עבודה במדינת סינגפור

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

סינגפור היא מדינה בדרום מזרח אסיה שמורכבת מאי אחד מרכזי וסביבו איים קטנים נוספים. עבודה בסינגפור, כמו עבודה ביפן, שונה במאפייניה מכל עבודה במזרח. מדינות המזרח הרחוק הן בדרך כלל עניות ויש  בהן אזורים חלשים וחזקים יותר מבחינה כלכלית. בסינגפור לעומת זאת, הכלכלה פורחת ומעמדה בעולם חשוב מאוד. עבודה בסינגפור משתלמת במיוחד עבור ישראלים שמחפשים עבודה בחו"ל שהיא גם רווחית וגם מעניינת.

עבודה בסינגפור – חוויה מרתקת

סינגפור היא מדינה מרתקת במיוחד.עבודה בסינגפור - הכלכלה פורחת משולבות בה תרבויות רבות, בעיקר מהמזרח ביניהן: הודים, סינים מלזיים ועוד. הריבוי בתרבויות גרם לתופעה מעניינת במיוחד של בני תערובת. שילובים של אירופאים וסיניים או הודים ומלזיים הם שיוצרים את התרבות והאווירה בסינגפור ליוצאת דופן. במסגרת עבודה בסינגפור תוכלו להיחשף לתופעות המיוחדות הללו ולחקור את התרבות המקסימה.

עבודה בחו"ל מאפשרת לנו לפגוש בנופים, מאכלים ואנשים שונים לחלוטין ממה שהכרנו. עבודה באפריקה למשל, מפגישה אותנו עם אוכל אותנטי, שונה לחלוטין מאוכל ים תיכוני. גם עבודה בתאילנד חושפת בפנינו תרבות אקזוטית מרהיבה. עקב המגוון הגדול של תרבויות המזרח, עבודה בסינגפור היא הזדמנות לטעום מכל העולמות במקום אחד.

יתרונות של עבודה בסינגפור

מעבר לריבוי בתרבויות שהופך את סינגפור למדינה כל כך מופלאה, עבודה בסינגפור מומלצת מסיבות נוספות: השכר הממוצע שתוכלו להרוויח הוא גבוה מאוד ביחס לכל עבודה במזרח. כיום, כלכלתה של סינגפור יציבה מאוד ונחשבת לאחת המדינות בהן רמת החיים היא מהגבוהות בעולם. תנאיי התעסוקה של החברות הישראליות שעוסקות במכירות הם בדרך כלל טובים מאוד. רובם יממנו עבורכם את הוצאות המחייה ואפילו את כרטיס הטיסה.

בנוסף, השפה הרשמית בסינגפור היא אנגלית. בניגוד להרבה אפשרויות עבודה בחו"ל בהן צריך להסתגל לשפה המקומית ואף ללמוד אותה, עבודה בסינגפור תאפשר תקשורת בשפה מוכרת שרובנו, הישראלים שולטים בה ברמה בינונית עד טובה.

עבודה במכירות

היות וכלכלת סינגפור מאוד חזקה, עבודה בסינגפור במכירות משתלמת מאוד. הסינגפורים מעריכים מאוד כל  מוצר שתורם להעלאת איכות חייהם ואוהבים מאוד לרכוש את המוצרים הנמכרים על ידי חברות ישראליות. גם עבודה באירופה וגם עבודה בארה"ב משווקת את אותו סגנון של מוצרים מהסיבה הברורה שהביקוש שלהם גבוה מאוד בקרב חברות מפותחות.

עבודה בחו"ל במכירות היא בדרך כלל עבודה בעגלות שממוקמות במקומות הומי אדם כמו קניונים ומרכזי קניות. המיקום של עמדות המכירה נעשה על ידי החברות באופן אסטרטגי וחכם כך שהעבודה תהיה משתלמת לעובדים ולחברה כאחד. מי שמחשיב עצמו כחרוץ ואוהב אתגרים, ייהנה מאוד מכל עבודה במזרח שתוצע לו. לא צריך לחשוש מחוסר ניסיון או שליטה לא מלאה בשפה האנגלית. גם מי שלא עבד בעבר במכירות או לא התנסה בעבודה בחו"ל קודם לכן, יתרגל במהרה לעבודה ויסגל לעצמו מיומנויות מכירה בלי בעיה.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!