מגוון הצעות עבודה בקנדה

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

עבודה בקנדה - מכירות בקניוניםעבודה בחו"ל היא רווחית ביותר ונובעת מחשיבה כלכלית חכמה, אולם הבחירה במדינה בה תעבדו חשובה לא פחות. קנדה היא מדינה מרתקת, בשטחה העצום נמצאים נופים עוצרי נשימה, אנשים חמים ואדיבים חיי לילה, תרבות, ערים מרהיבות ועוד. עבודה בקנדה היא בחירה טובה שמשלבת חשיבה כלכלית חכמה עם שגרה איכותית ונעימה. היא יעד מומלץ מסיבות רבות ונופה כולל פארקים, ערים מעניינות ואטרקציות מכל הסוגים.

 

עבודה בקנדה – יתרונות

עיקר העבודה הוא מכירותעבודה בקנדה מכירות בערים הגדולות בערים הגדולות: טורונטו, מונטריאול, וונקובר בהן העבודה בהיקף גדול מאוד מה שהופך אותה לרווחית ביותר. קנדה היא מקום שקט ונעים ואיכות החיים בה גבוהה יחסית לישראל. במסגרת עבודה בקנדה יש לעובדים אפשרות ליהנות ממנה מאחר וחלק נכבד מהשהות שלהם הוא זמן חופשי בו יכלו לחוות וליהנות מטיולים בטבע, חיי לילה ואוכל טוב. במסגרת עבודה בקנדה לא קיים מכשול השפה מאחר והשפה המדוברת היא השפה האנגלית שרובנו שולטים בה בצורה טובה ולא קשה לשפר אותה במהלך השהות, לעומת עבודה ביפן לדוגמה.

אפשרויות של עבודה בקנדה

הרבה מהחברות בהן ניתן לעבוד בקנדה שייכות לישראלים. לכן, המעסיקים מעדיפים לעבוד עם עובדים ישראלים. עבודה בקנדה או כל עבודה בחו"ל מצריכה משמעת עבודה ויכולת לעבוד שעות רצופות. לישראלים יש את היכולת להתמודד עם המצבים הללו, הם בעלי מוטיבציה גבוהה להצליח ומבינים את הכרוך בכך.

אפשרויות העבודה בקנדה הן רבות: מכירת ציורי שמן, מוצרי ים המלח, דוכנים של תכשיטים ועוד. ישנם סוגים שונים של מכירה: האחת, עמדות מכירה של עגלות. שיטת זו היא דרך למכור לעוברי אורח בקניונים ובמרכזי הקניות תוך פנייה אליהם והצגת המוצר. שיטה נוספת היא מכירה מדלת לדלת.

עבודה בקנדה – מכירות

 

במסגרת עבודה בחו"ל אפשר למצוא תעסוקה בתחומים שונים. עבודה במכירות נחשבת לרווחית ביותר בה עוסקים רוב הצעירים המחפשים עבודה בחו"ל. תחום המכירות נחלק לשני סוגים עיקריים: האחת, עמדות מכירה בקניונים ובמרכזי קניות והשנייה, מכירות מדלת לדלת כלומר מפגש עם הלקוחות בביתם הפרטי.

ישנם יתרונות רבים לשתי השיטות. במסגרת עבודה בעגלות אנו פוגשים בלקוחות פוטנציאליים שיצאו מהבית בכוונה לרכוש מוצרים להשקיע את כספם. לעומת זאת, בבתים אנו פוגשים את הלקוח בסביבה שקטה יותר, אין הסחות דעת של חנויות אחרות או מותגים מתחרים למוצר שאנו מעוניינים למכור, כך שהתנאים מזרזים את הקנייה. בשתי השיטות אפשר להרוויח הרבה כסף מאחר והמוכר מתוגמל באחוזים מעסקאותיו וככל שמיומנויות המכירה שלו טובות יותר, כך הרווח שלו גדול יותר.

עבודה בקנדה באופן חוקי

עבודה בקנדה חייבת להתבצע באופן חוקי, כלומר כל אדם זר שמעוניין לעבוד בה חייב להיות בעל ויזת עבודה. כנ"ל לגבי עבודה בארה"ב או כל עבודה בחו"ל. ישנן סוגי ויזות שונות, לכן כדאי להיעזר בגורם מקצועי בתהליך. המעסיקים עוזרים למי שמעוניין לעבוד אצלם להנפיק ויזת עבודה במשרד ההגירה. עבודה בחו"ל באופן לא חוקי מאוד לא מומלצת, השלכותיה עלולות להיות מעצר וגירוש. לאחרונה, קנדה החמירה את האכיפה בתחום ההגירה כך שכדאי מאוד להקפיד על הכללים.

על מנת לקבל ויזת עבודה לקנדה צריך לקיים שני דברים. ראשית, יש להוציא אישור בדבר העדר מרשם פלילי בעת ביקור בתחנת משטרה מרחבית. השגרירות הקנדית דורשת מכל אחד מהמעוניינים בויזת עבודה לקנדה להציג "תעודת יושר" שמוכיחה כי אין לו עבר פלילי. השלב השני הוא מילוי שני טפסים- טופס של בקשה לאשרת עבודה וטופס הצהרה על מצב משפחתי. יש לצרף תמונות פספורט עם הבקשה.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!