Logo Amador Dark Blue

המדור השלם לחיפוש ואיתור עבודות בחו״ל

עבודה בנורבגיה

המדור עבודות בחול

חדש באתר המדור
(רגע לפני העבודה בחו"ל)

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיע לכם כספים?
לחצו על התמונה למטה או כאן

בהצלחה, מצוות אתר המדור - עבודה בחו"ל💝

כל מי שחולם לעבוד בחו"ל רוצה לא רק הכנסה טובה אלא גם איכות חיים גבוהה.

עבודה בחו"ל היא רעיון מפתה עבור אנשים רבים בשנים האחרונות. להפוך את החלום למציאות, לעומת זאת, לא תמיד קל. יוקר המחיה בחו"ל יכול להיות גבוה והמעבר מהחיים במדינה אחת לאחרת יכול להיות קשה. החדשות הטובות הן שיש כמה הזדמנויות עבודה שמאפשרות לך לעבוד מהבית תוך כדי הכנסה גבוהה וחיים בתרבות חדשה.

עבודה בנורבגיה היא עבודה במדינה המאושרת בעולם - על פי מדד הפיתוח האנושי של האו"ם לשנת 2011, שלוקח בחשבון בריאות וחינוך (ורמות גבוהות של גישה לשירותים בסיסיים אלה), שוויון, כלכלה והכנסה - אכן. מהגרי עבודה רבים הולכים לארץ הפיורדים בקצה הצפון מערבי של אירופה.

נורבגיה היא מדינה בצפון אירופה שיש לה קו חוף ארוך המורכב ממספר רב של פיורדים. הוא נכנס לשוודיה וגובל בפינלנד ורוסיה, ובעל צורה צרה.

נורבגיה דורגה גבוה בארצות הברית מבחינת איכות החיים והאיזון בין העבודה לחיים. המדינה נמצאת בראש התוצר לנפש, צמיחת התמ"ג ושוויון ההכנסה. נורבגיה היא גם אחת המדינות העשירות ביותר עם רמה גבוהה של תמיכה חברתית בקרב אזרחיה.

נורבגיה צרה ודקה בצורתה, היא נכנסת לשוודיה וגובלת בפינלנד ורוסיה, ויש לה קו חוף ארוך המורכב ממספר רב של פיורדים הידועים ביופיים עוצר הנשימה - עוד יצירה בנורבגיה סיבה טובה.

מלבד הפיורדים, תמצאו עוד אינספור אזורי טבע יפים בנורבגיה, כמו אלו הייחודיים לסקנדינביה וכו', שלא תמצאו בשום מקום אחר בו תבחרו לעבוד בחו"ל (אלא אם כן בחרתם בעבודה בשבדיה) לדוגמה, אגב, גם אם הם ממוקמים בצפון, הטמפרטורה מתונה).

נורבגיה היא מדינה עם יופי טבעי מדהים. עבודה בנורבגיה היא חוויה שאין כמותה ותמצאו אינספור הזדמנויות ליצירתיות והגשמה, הן במשרד והן בבית.

נורבגיה היא אחת המדינות היפות בעולם. אבל זה לא כל מה שיש לה להציע למבקריה. לנורבגיה יש עוד הרבה אזורי טבע יפים, כמו אלו הייחודיים לסקנדינביה וכו', שלא תמצאו בשום מקום אחר בו תבחרו לעבוד בחו"ל (אלא אם כן תבחרו לעבוד בשוודיה).

אנשים רבים חושבים שנורווגיה היא פשוט מדינה יפה, אבל יש בה עוד הרבה אזורי טבע מדהימים כמו סקנדינביה. אם אתה רוצה לעבוד בחו"ל ולחקור כמה מהנופים המדהימים בעולם, אז אתה צריך לשקול להסתכל לתוך נורבגיה.

או איי סבאלבארד שעבור חובבי הטבע האותנטי והזואולוגיה הייחודית מהווים גן עדן של ממש. וגם קרחון בריקסדל, עמק המפלים, צוק הפריקסטולן שהתצפית מפסגתו היא אחד המראות היפים בתבל וכמובן אחת מתופעות הטבע המרהיבות במיוחד – הזוהר הצפוני , שהעובדים בנורבגיה נהנים מתנאים אידיאליים כדי לחזות בו.

שוק העבודה בנורבגיה

נורבגיה, כמו שאר המדינות בסקנדינביה, מעוררת קנאה באדם שלוקח את זכויות העובדים ברצינות רבה (ואני מקווה שזה יחיקו). לאיגודים של נורבגיה יש כוח רב, והם משתמשים בו בחוכמה כדי לעזור לחברות ולמפעלים לצמוח באופן שווה.

