עבודה בעיר לוס אנג'לס

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

בלוס אנג'לס מרוכזת הקהילה היהודית הגדולה בארה"באחד ממקומות העבודה בחו"ל האהובים במיוחד על ישראלים הוא "עיר המלאכים" – לוס אנג'לס. עיר זו, השנייה בגודלה בארצות הברית (אחרי ניו יורק, כמובן), מהווה מרכז בתחומים רבים: מסחר, תעשייה, אקדמיה וכמובן בידור. בנוסף לאינספור החברות השוכנות בתחומי העיר והמטרופולין, ולמיליוני האזרחים שבעי הרצון שגרים בהם, מגיעים אליה מדי שנה מיליוני תיירים ואנשי עסקים בתחומים שונים (בנמל התעופה הבינלאומי של לוס אנג'לס, LAX שמו, עוברים למעלה מ-150,000 איש מדי יום!) – כל אלה הם מכרה זהב עבור הישראלים שרוצים ליהנות מעבודה בארה"ב ובפרט מעבודה בקליפורניה שמזוהה עם החיים הטובים.

עבודה במעוז הנהנתנות

מקומות העבודה בלוס אנג'לס שישראלים יכולים להשתלב בהם הם רבים ומגוונים: מאבטחים, או-פרים, נהגי לימוזינות, הובלות – וכמובן מכירות, הלהיט הבלתי מעורער של עבודה בחו"ל באופן כללי. האופי הנהנתני של אנשי לוס אנג'לס, שהתדמית קלת הדעת שהודבקה להם על ידי אנשי ניו יורק בהחלט הולמת אותם, רמת החיים הגבוהה שלהם ותרבות הצריכה הדומיננטית של ארה"ב באופן כללי, הופכים את העגלות המוצבות בקניוני לוס אנג'לס למשאבת דולרים של ממש – בעיקר למי שניחן ביכולת שכנוע גבוהה.

בלוס אנג'לס מתגוררים למעלה מ-600,000 יהודים (חלקם הנכבד בעמק סן פרננדו שבצפון העיר) ותמצאו בה גם לא מעט ישראלים שהגיעו לעיר שבזכות הוליווד זכתה במוניטין של הגשמת חלומות. הימצאותם של יהודים וישראלים רבים מקלה כמובן על המגיעים לעיר כדי להשתלב בשוק העבודה המתגמל שלה, ופותחת בפניהם דלתות שעשויות להיות רבות פוטנציאל.

חשוב לזכור שעבודה בלוס אנג'לס, כמו עבודה בארה"ב באופן כללי, מחייבת ויזה מתאימה – ושעם רשויות ההגירה של ארה"ב לא כדאי להסתבך.

בילויים בעיר השמש הנצחית

עבודה בארה"ב היא תמיד גם הזדמנות ליהנות משלל אתרים שמככבים בכל הסדרות והסרטים עליהם גדלנו. כשמדובר בעבודה בלוס אנג'לס, אפשרויות הבילוי והטיולים רבות במיוחד:

חובבי פארקי השעשועים מוזמנים לשים פעמיהם לאנהיים הסמוכה ללוס אנג'לס, מקום משכנו של דיסנילנד, פארק השעשועים שכנראה הוא  המפורסם ביותר בעולם ושמזה למעלה מ-50 שנה מושך אליו המוני ילדים ומבוגרים שלא מפסיקים להשמיע צהלות שמחה . (מי שבוחר בעבודה באורלנדו, אגב, יוכל ליהנות מפארק אחר שברא וולט דיסני – דיסניוורלד). מי שרכבות הרים הם הריגוש האולטימטיבי עבורו יוכל למצוא לא פחות מ-16 רכבות הרים מסעירות במיוחד במג'יק מאונטיין הנמצא צפונית לעיר המלאכים.

לאוהבי האמנות מומלץ לבקר במוזיאון גטי – המוזיאון, פרי חיבתו של המיליארדר פול גטי לאמנות ורצונו להעמיק את אהבת האמנות בציבור, מאפשר כניסה חינם אין כסף, מבנה שהוא בעצמו יצירת אמנות, מבחר תערוכות בנושאים שונים ותצפית נהדרת (אל)על העיר. אופציה אחרת לבילוי בעיר הזוהר היא השתתפות כקהל באחת מתוכניות האירוח והסדרות הרבות המצולמות בלוס אנג'לס.

עבודה בחו"ל, בנוסף להכנסה הגבוהה ולבילויים ולטיולים, מאפשרת גם היכרות מעמיקה ומעשירה עם האוכלוסייה המקומית – בלוס אנג'לס המקום הטוב ביותר לפגוש את בני ובנות העיר הם חופי הים המלבבים. במיוחד מומלצים סנטה מוניקה, וניס ומאליבו, שלצד החופים הזהובים מציעים מופעי רחוב מרשימים, דוכני אמנות ובהם פריטים ייחודיים, מסעדות מסוגננות והמון המון יפים ויפות, שמחים ושמחות, שמחליקים על רולר בליידס, רוכבים על אופניים או רובצים בנינוחות לוס אנג'לסית אופיינית על החול המלטף.

יתרון נוסף של עבודה בעיר המלאכים הוא מזג האוויר האידיאלי השורר בה, לפחות עבור הישראלים חובבי השמש – בעיר נרשמים בממוצע סך הכל קצת יותר משלושים ימי גשם בשנה, והטמפרטורות בחורף נעות בממוצע בין 10 ל-15 מעלות צלזיוס (מחפשים טמפרטורות נמוכות יותר והרבה שלג? כנראה שעבורכם דווקא עבודה באלסקה היא המתאימה ביותר…)

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!