עבודה במדינת פלורידה

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

פלורידה היא גן עדן למחפשי עבודהפלורידה היא מדינה שטופת שמש וססגונית בפינה הדרום מזרחית של ארצות הברית – ואחד היעדים המועדפים לעבודה בחו"ל.

לפלורידה – הרביעית במדינות ארה"ב מבחינת גודל האוכלוסייה (מעל 18,000,000 איש) – פנים מגוונות. מצד אחד, קשישים רבים, ובייחוד אלה השייכים לשכבות המבוססות, מעדיפים "לברוח" מהמדינות הקרות ובוחרים באזור החם והנעים לבלות בו את גיל הזהב. מדובר באנשים אמידים מאוד, ואלה המוצאים עבודה בפלורידה בתחום המכירות בהחלט יוצאים נשכרים מקהל יעד איכותי זה, שנהנה לרכוש מוצרים רבים. מצד שני, יש בפלורידה אוכלוסייה היספאנית גדולה (בעיקר בזכות הקרבה הגדולה לאיים הקאריביים ולמדינות אמריקה הלטינית) שתורמת למדינה פן תוסס ושמח.

מרכיב נוסף באטרקטיביות של פלורידה כמקום עבודה בחו"ל הוא עובדת היותה גן עדן לתיירים – ב-2011, לדוגמה, הגיעו אל "מדינת השמש הזורחת" 86 מיליון תיירים, שנהנו מאינספור אפשרויות בילוי ואטרקציות.

פלורידה – לא רק חופים יפים

פלורידה מפורסמת בעיקר בחופים המרשימים שלה, אבל המוני התיירים המגיעים אליה מדי שנה, כמו גם מי שבוחר לעבוד בה בכל ג'וב שהוא, מוצפים שלל אופציות נוספות ליהנות מהחיים.

בין האטרקציות המוכרות והמתוירות להפליא ניתן למנות את עולם הים – שילוב של פארק מים עתיר מתקנים וגן חיות ימיות מכל הסוגים וכל המינים (אגב, גם בסן דייגו ישנו עולם ים דומה, כך שמי שבוחר באופציה של עבודה בקליפורניה יכול ליהנות אף הוא מבילוי רטוב וצוהל זה); את דיסניוורלד – מתחם שהוא עולם שלם (רק מספר העובדים בו עבר כבר את ה- 50,000!), גדוש בקסם, פנטזיה, דמויות אהובות, שעשועים מכל הסוגים וצווחות התלהבות של בני כל הגילאים; ואת אולפני יוניברסל – פארק שעשועים עצום מימדים המוקדש לאמנות הקולנוע.

בפלורידה נמצאת גם אחת משמורות הטבע המרשימות ביותר בעולם – הפארק הלאומי אוורגליידס. מדובר בשמורה המתאפיינת במערכת אקולוגית בעלת איזון עדין במיוחד,שחיים בה לא פחות מ-36 מינים הנמצאים בסכנת הכחדה ובהם פנתר פלורידה, ועוד מאות מינים אחרים של יונקים, זוחלים, עופות ודגים. גם במרכז המדינה שוכנות שמורות טבע ייחודיות ובהן מעיינות יפהפיים (כולל פרות ים!) ואגמים מושכי תיירים. יעד נוסף הוא העיר הדרומית ביותר של ארה"ב, קיי ווסט, שהיא מופת לסובלנות ומושכת אליה תיירות הומוסקסואלית ענפה, וכמובן שאסור לשכוח את מיאמי בעלת האופי הלטיני השמח. אטרקציה ייחודית במיאמי היא רובע האר-דקו שמהווה גן עדן המתאפיין במבנים מרתקים (אגב, עבור חובבי אדריכלות שרוצים לעבוד בחוץ לארץ עבודה בבלגיה היא אופציה מומלצת לא פחות).

בנוסף על המבחר העצום של אפשרויות טיולים ובילויים בפלורידה עצמה, חשוב לזכור שהמדינה קרובה מאוד לאיים הקאריביים ולמרכז ודרום אמריקה – כך שעבודה בפלורידה היא גם קרש קפיצה מעולה, הן כלכלית והן גיאוגרפית, לטיול באיים המרהיבים ביופיים ובכל רחבי מרכז ודרום אמריקה.

עבודה בפלורידה – גן עדן משתלם

עבודה בפלורידה היא דרך נהדרת לחוות את גן העדן שטוף השמש ומלא שמחת החיים. ברוב רובם של המקרים, באופן טבעי, מקום העבודה הוא בערים הגדולות, שבהן אפשרויות התעסוקה רבות יותר וכן מגוונות יותר.

הג'ובים המובילים בקרב הישראלים המעדיפם עבודה בחו"ל ומגיעים לפלורידה הם מכירת מוצרים שונים (בעיקר בעגלות המוצבות במרכזי קניות ומושכות אליהן תיירים ותושבים מקומיים גם יחד), או-פר אצל המשפחות היהודיות והישראליות לשעבר הרבות החיות במדינה, אבטחה, הוראת עברית (תחום נוסף שהיצע העבודה בו רב יחסית בזכות הקהילה היהודית והמשפחות הישראליות שהעתיקו את משכנן לפלורידה), עבודה בתחום חיי הלילה (המפותחים עד מאוד בעיקר במיאמי האופנתית), ג'ובים במכוני כושר ועוד.

בין אם תבחרו בעבודה במיאמי, בפורט לודרדייל, באורלנדו, בטמפה או בכל עיר אחרת בפלורידה תזדקקו לוויזת עבודה בארה"ב – אל תנסו לעבוד בלי ויזה שכזו, לא כדאי להסתבך עם שלטונות ההגירה של ארצות הברית.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!