עבודה באוסטרליה – עבודה במלבורן

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

עבודה באוסטרליה? עבודה במלבורן! מלבורן, העיר השנייה בגודלה באוסטרליה, אחרי סידני, מציעה לכל מי שמחפש עבודה בחו"ל איכות חיים של ממש, ובעיקר לבביות בלתי נתפשת כמעט של תושביה.

במלבורן מתגוררים כ-4 מיליון בני אדם והיא נמצאת בדרום מזרח אוסטרליה. מזג האוויר בה פחות נוח מאשר בסידני, ומתאפיין בתנודות חדות לעיתים, וכן במספר רב יחסית של ימי גשם ועננות כבדה, אולם החום הקורן מתושביה מפצה על כך, מה גם שרמת החיים בעיר גבוהה מאוד ומאפשרת למצוא בקלות עבודה באוסטרליה שתהיה מתגמלת במיוחד. מלבורן היא גם אחת הערים התיירותיות ביותר – בשנת 2009, לדוגמה, הגיעו אליה 1.4 מיליון תיירים מחוץ לגבולות המדינה ולא פחות מ- 15.9 מיליון מבקרים מתוך אוסטרליה עצמה.

אטרקציות תיירותיות במלבורן

במקרים רבים, ובפרט כשמדובר בעבודה באוסטרליה, עבודות בחו"ל הן רק תירוץ לטיול ממושך, או לכל הפחות בסיס לחוויה משולבת של עבודה בחו"ל + חיים אחרים לגמרי מאלה המוכרים לנו בישראל.

מלבורן, מבחינה זו, היא אופציה מושלמת. העיר מציעה שלל אטרקציות: ראשית, חיי הלילה של העיר הם מהתוססים והמגוונים בעולם כולו, ומהווים סיבה טובה בפני עצמה לחפש עבודה באוסטרליה. בארים שמחים, מועדונים מלהיבים, הופעות ענק תחת כיפת השמיים בחודשי הקיץ ואירועי תרבות רבים אחרים (ובהם פסטיבל סנט קילדה בפברואר) הופכים את השהות במלבורן למעשירה מאוד את הנפש ולא רק את הכיס.

מלבורן היא גם מוקד לאירועי ספורט המושכים אליהם המוני אדם – אליפות אוסטרליה הפתוחה בטניס (אחד מארבעת אירועי הגראנד-סלאם של הספורט הלבן) ומירוץ גרנד-פרי מפורסם הם רק שניים מהם. עבודה באוסטרליה במלבורן מקנה גם גישה נוחה לפארק בוטני יפהפה – למעלה מ- 350,000 מ"ר הכוללים יערות, חמישים אלף מיני צמחים, בריכות חביבות ומצפה כוכבים משוכלל – והכל בחינם, וכן אל גן חיות ותיק ומרשים.

באופן כללי, מלבורן היא אחת הערים המלבלבות והמלבבות ביותר בעולם, שכן היא תוכננה ונבנתה כך שיהיו בה שטחים ירוקים רבים – בתים פרטיים צמודי קרקע עם חלקת דשא מוריקה לצידם, פארקים רחבי ידיים, גינות מתוקות ועוד. חובבי העולם התת-מימי העשיר והמרהיב ירוו נחת מהאקווריום של מלבורן וחובבי ההיסטוריה מוזמנים להיכל התצוגות המלכותי.

אחד המאפיינים הבולטים של אוסטרליה הוא היותה מדינת מהגרים, וגם במלבורן תמצאו אוכלוסייה מגוונת מאוד – יתרון משמעותי למחפשים עבודה בחו"ל. העיר היא משכנם של בריטים, אירים, איטלקים, יוונים רבים, טורקים, סינים ועוד ועוד, ובסך הכל יש בה בני אדם שנולדו בלמעלה ממאתיים מדינות שונות והמדברים כ- 180 שפות שונות, כך שעבודה באוסטרליה במלבורן היא גם הזדמנות נהדרת להיחשף לתרבויות מגוונות (למשל בצ'יינהטאון ובמוזיאון הסיני השוכן בשכונה מלאת האותנטיות הקסומה).

בין בילוי לבילוי צריך גם לעבוד בחו"ל…עבודה באוסטרליה – עבודה במלבורן

אפשרויות העבודה באוסטרליה במלבורן דומות לעבודות בחו"ל בערים מודרניות וגדולות אחרות. אחת האופציות היא או-פר בבית אחת המשפחות הנמנות על הקהילה היהודית הגדולה בעיר (כ- 30 אלף יהודים חיים במלבורן), אופציה אחרת היא המסעדות, בתי הקפה והבארים הרבים של מלבורן, וגם תחום האבטחה קורץ לישראלים רבים שרוצים לעבוד בחו"ל.

מכירת מוצרים שונים בעגלות המוצבות בקניונים המוצלחים של העיר היא, באופן טבעי, אופציה מבוקשת במיוחד (כמו במקרה של עבודה בחו"ל בכל עיר גדולה שהיא).

אפשרות אחרת היא לנצל את הצורך הניכר של אוסטרליה בכוח אדם איכותי ומקצועי במיוחד – עבודה באוסטרליה היא גן עדן של ממש לרופאים, אנשי מחשבים, רואי חשבון ואנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחומים אחרים אותם מפרסמת ממשלת אוסטרליה מעת לעת, ושעבורם הביקוש הוא גדול במיוחד.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!