Logo Amador Dark Blue

המדור השלם לחיפוש ואיתור עבודות בחו״ל

עבודה במדינת פלורידה

המדור עבודות בחול

יצירת קשר

מחפשים עבודה בחו"ל? צריכים עזרה? בשביל זה אנחנו כאן!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

פלורידה היא מדינה שטופת שמש וססגונית בפינה הדרום מזרחית של ארצות הברית – ואחד היעדים המועדפים לעבודה בחו”ל.

לפלורידה – הרביעית במדינות ארה”ב מבחינת גודל האוכלוסייה (מעל 18,000,000 איש) – פנים מגוונות. מצד אחד, קשישים רבים, ובייחוד אלה השייכים לשכבות המבוססות, מעדיפים "לברוח” מהמדינות הקרות ובוחרים באזור החם והנעים לבלות בו את גיל הזהב. מדובר באנשים אמידים מאוד, ואלה המוצאים עבודה בפלורידה בתחום המכירות בהחלט יוצאים נשכרים מקהל יעד איכותי זה, שנהנה לרכוש מוצרים רבים. מצד שני, יש בפלורידה אוכלוסייה היספאנית גדולה (בעיקר בזכות הקרבה הגדולה לאיים הקאריביים ולמדינות אמריקה הלטינית) שתורמת למדינה פן תוסס ושמח.

מרכיב נוסף באטרקטיביות של פלורידה כמקום עבודה בחו”ל הוא עובדת היותה גן עדן לתיירים – ב-2011, לדוגמה, הגיעו אל "מדינת השמש הזורחת” 86 מיליון תיירים, שנהנו מאינספור אפשרויות בילוי ואטרקציות.

פלורידה – לא רק חופים יפים

פלורידה מפורסמת בעיקר בחופים המרשימים שלה, אבל המוני התיירים המגיעים אליה מדי שנה, כמו גם מי שבוחר לעבוד בה בכל ג’וב שהוא, מוצפים שלל אופציות נוספות ליהנות מהחיים.

בין האטרקציות המוכרות והמתוירות להפליא ניתן למנות את עולם הים – שילוב של פארק מים עתיר מתקנים וגן חיות ימיות מכל הסוגים וכל המינים (אגב, גם בסן דייגו ישנו עולם ים דומה, כך שמי שבוחר באופציה של עבודה בקליפורניה יכול ליהנות אף הוא מבילוי רטוב וצוהל זה); את דיסניוורלד – מתחם שהוא עולם שלם (רק מספר העובדים בו עבר כבר את ה- 50,000!), גדוש בקסם, פנטזיה, דמויות אהובות, שעשועים מכל הסוגים וצווחות התלהבות של בני כל הגילאים; ואת אולפני יוניברסל – פארק שעשועים עצום מימדים המוקדש לאמנות הקולנוע.

בפלורידה נמצאת גם אחת משמורות הטבע המרשימות ביותר בעולם – הפארק הלאומי אוורגליידס. מדובר בשמורה המתאפיינת במערכת אקולוגית בעלת איזון עדין במיוחד,שחיים בה לא פחות מ-36 מינים הנמצאים בסכנת הכחדה ובהם פנתר פלורידה, ועוד מאות מינים אחרים של יונקים, זוחלים, עופות ודגים. גם במרכז המדינה שוכנות שמורות טבע ייחודיות ובהן מעיינות יפהפיים (כולל פרות ים!) ואגמים מושכי תיירים. יעד נוסף הוא העיר הדרומית ביותר של ארה”ב, קיי ווסט, שהיא מופת לסובלנות ומושכת אליה תיירות הומוסקסואלית ענפה, וכמובן שאסור לשכוח את מיאמי בעלת האופי הלטיני השמח. אטרקציה ייחודית במיאמי היא רובע האר-דקו שמהווה גן עדן המתאפיין במבנים מרתקים (אגב, עבור חובבי אדריכלות שרוצים לעבוד בחוץ לארץ עבודה בבלגיה היא אופציה מומלצת לא פחות).

בנוסף על המבחר העצום של אפשרויות טיולים ובילויים בפלורידה עצמה, חשוב לזכור שהמדינה קרובה מאוד לאיים הקאריביים ולמרכז ודרום אמריקה – כך שעבודה בפלורידה היא גם קרש קפיצה מעולה, הן כלכלית והן גיאוגרפית, לטיול באיים המרהיבים ביופיים ובכל רחבי מרכז ודרום אמריקה.

