי לצאת לכמה שיותר בילויים וטיולים בסביבה, כדי להכיר אותה וכך ללמוד להפיק את המרב מהמקום החדש אליו מגיעים: אם למשל בחרתם באפשרות של עבודה באנגליה והיעד שלכם הוא לונדון, אל תהססו להסתובב בעיר הגדולה, גם לבדכם – עד מהרה תגלו שאתם מרגישים בה בבית.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!