מדינות סקנדינביה ידועות במערכות הרווחה המתקדמות והמפותחות שלהן. יש להם יתרונות רבים כמו חינוך חינם, שירותי בריאות חינם ואיגוד עובדים חזק. לנורבגיה יש את אחד האיגודים החזקים בעולם עם כוח רב לעזור לחברות לצמוח.

נורבגיה היא המדינה השמינית הכי מפותחת בעולם, עם תוצר לנפש של 56,000 דולר. האומה הלאימה חלק ניכר מכלכלתה וממשלתה. נורבגיה היא גן עדן סוציאליסטי לעובדים, שבו לכל האזרחים יש כיסוי רפואי וחינוך איכותי זמין לכולם.

אחד מעמודי התווך של הכלכלה הנורבגית הוא יצוא הנפט. באמצע המאה העשרים התגלו מרבצי נפט חשובים מאוד בים הצפוני, ונורבגיה הפכה לאחת מיצואניות הנפט החשובות בעולם (אחרי סעודיה ורוסיה מבחינת יצוא).

נורבגיה היא מדינה מייצאת נפט. כלכלת נורבגיה תלויה מאוד בנפט, והייצור של סחורה זו מהווה את אחד מעמודי התווך של הכלכלה הנורבגית. למדינה יש היסטוריה ארוכה עם הפקת נפט, שהחלה ברצינות באמצע המאה ה-20 כאשר התגלו מרבצי נפט חשובים מאוד בים הצפוני.

אסדות רבות בים הצפוני רעבות לעובדים ומציעות שכר גבוה למדי ותנאים אטרקטיביים (שבועיים בעבודה, ואז שבועיים-ארבעה שבועות חופש!) - אם כי עבודה קשה מאוד, פיזית ונפשית On, מתאימה לאנשים חזקים במיוחד .

הים הצפוני הוא ים בצפון אירופה. הוא מוקף בדנמרק, גרמניה, הולנד ונורבגיה. הים הצפוני הוא מקור עיקרי לנפט וגז כבר למעלה מ-120 שנה. כיום הוא ממשיך להיות אחד מאזורי הפקת הנפט החשובים בעולם.

לפני שאתם אורזים – יש גם חסרונות

החיסרון העיקרי בעבודה בנורבגיה, במיוחד עבורנו הישראלים, הוא החורפים הקשים - בעיקר בצפון המדינה, אבל גם באוסלו יכול להיות קר מדי לישראלים הרגילים לחורף שטוף שמש.

בחורף לא נוכל לחיות בלי חימום והסקה מרכזית יקרה מדי לרוב הישראלים. ישנן גם סיבות רבות הקשורות לעבודה עבור ישראלים לעבור לנורבגיה, בעיקר בגלל יוקר המחיה הנמוך וההטבות הנדיבות.

ישראלים רבים עדיין רוצים לנצל את היתרונות הרבים של המדינה הנפלאה הזו ולהגביל את עבודתם לאביב וקיץ (כמו בעבודה באסטוניה, למשל או במדינת דנמרק).

הקיץ בנורבגיה הוא פינוק אמיתי, עם טמפרטורות נוחות ולא חמות מדי, ללא לחות מעיקה ומתישה, ושעות שמש כמעט אינסופיות. במהלך חודשי הקיץ, כל אוסלו מבלה ונהנית ממנו כמעט 24 שעות ביממה - זמן אידיאלי למי שמתפרנס ממכירות כדי להעשיר משמעותית את חשבונות הבנק שלו ולמצוא זמן לבלות.

אוסלו היא עיר יפה עם תרבות מדהימה. זוהי בירת נורבגיה ויש בה שילוב אקלקטי של אנשים וחנויות. יש הרבה מקומות לבקר באוסלו, כמו הגלריה הלאומית, הארמון המלכותי ומוזיאונים רבים. האקלים בנורבגיה בחודשי הקיץ נעים מאוד כי לא חם מדי וגם לא קר מדי.

חיסרון נוסף למי שמחפש עבודה בחו"ל בעיקר למען רווח מהיר הוא יוקר המחיה המאוד גבוה בנורבגיה: ב-2011, למשל, אוסלו נחשבה לעיר היקרה בעולם אחרי טוקיו. מצד שני, גם תל אביב וירושלים די גבוהות בדירוג הזה (אפילו יותר מניו יורק!)

