עבודה בעיר סן פרנסיסקו

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

סן פרנסיסקו היא אחת הערים היפות בארה"בכשמחפשים מקום עבודה בחו"ל, השיקולים העיקריים הם פוטנציאל הכנסה גבוה וחיים במקום אטרקטיבי. עבודה בסן פרנסיסקו תיקח אתכם לעיר שכולה חופש, סובלנות וססגוניות, ובנוסף מתאפיינת ברמת חיים גבוהה שבאה לידי ביטוי גם בשכרם של הישראלים שבחרו לעבוד בה.

סן פרנסיסקו היא אחת הערים הצפופות ביותר בארה"ב, עם כ-800,000 תושבים בשטח של כ-120 קמ"ר. הוסיפו לכך את התיירים הרבים המתארחים בעיר הציורית מדי שנה, ואת אנשי העסקים הרבים שמגיעים אליה, והנה לכם תמהיל אנושי רבגוני ומרתק, וגם הזדמנות להכנסות נאות, בעיקר כמובן בתחום המכירות.

פנינת המפרץ

כל עבודה בארה"ב תיקח אתכם לעיר גדושת אטרקציות (כך, למשל, עבודה בלוס אנג'לס תאפשר לכם לשוטט בהוליווד), אבל אין ספק שסן פרנסיסקו היא היפה מכולן. בתחילת המאה ה-20 סבלה העיר מרעידת אדמה רבת עוצמה שגררה בעקבותיה גם גל שריפות שלא שכך אלא כעבור מספר ימים ובסך הכל נהרסו באותו אירוע כ-75% מהמבנים בעיר. השיקום היה מהיר ומרשים, ואפילו השפל הכלכלי שהחל ב-1929 לא יכל לתנופת הפיתוח של סן פרנסיסקו, ובתקופה זו התבצעו בה שני פרויקטים רחבי היקף – גשר שער הזהב המפורסם, וגשר המחבר את העיר עם אוקלנד.

בחציה השני של המאה העשרים הפכה סן פרנסיסקו למעוז של תרבות אלטרנטיבית, ליברליזם, חופש ביטוי, חשיבה עצמאית – והרבה אהבה, מכל הסוגים. ילדי הפרחים הביאו לעיר קיץ של אהבה (ב-1967) וביססו עוד יותר את מעמדה הייחודי של סן פרנסיסקו בארה"ב. אמנם רבים מההיפים של אז נכנעו למיינסטרים, אולם על העיר שורה רוח ייחודית גם בימינו, וזו בהחלט סיבה טובה נוספת למעוניינים בעבודה בחו"ל לבחור בסן פרנסיסקו.

בין האתרים הרבים הממתינים למי שנהנים מעבודה בסן פרנסיסקו ניתן למנות את גשר שער הזהב ואת הפארק הצמוד לו ( שבו, בין השאר, נמצאים גן התה היפני הציורי והשליו, וכן האקדמיה למדעים של קליפורניה המציעה פלנטריום, אקווריום ומוזיאון מרתקים במיוחד). את צ'יינהטאון; את רחוב לומברד התלול והמפותל; את כלא אלקטרז שהפך ברבות הימים לאתר תיירות; וכמובן את המפרץ מרחיב הנשימה אותו היטיב לתאר אריק איינשטיין בשורה המפורסמת "יושב בסן פרנסיסקו על המים, שוטף את העיניים בכחול ובירוק".

הטופוגרפיה של העיר וסמיכותה למפרץ יוצרים מאפייני אקלים שונים בחלקים שונים של העיר, אבל כמו עבודה בלוס אנג'לס באופן כללי, מדובר במזג אוויר נוח מאוד, עם מעט ימי גשם יחסית ומעל 250 ימי שמש בשנה.

לא רק היפים אלא גם קניונים

סן פרנסיסקו אולי מזוהה עם אווירת חופש והיפים ארוכי שיער ומזוקנים שבזים לקפיטליזם, אבל כמו רוב ערי ארה"ב, גם בה תמצאו קניונים עצומי מימדים והומי קונים – כך שמכירה בעגלות המוצבות בקניונים, הג'וב הפופולארי ביותר בקרב מחפשי העבודה בחו"ל, היא אופציה משתלמת ביותר בסן פרנסיסקו.

עמק הסיליקון – הכינוי שניתן למתחם הענק של החברות והעסקים בתחום הטכנולוגיה וההיי-טק שהוקם בחלק הדרומי של מפרץ סן פרנסיסקו – מהווה גם הוא משאבה למוחות ישראליים מבריקים. על פי הערכות שונות, עובדים בו כמה עשרות אלפי ישראלים (יש המדברים גם על 100,000) ואם עבודה בארה"ב באופן כללי היא הזדמנות לרווחים נאים הרי שעבודה בעמק הסיליקון מבטיחה גם שכר גבוה מאוד וגם אפשרויות מחקר ופיתוח חלומיות.

אפשרויות נוספות של עבודה בארה"ב, ובסן פרנסיסקו בפרט, הן בתחום האבטחה, הוראת עברית  במוסדות חינוך הקשורים לקהילה היהודית, או-פר והובלות. עבודה בסן פרנסיסקו, כמו עבודה באורלנדו, מיאמי, לאס וגאס או כל עבודה בעיר אחרת של ארה"ב, מחייבת אישור עבודה.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!