המזרח

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

עבודה במזרח - היכרות אישית עם בודהההרבה צעירים ומבוגרים כאחד בוחרים במזרח כיעד לטיול אחרי צבא, חופשות סמסטר ותיירות בכלל. כבר הרבה שנים המזרח הרחוק נחשב גם לאופציה טובה של עבודה בחו"ל. המזרח מושפע מפילוסופיות שונות ומהבודהיזם כך שהוא נתפש על ידי שאר העולם כרגוע ושליו. עבודה במזרח היא הזדמנות לשלב תעסוקה ורווח כלכלי ביחד עם טיול באווירה מרתקת ושונה מהתרבות הישראלית אליה אנו רגילים.

 

 

עבודה במזרח – מכירות ועוד

במסגרתעבודה במזרח - עושר צבעים וריחות המכירות ישנן שתי צורות עבודה עיקריות ומוצרים שונים וחברות רבות איתן ניתן לעבוד. עבודה בעגלות היא הנפוצה ביותר. בדרך כלל העמדות נמצאות במרכזי קניות הומים ובהתאם לכך הרווחים גדולים. העובדים מתוגמלים לפי המכירות כך ששני הצדדים יוצאים מרוצים מהעסקאות – גם המעסיק וגם העובד. בכל עבודה בחו"ל התנאים הם דומים. בחלק מהמקרים העובד צריך לממן את מחייתו באופן חלקי ובחלקם נותנים לו תנאי מחייה ואף טיסה על חשבון החברה.

שיטה נוספת היא מכירה מדלת לדלת. שיטה זו מבוססת בעצם על המחשבה שפנייה ללקוח בביתו תורמת מאוד להצלחת העסקה. עובדים לשעבר שהתנסו עם עבודה בחו"ל יעידו על השיטה כיעילה. כל מי שחווה עבודה במזרח יוכל לספר על אינסוף סיפורים וחוויות שחווה במהלך העבודה והטיול. ניתן לעובדים זמן חופשי על מנת שיוכלו גם ליהנות מכל מה שלמזרח יש להציע: תרבויות מרתקות, נופים וטבע, אוכל מיוחד, קניות, בילויים ועוד.

עבודה ביפן

יפן נחשבת למעצמה כלכלית בשנים האחרונות. המטבע שלה חזק מאוד ביחס לשקל והיפנים אוהבים להשקיע את כספם במוצרי טיפוח או כל מוצר אחר שמבטיח להם איכות חיים טובה. כל מי שמעוניין למצוא עבודה ביפן, צפוי לו רווח כלכלי גדול במיוחד. כמו כל עבודה בחו"ל גם עבודה ביפן כרוכה בקבלת ויזת עבודה. היפנים מקפידים מאוד על חוקים והרשויות יראו בחומרה כל ניסיון לכופף אותם.

ביפן ניתנת האפשרות לעסוק באירוח או מלצרות במסגרת עבודה במזרח. בשונה מעבודה בתאילנד או עבודה בסינגפור, יפן ידועה באהדה שלה ליופי המערבי ומעוניינת לשלב אותו במקצועות האירוח והמלצרות. מקצועות אלו מהווים אתגר מבחינת השפה, אך אל דאגה, לאחד תקופת הסתגלות לא ארוכה אוצר המילים שלכם ביפנית יאפשר לכם לתקשר עם לקוחות ואפילו לנהל שיחה.

עבודה במזרח הרחוק – חוויה מרתקת

לא לכל אחד ניתנת ההזדמנות המדהימה לטוס לחצי השני של העולם ולפגוש בתרבויות מיוחדות ושונות כל כך מזו שלנו. עבודה במזרח מפגישה אותנו עם עולמות מרתקים. עבודה בתאילנד למשל, מאפשרת לנו לחוות את המדינה האקזוטית למשך תקופה ארוכה ולא רק לפרק זמן של חופשה. כך בעצם ניתן לחקור את התרבות וללמוד את אורח החיים של המקומיים מזווית אחרת. אי אפשר שלא ליהנות מהחופים המדהימים או להישאר אדישים לתושבים המקומיים האדיבים. התנאים של עבודה במזרח טובים מאוד, כלומר שעות העבודה לא רבות כך שיתאפשר לעובדים גם זמן חופשי. מי שחושש ממחסור בזמן פנוי, יופתע לגלות שהעבודה לא אורכת שעות רבות וגם לא מתישה במיוחד כך שגם בסוף יום עבודה יוכלו העובדים לצאת וליהנות מחיי הלילה.

עבודה במזרח נותנת לנו גם את האפשרות ללמוד שפה חדשה. בניגוד לעבודה בארה"ב בה אנו מדברים אנגלית, שפה בינלאומית שהכרנו גם לפני כן, עבודה בסין, תאילנד, יפן או הודו תכיר לנו שפה שונה מאוד ותפתח לנו את האופקים. מי שתרבויות שונות ועולמות רחוקים מעניינים אותו ימצא כל עבודה בחו"ל מרתקת במיוחד וינצל את ההזדמנות של עבודה במזרח ללמוד ולחקור.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!