נורבגיה היא מדינה בצפון אירופה. הוא ידוע ביופיו הטבעי ובהיסטוריה תרבותית עשירה. דו"ח האושר העולמי של האו"ם לשנת 2012 דירג את נורבגיה כמדינה המאושרת בעולם. עם זאת, לנורבגיה יש כמה חסרונות למי שמחפש רווח מהיר. לדוגמה, אוסלו דורגה כעיר היקרה בעולם אחרי טוקיו, וגם תל אביב וירושלים היו די גבוהות ברשימה הזו של הכי הרבה

בניגוד לעבודה בהונגריה, במדינות כמו אוסטרליה, בלגיה ומדינות אחרות באיחוד האירופי, אזרחות של מדינה אירופאית כזו או אחרת לא אומרת כלום לעבודה בנורבגיה. למרות שבחלק מהמקרים נורבגיה לא מברכת מבקרים לעבוד בתחומה, בסך הכל זה מאוזן במודעות גבוהה לזכויות העובדים, והעבודה במדינה מאופיינת בתנאים טובים מאוד.

נורבגיה ידועה במדיניות הפרו-עובדים שלה הכוללת שכר מינימום גבוה למדי, גישה נוחה לאזרחות וגישה מאוזנת להגירה.

נורבגיה היא מדינה ריבונית החולקת גבולות עם שוודיה, פינלנד ורוסיה. זוהי המדינה האירופית הנוצרית הצפונית ביותר, אחת המדינות העשירות בעולם ובעלת איכות חיים גבוהה.

רוצים להצליח בעולם העסקים בארץ ובזמן שאתם בחו"ל? הדבר הבא בול בשבילכם!

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למהפכה העסקית של השנה!

השגנו לכם, גולשי אתר המדור - גישה בלעדית וחינמית לסדרת הדרכות מקיפות ופורצות דרך, המועברות על ידי אלעד הדר - יועץ עסקי מנוסה עם וותק של 23 שנים מחברת Success.

אל תפספסו את ההזדמנות לרכוש את הכלים, האסטרטגיות והידע שיעצימו את העסק שלכם וישנו את חייכם. למעלה מ-30,000 בעלי עסקים כבר נהנים מההדרכות האלה - הצטרפו אליהם עוד היום, בחינם!

לחצו כאן ותתחילו את המסע שלכם להצלחה עסקית בלתי נתפסת. העתיד של העסק שלכם מתחיל עכשיו!

יצירת קשר

מחפשים עבודה בחו"ל? צריכים עזרה? בשביל זה אנחנו כאן!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

עבודות באירופה

בעלי עסקים גדולים וקטנים, תלויים היום בהתנהלות תקינה ויעילה של...
מי שמחפש עבודה טובה ששכרה בצידה, מי שעבודה במכירות מעניינת...
לונדון לא מחכה לי, כך כתב חנוך לוין ז”ל ושרה...
עבודה במכירות מעבר לים יכולה להיות רווחית ומשתלמת מאוד, ללא...
עבודה בעגלות היא הלהיט מספר אחד מבחינת הישראלים המחפשים עבודה...

כתבות הקשורות לאירופה ולנורבגיה

עבודה בחו"ל, במיוחד באירופה, נחשבת לאפשרות קורצת מאוד. עבודה במכירות...
אין ספק שעם סיום השירות הצבאי מתחילות התהיות והמחשבות במה...
חולמים על עבודה באנגליה? מעוניינים להתגורר ולעבוד בצרפת? מחזיקים דרכון...
חיפוש עבודה באנגליה הוא משימה לא פשוטה אבל בהחלט לא...
עבודה באנגליה היא חוויה מעשירה, ולא רק לחשבון הבנק, בכל...
ישראלים רבים יוצאים לעבוד בחו”ל בשנים האחרונות, ובאופן טבעי רבים...
תהליך הגלובליזציה שחווה האנושות מאפשר גם לנו הישראלים להגיע למבחר...
בשנים האחרונות הולכת ותופסת בארץ יוקרתה של ברלין כעיר מיוחדת...
לא קל לקבל אזרחות בריטית, וגם אישור שהייה קבוע באנגליה...
אנגליה היא אחת המדינות המפתות ביותר עבור ישראלים שמשאת נפשם...
צעירים וצעירות מכל רחבי העולם מחפשים עבודה משתלמת מעבר לים....

מידע כללי הקשור לעבודות בחו"ל

אנשי מכירות טובים יכולים להרוויח משכורת טובה בכל חברה שבה...
מגיע זמן ומגיעים מצבים בחיים שבהם אתם נמצאים מחוץ לארץ...
לטייל בחו"ל ולהרוויח כסף תוך כדי נשמע כמו חלום. יותר...
עבודה בחו”ל בקיץ הפכה לקונספט מקובל מאוד בשנים האחרונות. כמובן...

סרגל נגישות אתר המדור עבודות בחו"ל

חדש באתר - המדור

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר המדור 💝