עבודה במדינת צרפת

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

כל מי שמעריך את התרבות האירופאית במיטבה: אוכל, אדריכלות, אופנה ועוד יתלהב מהאפשרות של עבודה בצרפת. כמו כל עבודה באירופה היא נחשבת לעבודה בסביבה נעימה מאוד. צרפת נחשבת לאחד מיעדי התיירות הפופולאריים בעולם ולכן הכלכלה שלה היא משגשגת ורווחית. גם חברות קוסמטיקה, מוצרי ים המלח או מכירת ציורים ראו אותה כהזדמנות כלכלית טובה, לכן עבודה בצרפת נחשבת לרווחית מאוד. בשל הריבוי בחברות ישראליות שמוכרות בצרפת את מוצריהן, הפכה צרפת ליעד נוח של עבודה בחו"ל גם לישראלים.

עבודה בצרפת משולבת עם חיי לילה ותרבות

עבודה בצרפת - אוכל, אדריכלות, אופנהכל מבקר בצרפת יוכל למצוא בה שלל אטרקציות מרתקות. בערים הגדולות ישנן מוזיאונים רבים ונושא האומנות בה מפותח במיוחד. הביקור במוזיאון הלובר בו נמצא הציור המפורסם – המונה ליזה, מומלץ ביותר ונחשב לאתר חובה עבור מבקרים רבים. גם האומנות המודרנית דומיננטית בתרבות הצרפתית כיום. מדינות רבות יכולות להציע תרבות ואומנות בדומה לצרפת. טיול בשילוב עבודה באיטליה או ספרד יכולים להיות מעניינים ומיוחדים.

מחוץ לערים הגדולות ישנו טבע שופע ונופים מרהיבים. כפרים באווירה פסטורלית וטבע עוצר נשימה. צרפת ידועה באתרי הסקי המומלצים שלה. בדרך כלל במסגרת עבודה בחו"ל העובדים נהנים מזמן חופשי בו הם יכולים ליהנות מהאטרקציות השונות שיש למדינה להציע, כך גם במסגרת עבודה בצרפת. כדאי לנצל אפשרות כמו עבודה באירופה לראות נופים ולחוות את התרבות המיוחדת.

למה כדאי לעבוד בצרפת?

היורו נחשב לחזק מאד ביחס לשקל. בשל כך, עבודה בצרפת היא רווחית ביותר עבורנו, הישראלים. עבודה בעגלות מועדפת על צעירים שבוחרים לעבוד בה מכיוון שמוצרי קוסמטיקה, תכשיטים ותמונות נמכרים במרכזי חנויות בקלות. אחת הסיבות לך היא שהצרפתים אוהבים איכות חיים ומגלים עניין במוצרים מארץ אחרת שנראים להם מיוחדים כמו מוצרי ים המלח.

בנוסף, בצרפת תיירים רבים. במהלך ביקור בה אנשים רוכשים הרבה יותר ומרשים לעצמם לבזבז כסף באווירה של חופשה. עבודה בחו"ל עוזרת לתרגל את השפה האנגלית באזורים תיירותיים וגם מהווה הזדמנות טובה ללמוד שפה זרה. כל עבודה באירופה תרחיב את האופקים של השוהים בה לפרק זמן ארוך יחסית בכך שמי שעובד בה יוכל ללמוד שפה חדשה וללמוד תרבות מקומית שונה משלו. כמובן שמי שמתכוון לעסוק במכירות, ילמד לדבר בשפה המקומית. למידת השפה הצרפתית במקרה הזה תעזור למוכר ליצור קשר אישי עם הלקוח ולהגדיל את הסיכויים לביצוע העסקה. בנוסף, ישנן אזורים שאינם תיירותיים בצרפת ושהמקומיים בקושי דוברי אנגלית, לכם חשוב לדעת לדבר צרפתית, אפילו מעט מילים הקשורות למכירה כדי לבצע מכירה.

תנאי תעסוקה של עבודה בצרפת

המעסיקים שאחראים על עבודה בצרפת או עבודה באירופה בכלל, דואגים לתנאים טובים לעובדים שלהם. חלק מהחברות מממנות טיסה ומגורים וחלקן דורשות מהעובדים לממן חלק מתנאי המחייה. במסגרת עבודה בצרפת, רוב החברות דואגות לטלפון ורכב עבור העובדים. עיקר התעסוקה היא עבודה בעגלות וישנה גם אופציה למכירות מדלת לדלת. גם שיטת מכירות בבתים נחשבת למוצלחת והרבה חברות בוחרות בה למכור את מוצריהן.

עבודה בחו"ל מציעה גם תעסוקה שלא קשורה במכירות. ניתן לעבוד במלצרות ובחיי הלילה באזורים תיירותיים במיוחד כך שאי ידיעת השפה המקומית לא תהווה מכשול. עבודה בחו"ל בחיי הלילה היא מהנה במיוחד. ישנן עוד אפשרויות רבות של ערים תיירותיות בהן אפשר לעבוד במסעדות ובבארים כמו: עבודה בברצלונה או עבודה בניו יורק. בשונה מחיי הלילה בארצנו, הצרפתים והאירופאים בכלל נהנים מתרבות יוצאת דופן של בארים בסגנון מיוחד, אוכל טוב ויין איכותי (עד כדי כך שאנשים מכל העולם נוטים אפילו לעשות טיול יין בצרפת, במיוחד בשביל לבקר במקומות שבו מייצרים את היינות הצרפתיים המפורסמים).

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!