Logo Amador Dark Blue

המדור השלם לחיפוש ואיתור עבודות בחו״ל

עבודה במדינת ניו יורק

המדור עבודות בחול

יצירת קשר

מחפשים עבודה בחו"ל? צריכים עזרה? בשביל זה אנחנו כאן!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

ניו יורק היא העיר המאוכלסת ביותר בארצות הברית. העיר שקרויה גם "התפוח הגדול”, היא מרכז כלכלי חשוב בארצות הברית וגם בעולם. בנוסף, היא גם מרכז תרבותי ובה אתרי אומנות רבים. עיתונאים וסופרים רבים גרים בה ומאז ומתמיד הייתה יעד משמעותי עבור רבים מכל רחבי העולם. חברות ישראליות הכירו בה מזמן בתור הזדמנות עסקית וכיום ניתן למצוא בה הרבה אפשרויות של עבודה בחו”ל.

בניו יורק אתרים רבים שמושכים תיירים מכל רחבי תבל כמו: פסל החירות, הסנטרל פארק, ברודווי, מרכז לינקולן ועוד רבים. בשונה משאר המדינה, ניו יורק כוללת בה תרבויות נוספות מלבד האמריקאית וניתן לפגוש בה שפות שונות ואוכלוסיות שונות. בדומה לאפשרות של עבודה בברצלונה, שגם בה ניתן לפגוש אנשים מכל העולם מכיוון שהיא עיר תיירותית ושונה מעט מספרד עצמה.

עבודה בחו”ל – להגשים את החלום

חברות ישראליות מציעות הרבה אפשרויות של עבודה בניו יורק. מאחר וניו יורק מהווה הזדמנות כלכלית טובה מאוד, ישראלים רבים מעוניינים למצוא  בה עבודה ולהרוויח הרבה כסף. עבור הרבה אנשים עצם ההגעה לניו יורק היא הגשמת חלום ובצדק. העיר ניו יורק מרהיבה ביופייה וגם אחרי תקופה ארוכה של שהות בה לא תוכלו להכיר את כל כולה.

עבודה בניו יורק מאפשרת לכם את ההיכרות איתה ממבט קצת שונה. שלא כמו תייר שמגיע לפרק זמן מוגבל, תוכלו לשהות בניו יורק תקופה ארוכה ולהתאהב בה כך שבסופה לא תרצו לעזוב. עבודה בעגלות או כל עבודה של מכירות היא משתלמת מאוד. עבודה בארה”ב היא משתלמת מאוד, אולם, עבודה בניו יורק היא יעד מומלץ במיוחד. עקב הריבוי בתיירים בעיר הלקוחות הם רבים והעסקאות מתבצעות אחת אחרי השנייה בקצב מסחרר. עוד לפני תקופת ההסתגלות לעבודה תיכנסו לעניינים ותמכרו מוצרים כאילו צברתם שנים של ניסיון.

עבודה בניו יורק באופן חוקי

מי שמעוניין למצוא עבודה בניו יורק יאלץ להנפיק ויזת עבודה לארה”ב. את הפרטים לגביה ניתן למצוא באתר השגרירות של ארצות הברית. עבודה בארה”ב ללא ויזת עבודה היא לא מומלצת מכיוון שהרשויות בארצות הברית מחמירות מאוד עם עבירות שקשורות בתעסוקה שאינה חוקית.

לפני שתתחילו במציאת עבודה בניו יורק, כדאי לכם לברר אם החברה איתה אתם עתידים לעבוד, פועלת באופן חוקי. הבדיקה תמנע אי נעימויות בעתיד ותוכלו לעבוד בראש שקט. ישנם סיפורים רבים על צעירים שנסעו למצוא עבודה בניו יורק ומצאו את עצמם במצב לא נעים מול החוק מאחר שהועסקו בצורה לא חוקית בין אם עבדו בחברה שאין לה אישורים או שהם עצמם היו בלי ויזת עבודה לארצות הברית.

מגוון אינסופי של עבודות

עבודה בניו יורק מציעה תעסוקה בכל התחומים. מאחר וניו יורק היא מרכז של אומנות, ספרות, תקשורת וכלכלה היא מציעה את מגוון האפשרויות הרחב ביותר במסגרת עבודה בחו”ל. בעוד שתעסוקה כמו עבודה באוסטרליה או עבודה באירופה מציעות בעיקר עבודה בעגלות ובמכירות, במסגרת עבודה בניו יורק תוכלו לעסוק בתחומים שונים אחרים. יחד עם זאת, רבים מעדיפים להישאר עם עבודת המכירות מאחר והיא תמיד המשתלמת ביותר מכל אפשרויות של עבודה בחו”ל שמוצעות לישראלים.

