עבודה בארצות הברית

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

דגל ארהבצעירים אחרי צבא מעוניינים למצוא עבודה בחו"ל מסיבות רבות: הרווח הכלכלי, החוויה המיוחדת והנופים המרהיבים. עבודה בארצות הברית היא ללא ספק האפשרות הנחשקת ביותר.  במסגרת עבודה בארה"ב יוכלו צעירים להרוויח בחודש סכומים גדולים מאוד יחסית לארץ ולעולם כולו. בנוסף, ניתנת לעובדים האפשרות ליהנות בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות מטיולים בטבע ובילויים בחיי הלילה.

מי שחווה בעבר עבודה בחו"ל יעיד על כך שהחוויה היא בלתי נשכחת. כל צעיר אחרי צבא, וגם כאלו אחרי תואר חייבים לעצמם חוויה זו. ניתן למצוא בה שלל אפשרויות מאחר והיא גדולה מאוד וכוללת כמעט כל סוג עבודה אפשרי ביניהם: עבודה בעגלות, מכירות מדלת לדלת, אבטחה, טיפול בילדים ועוד.

עבודה בארה"ב – חלומו של כל אחד

תתפלאו לגלות שישנם חלומות שניתן להגשים בקלות רבה. כל מי שרצה לגור בניו יורק או לנפוש במיאמי יוכל לעשות זאת ובקלות. ניתן למצוא עבודה בארה"ב בלי בעיה בלחיצת כפתור. כל האפשרויות נמצאות ברשת האינטרנט. כל מה שנותר הוא לערוך חיפוש ולהשוות בין החברות השונות.

המגוון הגדול מאפשרעבודה בארה”ב בדולרים במזומן לכל אחד למצוא את היעד המתאים ביותר בשבילו בתוך המדינה עצמה. יש בה אזורים שונים לחלוטין אחד מהשני. כל מי שמעוניין באזור אקזוטי יותר יבחר באפשרות של עבודה במיאמי למשל ומי שמתחבר לנוף אורבאני ישמח למצוא עבודה בניו יורק.

יתרון נוסף של עבודה בארה"ב הוא שהשפה המדוברת בה היא אנגלית. רובנו, הישראלים שולטים ברמה מסוימת בשפה האנגלית. חלק מתהליך ההסתגלות הוא שיפור השפה האנגלית של העובדים שנעשה באופן טבעי בעקבות שהייה ממושכת. לעיתים, עבודה בחו"ל מאלצת אותנו להתמודד עם שפות זרות שמהוות מכשול רציני במכירה ובביצוע העסקאות. זהו מכשול שלא תתקלו בו במסגרת עבודה בארצות הברית. במידה ואתם לא בטוחים לגבי רמת האנגלית שלכם ואתם רוצים לשפר אותה לפני שתטוסו לעבוד בארה"ב, כדאי ללמוד אנגלית מדוברת במסגרת קורס, שיעזור לכם לשפר את רמת שליטתכם בשפה.

עבודה במכירות ועוד

תחום המכירות כיום הוא הרחב ביותר מתוך מגוון האפשרויות של עבודה בחו"ל. זאת מכיוון שהוא משתלם מאוד במיוחד במקומות הומי אדם ומקומות תיירותיים שונים שבסביבתם יש הרבה לקוחות פוטנציאליים. סוג המוצרים הנמכרים הוא בדרך כלל לפי קהל היעד. כלומר, מוצרי אופנה וחפצי אומנות יתאימו בערים הגדולות היכן שיעריכו אותם ומוצרי טיפוח לעור הם מוצרים שנמכרים הכי הרבה באתר נופש בהם קרינת השמש חזקה ולקוחות מעוניינים במוצרים שיועילו לבריאות ולמראה של העור.

עבודה בארה"ב מציעה מגוון גדול מאוד של עבודות מכירה. חלקן בעמדות שונות בקניונים וחלקן מכירת מוצרים מדלת לדלת. עבודה בארצות הברית מתאימה מאוד לישראלים מאחר והם מתמודדים בקלות עם שעות עבודה מרובות ונחשבים לחרוצים מאוד.

ויזת עבודה לארה"ב

הליך הבקשה של ויזת עבודה לארה"ב מאלץ התמודדות עם בירוקרטיה נוקשה יחסית. גם מי שינסה למצוא עבודה ביפן, יבחין באותו יחס למהגרים ועוסקים בעבודה באופן לא חוקי מהסיבה שמדינות אלה מבוקשות מבחינת תעסוקה. בעקבות כך, הרשויות פועלות לאכיפת החוקים שקשורים בהגירה ובתעסוקה לא חוקית.

ישנן סוגי ויזות נוספות שמאשרות כניסה לארצות הברית כמו: ויזת תייר או ויזת סטודנט. מי שלא בקיא בכל מה שקשור בויזות ואישורי עבודה יכול לקבל את כל המידע באתר האינטרנט של השגרירות האמריקאית. אי ידיעת  החוק לא תפתור אתכם מעונש וגם אלו שבתום לב הועסקו בכל עבודה בארצות הברית שלא כחוק, יוענשו.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!