אודות עבודה באנגליה

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

עבודה באנגליה - ביג-בןעבודה באנגליה מאז ומתמיד הייתה מבוקשת, אולם בשנים האחרונות היא צוברת תאוצה כך שיותר ויותר ישראלים מעוניינים בה. כל מי שבוחן את האפשרויות של עבודה בחו"ל מנסה את מזלו גם באנגליה היות והמטבע שלה, הפאונד הוא חזק מאוד וכיום עומד על כ- 6.4 שקלים. יש אינסוף אפשרויות של עבודה באנגליה במכירות, באבטחה ועוד. ממלכת בריטניה מהווה שכשני שליש משטחה של האי הבריטי ובה נופים מרהיבים, חופים, יערות, ערים מפותחות, ארכיטקטורה ותרבות.

לכל עבודה באירופה יש את היתרונות שלה. במקרה של עבודה באנגליה היתרונות הם ברורים: השכר, התנאים, התרבות, האווירה והאנשים. רוב העבודה המוצעת לישראלית היא בערים הגדולות כמו לונדון ומנצ'סטר אך ניתן למצוא עבודה גם בעיירות חוף בתקופת הקיץ ובפריפריה במהלך השנה. עבודה בברצלונה למשל, היא בשיאה במהלך הקיץ. כנ"ל לגבי כל  עבודה בחו"ל מכיוון שברחבי העולם בסביבות יולי-אוגוסט התלמידים והסטודנטים יוצאים לחופש.

 

 

ויזת עבודה באנגליה

מאחר והביקוש של עבודה באנגליה הולך וגדל עם השנים הוא מביא אליה כמויות גדולות של הגירה שהיא לא מעוניינת בהן. ההגירה באופן כללי פוגעת בכלכלתה של אנגליה. על מנת להילחם בתופעה, החלו הבריטים לאפשר לזרים לעבוד בה בתנאי שיציגו אשרת עבודה. בדומה למדינות נוספות כמו ארה"ב בהן דורשים ויזת עבודה לארה"ב, מי שמעוניין למצוא עבודה באנגליה יאלץ להגיש בקשה לאשרת עבודה. כמו כל עבודה באירופה, גם עבודה באנגליה דורשת מכל מי שמעוניין לעבוד בה שיועסק כחוק. לכן, לפני שאתם מתחילים לחפש עבודה בחו"ל, כדאי שתבדקו אם המעסיקים שלכם עובדים באופן חוקי ותבררו את כל הפרטים שקשורים לויזת התעסוקה לאנגליה על מנת לא להתבלבל בין סוגי ויזות שונים.

מהם ההליכים לקבלת עבודה באנגליה?

ניתן למצוא את כל האפשרויות של עבודה בחו"ל באינטרנט. כל שעליכם לעשות הוא להשוות בין האופציות השונות ולהחליט מי מביניהן היא המתאימה ביותר עבורכם. לאחר שבחרתם באפשרויות אחת או יותר, כדאי לקבוע פגישה עם נציג החברה שיסביר לכם פנים מול פנים על אופי העבודה, תנאי התעסוקה, שעות פעילות ועוד. עבודה בחו"ל עלולה להיות כרוכה בהוצאות רבות. על מנת למנוע מצב שבו תבזבזו את כל הכסף שחסכתם במהלך העבודה כדאי לכם לעבוד עם חברות שמציעות את העסקה המשתלמת ביותר עבורכם גם אם זה מצריך מעט בירוקרטיה וכך תחסכו הרבה כסף.

עבודה באנגליה בעגלות

מי שעסק בעבר במכירות, יהיו לו יתרונות רבים במסגרת עבודה באנגליה מאחר ורוב ההצעות של עבודה באירופה קשורות במכירות- בעגלות או מדלת לדלת. האירופאים, באופן מיוחד מעוניינים מאוד במוצרי ים המלח שהרבה מהחברות הישראליות משווקות. ישראלים הם המוכרים הטובים ביותר בכל מה שקשור למוצרים המיוצרים בארץ ורק הם יוכלו להסביר בצורה טובה ומקצועית אודות ים המלח ומוצריו.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!