לא כל עבודה בחו”ל היא רווחית ומומלצת וכדאי מאוד לבדוק את כדאיות העסקה לפני שאתם מחליטים בפזיזות על ההצעה המפתה הראשונה שתראו. ביחד עם זאת, רוב החברות שמציעות עבודה בארה”ב הן הגונות ואכן מאפשרות לעובדים שלהם תנאים טובים מאוד לתעסוקה כמו למשל מימון הוצאות של שכר דירה, טלפון ורכב צמוד.

רכישת הטיסה לעבוד בניו יורק

כיום ישנם בישראל מגוון רחב של משרדי נסיעות ותיירות אשר מוכרים טיסות לניו יורק. חשוב מאוד שאת כרטיס הטיסה תרכשו רק לאחר שיהיה ברשותכם אשרת כניסה אותה תקבלו משגרירות ארה”ב בישראל וכמובן לאחר שתדעו בוודאות שיש לכם עבודה מסודרת בניו יורק. לא פעם ולא פעמיים ניתן לראות כאלו הרוכשים כרטיסי טיסה ללא גיבוי של עבודה מסודרת וויזה, כדאי לשים לב לנושא בשביל לחסוך הוצאות מיותרות שאנם רלוונטיות.

עבודות בארצות הברית

צעירים רבים מחפשים את העבודה המושלמת אחרי צבא, עבודה קלה...
לימודי הייטק הם דבר מבוקש מאוד בימינו, וקל להבין למה,...
עבודה בארה”ב היא משאת נפשם של ישראלים רבים, שהרי כולנו...
עבודה בעגלות היא הלהיט מספר אחד מבחינת הישראלים המחפשים עבודה...
ישראלים רבים חולמים על עבודה בחו”ל, לפחות לפרק זמן של...
צעירים ישראלים רבים מעוניינים בעבודה בחוץ לארץ, בייחוד עבודה בארה”ב....
צעירים רבים אחרי צבא, סטודנטים ואחרים חולמים להרוויח הרבה בזמן...
בכתבה שלפניכם נרצה לשבור כמה מיתוסים לגבי עבודה בחול. נתמקד...
עבודה בעגלות הפכה בשנים האחרונות כמעט לשם נרדף לעבודה בחו"ל....

כתבות הקשורות לארצות הברית ולניו יורק ולצפון אמריקה

הגירה לארצות הברית היתה מאז ומתמיד חלומם של לא מעט...
רבים מאיתנו חולמים על עבודה בחו”ל, שהרי עבודה מעבר לים...
לא קל למצוא עבודה בחו”ל אבל כדאי להתאמץ: בין אם...
חיפוש עבודה מסביב לעולם הפך זה מכבר לקונספט נפוץ למדי,...
צעירים רבים מחפשים הצעות עבודה בחו”ל, לא משנה אם זה...
גירושין הפכו בדור האחרון לשכיחים למדי, ומדי שנה מחליטים למעלה...
אחת העבודות הפופולריות ביותר בקרב צעירים שסיימו את שירותם הצבאי...
יותר ויותר ישראלים מחפשים בשנים האחרונות עבודה מסביב לעולם, וקל...
אם בעבר רוב רובן של המשפחות התאפיינו במבנה נורמטיבי של...
אריזונה אולי לא מפורסמת כמו קליפורניה, פלורידה וניו יורק, היא...
בוסטון, העיר הגדולה והבולטת בצפון מזרח ארה”ב, היא משאת נפשם...
ארצות הברית נחשבת, ובצדק גמור, לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. אינספור...

מידע כללי הקשור לעבודות בחו"ל

אנשי מכירות טובים יכולים להרוויח משכורת טובה בכל חברה שבה...
מגיע זמן ומגיעים מצבים בחיים שבהם אתם נמצאים מחוץ לארץ...
לטייל בחו"ל ולהרוויח כסף תוך כדי נשמע כמו חלום. יותר...
עבודה בחו”ל בקיץ הפכה לקונספט מקובל מאוד בשנים האחרונות. כמובן...