עבודה בעגלות בלונדון

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

לונדון לא מחכה לי, כך כתב חנוך לוין ז"ל ושרה חוה אלברשטיין. צעירים רבים אחרי צבא מגיעים ללונדון ומאמינים כי לונדון כן מחכה להם. מזג האוויר הסגרירי, התרבות השונה והאפשרות לראות עולם מהווה סיבות טובות עבור צעירים לארוז תיק וללכת לנסות את מזלם בלונדון. יש לזכור כי מדובר בעבודה ולא בטיול והרגשת החופש שמרגישים בטיול אינה קיימת כאשר מדובר בעבודה.

יחד עם זאת, כמו בכל עבודה גם כאן יש צורך להוכיח כי יש באפשרותכם לעבוד קשה.

טוב אולי המלכה אליזבת לא מחכה להם בזרועות פתוחות אבל מבחינת עבודה ניתן למצוא שם עבודה בעגלות בלונדון. אם החלטתם לעבוד בעבודה מסוג זה, דעו כי מדובר בחוויה בלתי נשכחת אך לצידה עבודה קשה ומתגמלת תוך צבירת חוויות בתחום השיווק והמכירות.

 מה השלב הראשון?

ארזתם תיק והחלטתם לנסוע ללונדון למטרת חיפוש עבודה. אחת העבודות הפופולריות במקום היא עבודה בעגלות. עבודה בעגלות מושכת צעירים רבים ללונדון המבקשים להתנסות בעבודה הכוללת מכירות בקניונים שונים.

עבודה בעגלות בלונדון נחשבת לפופולרית במיוחד ולכן לא ממש קשה למצוא עבודה בתחום. מבחינת חוקיות, לונדון נחשבת למקום שאינו מחייב אישור ויזה על מנת לשהות כתייר, אך כאשר מדובר על אשרת עבודה חשוב מאד להגיע למקום עם כל האישורים הדרושים על מנת למנוע אי נעימות.

בשונה מעבודת אחרות, עבודה בעגלות בלונדון הינה עבודה כשכירים ולכן החברה ששוכרת את שירותיכם צריכה לדאוג לכל הפרטים החל מרישיון עבודה ועד לרישיון עסק. זכרו! לפני שאתם מתחילים לארוז תיק ולספר לחברים בהתרגשות על הנסיעה כדאי לוודא כי אתם עובדים מול מעסיק הגון וכי הוא יהיה קשוב לצרכים שלכם.

 האם העבודה מתאימה לכל אחד?

בין אם לונדון מחכה לכם או לא,  לא בטוח כי  עבודה בעגלות באנגליה מתאימה לכל אחד. חשוב שתדעו כי מדובר בעבודה שאינה פשוטה וכוללת מכירות. יש מי שמגיע ללונדון ומוצא כי העבודה אינה מתאימה ועוזב. העבודה בעגלות אינה פשוטה אך חשוב מאד להתרכז במכירות ולא להישבר. במידה ולא מצליחים למכור, לא מרוויחים כסף ולכן חשוב מאד להשקיע בטכניקת מכירה. כמו כן, בכל יום מתחילים מההתחלה- כלומר זה לא ממש משנה כמה מכרתם ביום שלפני ביום למחרת מתחילים מחדש. למעשה כל הזמן צריך לעבוד ולהוכיח כי יכולת המכירה משתפרת מיום ליום. בכל יום שאתם קמים לעבודה אתם צריכים לזכור כי יום בו אתם לא קמים ללא אסטרטגיית מכירה אינו יום טוב. כמו כן, בשונה מעבודות אחרות, בעבודות מכירה עובדים לא מעט שעות. העבודות בעגלות יכולות לנוע בין 10 שעות ביום ויותר.

איך תמצאו חברה איכותית

בשל הביקוש לעבודה מכירתית מסוג זה, ניתן למצוא חברות רבות המציעות עבודות לצעירים אחרי צבא המעוניינים להתנסות בעבודות שונות. אחת הדרכים למצוא חברות מסוג זה היא באמצעות חיפוש באינטרנט. מאז כניסתו של האינטרנט לחיינו הפך לכלי יעיל לחיפוש מידע.

אם פעם היינו מתייעצים עם חברים או בני משפחה הרי היום איתור חברות בתחום זה מתבצע גם באמצעות האינטרנט. היום לכל חברה המכבדת את עצמה יש אתר אינטרנט ובו ניתן לראות פרטים שונים אודות החברה ולהחליט האם מדובר בחברה מתאימה או לעבור הלאה.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!