עבודה בפלורידה – גן עדן משתלם

עבודה בפלורידה היא דרך נהדרת לחוות את גן העדן שטוף השמש ומלא שמחת החיים. ברוב רובם של המקרים, באופן טבעי, מקום העבודה הוא בערים הגדולות, שבהן אפשרויות התעסוקה רבות יותר וכן מגוונות יותר.

הג’ובים המובילים בקרב הישראלים המעדיפם עבודה בחו”ל ומגיעים לפלורידה הם מכירת מוצרים שונים (בעיקר בעגלות המוצבות במרכזי קניות ומושכות אליהן תיירים ותושבים מקומיים גם יחד), או-פר אצל המשפחות היהודיות והישראליות לשעבר הרבות החיות במדינה, אבטחה, הוראת עברית (תחום נוסף שהיצע העבודה בו רב יחסית בזכות הקהילה היהודית והמשפחות הישראליות שהעתיקו את משכנן לפלורידה), עבודה בתחום חיי הלילה (המפותחים עד מאוד בעיקר במיאמי האופנתית), ג’ובים במכוני כושר ועוד.

בין אם תבחרו בעבודה במיאמי, בפורט לודרדייל, באורלנדו, בטמפה או בכל עיר אחרת בפלורידה תזדקקו לוויזת עבודה בארה”ב – אל תנסו לעבוד בלי ויזה שכזו, לא כדאי להסתבך עם שלטונות ההגירה של ארצות הברית.

עבודות בארצות הברית

צעירים רבים מחפשים את העבודה המושלמת אחרי צבא, עבודה קלה...
לימודי הייטק הם דבר מבוקש מאוד בימינו, וקל להבין למה,...
עבודה בארה”ב היא משאת נפשם של ישראלים רבים, שהרי כולנו...
עבודה בעגלות היא הלהיט מספר אחד מבחינת הישראלים המחפשים עבודה...
ישראלים רבים חולמים על עבודה בחו”ל, לפחות לפרק זמן של...
צעירים ישראלים רבים מעוניינים בעבודה בחוץ לארץ, בייחוד עבודה בארה”ב....
צעירים רבים אחרי צבא, סטודנטים ואחרים חולמים להרוויח הרבה בזמן...
בכתבה שלפניכם נרצה לשבור כמה מיתוסים לגבי עבודה בחול. נתמקד...
עבודה בעגלות הפכה בשנים האחרונות כמעט לשם נרדף לעבודה בחו"ל....

כתבות הקשורות לארצות הברית ולפלורידה ולצפון אמריקה

הגירה לארצות הברית היתה מאז ומתמיד חלומם של לא מעט...
רבים מאיתנו חולמים על עבודה בחו”ל, שהרי עבודה מעבר לים...
לא קל למצוא עבודה בחו”ל אבל כדאי להתאמץ: בין אם...
חיפוש עבודה מסביב לעולם הפך זה מכבר לקונספט נפוץ למדי,...
צעירים רבים מחפשים הצעות עבודה בחו”ל, לא משנה אם זה...
גירושין הפכו בדור האחרון לשכיחים למדי, ומדי שנה מחליטים למעלה...
אחת העבודות הפופולריות ביותר בקרב צעירים שסיימו את שירותם הצבאי...
יותר ויותר ישראלים מחפשים בשנים האחרונות עבודה מסביב לעולם, וקל...
אם בעבר רוב רובן של המשפחות התאפיינו במבנה נורמטיבי של...
אריזונה אולי לא מפורסמת כמו קליפורניה, פלורידה וניו יורק, היא...
בוסטון, העיר הגדולה והבולטת בצפון מזרח ארה”ב, היא משאת נפשם...
ארצות הברית נחשבת, ובצדק גמור, לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. אינספור...

מידע כללי הקשור לעבודות בחו"ל

אנשי מכירות טובים יכולים להרוויח משכורת טובה בכל חברה שבה...
מגיע זמן ומגיעים מצבים בחיים שבהם אתם נמצאים מחוץ לארץ...
לטייל בחו"ל ולהרוויח כסף תוך כדי נשמע כמו חלום. יותר...
עבודה בחו”ל בקיץ הפכה לקונספט מקובל מאוד בשנים האחרונות. כמובן...