עבודה בעיר סן דייגו

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

עבודה וטיולים בפארקים העצומים של סן דייגוצעירים רבים חולמים לעבוד בארה"ב והסיבות לכך רבות. די אם נזכיר את השכר הגבוה בדולרים, את אפשרויות הבילוי האינסופיות, את החוויה המיוחדת שנשארת לכל החיים, בשביל להבין מדוע. למי שרוצה לעבוד בחו"ל חשוב לדעת שכמעט כל אחד וכל אחת יוכלו למצוא משרה מכניסה שתתאים לו ולה. בין סוגי המשרות הנפוצות בארצות הברית, המתאימות במיוחד לישראלים, ניתן למנות את העבודה במכירות, תחום נרחב שכולל עבודה בעגלות בקניונים, עגלות שבהן מוכרים סוגים רבים של מוצרים, מכירת ציורי שמן ועוד; עבודות אבטחה מיוחדות ליוצאי צבא; אומנת בבית משפחה יהודית אמידה (אופר); בנוסף ישנן עוד שפע של עבודות כמו מנעולנות, הובלות, ניקוי שטיחים ומזגנים וכדומה. מי שמעוניין להרוויח כסף טוב בזמן קצר – עבודה בארה"ב תתאים לו מאוד, אבל לפני שנציע לרוץ ולהזמין כרטיס (אחרי שתדאגו לויזת עבודה, כמובן) כדאי לזכור שארצות הברית היא מדינה ענקית וישנם אזורים שכדאי להתייחס אליהם ביתר פירוט. אחד המקומות שכדאי לקחת בחשבון היא העיר סן דייגו שבקליפורניה.

 לעבוד ולבלות בסן דייגו

 לפני שנתאר בקצרה את מגוון המשרות הנחשקות שממתינות לישראלים בסן דייגו, הנה כמה פרטים על סן דייגו עצמה.

סן דייגו הינה אחת הערים הגדולות והמרשימות ביותר במדינת קליפורניה. חובבי החופים, השמש והגלישה, ישמחו לדעת שהיא שוכנת לחוף הים ורבים מתושביה ומהתיירים הפוקדים אותה, מבלים בחופיה הנהדרים.

כל מי שחושב לעבוד בחו"ל ומחפש עבודה בארה"ב, חייב לזכור שיש חיים אחרי שעות העבודה. אין הרבה מקומות כמו סן דייגו שבהם תוכלו למצוא שפע של אטרקציות ובילויים לכל טעם ולכל גיל.

מי שלא מעוניין לבזבז את הכסף שהרוויח, יוכל לבלות ימים שלמים בחופים ובטיולים באחד מהפארקים רחבי הידיים וזאת בזכות מזג האוויר המצוין השורר בסן דייגו לאורך כל השנה. הטמפרטורה הממוצעת באזור היא עשרים ושתיים מעלות וכמות הגשם מעטה, כמו שאמרנו – מזג אוויר מצוין.

חובבי התרבות ייהנו משפע של מוזיאונים ומה שחשוב לא פחות – לחלקם הכניסה בחינם בימי שלישי ויש גם קונצרטים ללא עלות.

מי שמעוניין להשקיע בעצמו קצת יותר יוכל לבלות באטרקציות הידועות כגון עולם המים, שבו אפשר לצפות בהופעות מגוונות של חיות מים ולבלות באטרקציות נוספות שמציע המקום; גן החיות של סן דייגו (גן החיות הגדול ביותר בעולם!) הוא מקום שאסור לוותר עליו. הגן יפהפה ועצום בגודלו וכדאי לקחת את הסיור באוטובוס העובר ברחבי הגן; חובבי החיות ימצאו עניין גם בפארק חיות הבר, הסמוך לסן דייגו, שבו למעלה משלושת אלפים חיות בר; בין האטרקציות הנוספות נזכיר את מרכז המדע ותיאטרון החלל שמציע בין השאר סרטי תלת מימד והמוזיאון לתולדות הטבע, ואלה, כאמור, רק חלק קטן מהאטרקציות שמציע האזור.

אטרקציה מדהימה נוספת היא סי-פורט וילאג' שנמצא בקרבת חוף הים. המקום מציע מופעי רחוב וטיילת מרהיבה.  אי אפשר בלי להזכיר גם את שפע המועדונים הפונים לצעירים המחפשים מקום כלבבם, לכל הגילאים ובכל הסגנונות. בסן דייגו מרכזי קניות רבים שגם בהם כדאי לבקר ושבהם, כמובן, אפשר גם לעבוד במכירות, למשל עבודה בעגלות. עכשיו תגידו אתם, המבקשים לעבוד בארה"ב, אם סן דייגו היא לא המקום בשבילכם!

 במה עובדים בסן דייגו

 לפני שתחליטו מתי לנסוע לעבוד בארה"ב בכלל ובסן דייגו בעלת האוכלוסייה האמידה בפרט, כדאי לדעת שניתן להרוויח היטב במכירות. רבים מוצאים עבודה בעגלות בקניונים – שיטת מכירה שבה מציעים אחד או כמה מוצרים למבקרים בקניונים. סוגי המוצרים שניתן למכור מגוונים מאוד והם כוללים מוצרים מישראל ומחו"ל. דרך נוספת להתפרנס ממכירות היא מכירת ציורי שמן מדלת לדלת. כאן המכירה מתנהלת באופן אישי יותר. איש המכירות, שבדרך כלל עובד בצוות, עובר בשכונות אמידות במיוחד, מוכר ציורי שמן וזוכה לעמלות גבוהות. צעירות רבות מעדיפות לעבור כאופר, כלומר אומנת במשפחה ממוצא יהודי, בדרך כלל. כל הוצאות המחייה שלה חלות על המשפחה שבביתה היא מתגוררת וכך היא יכולה לחסוך את מרבית משכורתה. סוגי עבודה נוספים המתאימים לישראלים בסן דייגו הם עבודות כמו מנעולנות, הובלות, ואבטחה.

לפני שנסיים נספר, שמי שמבקש לעבוד בחו"ל יוכל לפנות לאחת החברות המספקות עבודה בארה"ב ושם ישמחו להציג בפניו את האפשרויות המתאימות לו ביותר.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!