Logo Amador Dark Blue

המדור השלם לחיפוש ואיתור עבודות בחו״ל

עבודה בעגלות בארה”ב לעומת באירופה

המדור עבודות בחול

יצירת קשר

מחפשים עבודה בחו"ל? צריכים עזרה? בשביל זה אנחנו כאן!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

עבודה בעגלות היא הלהיט מספר אחד מבחינת הישראלים המחפשים עבודה בחו”ל. אמנם למאבטחים הישראלים מוניטין מרשימים במיוחד, ויוצאי צבא ושירותי ביטחון אחרים מתברגים לעמדות מפתח בחברות אבטחה כמו גם לתפקידי מאבטחים אישיים של סלבריטאים נחשבים, ובנוסף הקהילות היהודיות בערים השונות ברחבי העולם מספקות שלל הצעות עבודה כאו-פר או מורים לעברית, וכמובן שבכל מדינה ברחבי העולם יש אפשרויות עבודה הייחודיות לה (מדיג באלסקה דרך משרות למומחים בתחום החקלאות באסטוניה וכלה בשפים בטברנות שביוון) – ובכל זאת, עבור רוב הישראלים, ובפרט הצעירים יותר שבהם, עבודה בחו”ל פירושה עבודה בעגלות. העבודה בדוכני המכירה המוצבים בקניונים והידועים בכינוי עגלות היא עבודה קשה.

מתגמלת, אבל תובענית – ואם כבר החלטתם לנסות את מזלכם בתחום זה כדאי לבחור ביעד שימקסם את הרווחים, ולא רק הכלכליים, ויעניק לכם חוויה מנצחת. יעד כזה יכול להיות כמעט כל מדינה בחצי הכדור המערבי, שכן עגלות ולצידן מוכרים מדופלמים תוצרת ישראל מוצבות הן בערים הגדולות באירופה והן בערים הבולטות בארה”ב (גם בקנדה, ניו זילנד ואוסטרליה ניתן ליהנות מעבודה שכזו, אולם יעדים אלה פחות פופולאריים בקרב הישראלים המחפשים עבודה בחו”ל).

עבודה בעגלות – איפה מרוויחים יותר?

השאלה הראשונה אותה יש לשאול כשמחפשים עבודה בעגלות ומתלבטים בין אירופה לבין ארה”ב היא כמובן איפה אפשר להרוויח יותר. תשובה ודאית לשאלה זו אין, שכן פוטנציאל ההשתכרות בכל מקום משתנה כל הזמן, ולעיתים אפילו עבודה באותו קניון עשויה להפוך מרווחית מאוד למתסכלת עקב צניחה בפופולאריות של הקניון מסיבות שונות ומשונות.

כך או כך, רוב הישראלים העובדים בדוכנים המוצבים בקניונים מגיעים לרמות שכר נאות מאוד – ואולי מוטב לבחור בין אירופה לבין ארה”ב על סמך פרמטרים אחרים.

איפה נהנים יותר?

הנאה, באופן טבעי, היא עניין של העדפה וטעם אישי, כך שחובבי התרבות האמריקאית יעדיפו מן הסתם לעבוד בניו יורק, אורלנדו, לוס אנג’לס, יוסטון ושאר ערי ענק בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, ואילו מי שמעדיף את האופי האירופאי יחפש עבודה ביבשת הוותיקה. סביר להניח שגם אלה וגם אלה ייהנו מאוד משעות הפנאי שלהם וינצלו אותן לבילויים וטיולים מלהיבים במיוחד, וממילא קשה לבחור בין דיסניוורלד לבין קמדן טאון או בין השדרה החמישית לבין שאנז אליזה, כך שבסופו של דבר רק הטעם האישי קובע בסוגיה זו.

יחד עם זאת, עבודה באירופה מציעה מבחר רחב יותר של אפשרויות: על אף היותה של ארה”ב מגוונת מאוד, באירופה נהנים הישראלים העובדים בה מברלין, אמסטרדם, פראג, ברצלונה, בודפשט, רומא, פאריז, הרי האלפים ועוד ועוד אטרקציות – במרחק נסיעה לא ארוכה יתר על המידה.

יתרון נוסף של עבודה בעגלות באירופה על פני עבודה דומה בארצות הברית היא הקרבה לארץ, המאפשר גיחות בקלות ובזול במקרה הצורך (געגועים עזים, חתונה של החבר הכי טוב, דרבי דרמטי במיוחד וכו’).

איפה קל יותר לעבוד באופן חוקי?

ככלל, קל יותר לקבל ויזת עבודה לאירופה. רשויות ההגירה של ארה”ב קפדניות יותר, בזמן שאירופה סובלנית יותר כלפי מהגרי עבודה ובפרט עבור אלה המצוידים בדרכון של אחת ממדינות האיחוד האירופי. מאז הצטרפותן של בולגריה, רומניה, צ’כיה ופולין צמח פלאים מספר הישראלים האוחזים בדרכון נחשק זה – והדרך לעבודה בעגלות בעיר אירופאית זו או אחרת הפכה פשוטה יותר.

בנוסף, חשוב כמובן למצוא חברה שתספק מקום עבודה, כלומר עגלה ומוצרים. מבחינה זו, התשובה משתנה כל הזמן: ישנן תקופות בהן הכלכלה האמריקאית חזקה יותר ואז, באופן טבעי, ישנו שם ביקוש ער יותר לידיים עובדות בתחום המכירות, וישנן תקופות בהן המשק האמריקאי צונח למיתון ואילו באירופה הכלכלה פורחת כך שקל יותר למצוא עבודה בעגלות באירופה.

עבודות באירופה

מי שמחפש עבודה טובה ששכרה בצידה, מי שעבודה במכירות מעניינת...
לונדון לא מחכה לי, כך כתב חנוך לוין ז”ל ושרה...
עבודה במכירות מעבר לים יכולה להיות רווחית ומשתלמת מאוד, ללא...

כתבות הקשורות לאירופה ולארצות הברית

עבודה בחו"ל, במיוחד באירופה, נחשבת לאפשרות קורצת מאוד. עבודה במכירות...
אין ספק שעם סיום השירות הצבאי מתחילות התהיות והמחשבות במה...
חולמים על עבודה באנגליה? מעוניינים להתגורר ולעבוד בצרפת? מחזיקים דרכון...
חיפוש עבודה באנגליה הוא משימה לא פשוטה אבל בהחלט לא...
עבודה באנגליה היא חוויה מעשירה, ולא רק לחשבון הבנק, בכל...
ישראלים רבים יוצאים לעבוד בחו”ל בשנים האחרונות, ובאופן טבעי רבים...
תהליך הגלובליזציה שחווה האנושות מאפשר גם לנו הישראלים להגיע למבחר...
בשנים האחרונות הולכת ותופסת בארץ יוקרתה של ברלין כעיר מיוחדת...
לא קל לקבל אזרחות בריטית, וגם אישור שהייה קבוע באנגליה...
אנגליה היא אחת המדינות המפתות ביותר עבור ישראלים שמשאת נפשם...
צעירים וצעירות מכל רחבי העולם מחפשים עבודה משתלמת מעבר לים....

מידע כללי הקשור לעבודות בחו"ל

אנשי מכירות טובים יכולים להרוויח משכורת טובה בכל חברה שבה...
מגיע זמן ומגיעים מצבים בחיים שבהם אתם נמצאים מחוץ לארץ...
לטייל בחו"ל ולהרוויח כסף תוך כדי נשמע כמו חלום. יותר...
עבודה בחו”ל בקיץ הפכה לקונספט מקובל מאוד בשנים האחרונות. כמובן...