דרום אמריקה

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

עבודה בדרום אמריקה - פסטיבלים וכדורגלצעירים רבים מעוניינים למצוא עבודה בדרום אמריקה. הסיבות לכך הן רבות. דרום אמריקה מושכת תיירים בהמוניהם ליהנות מהחופים, מהתרבות ומהאוכל. כיום היא מהווה גם הזדמנות של עבודה בחו"ל. אפשר להרוויח הרבה כסף במסגרת עבודה בדרום אמריקה. רבים שעסקו בכך בעבר יעידו על ההזדמנות כרווחית מאוד ויחד עם זאת, מהנה. בתקופות של חגים ופסטיבלים למיניהם, ארצות דרום אמריקה מלאות בתיירים ומרכזי הקניות עמוסים בלקוחות.

 

טיפים למציאת עבודה בדרום אמריקה

עובדים מישראל מוצאים מידי יום עבודה בדרום אמריקה במדינות השונות כמו קולומביה, ארגנטינה, פרו וברזיל. מי ששולט היטב בשפה הספרדית או הפורטוגזית, יוכל למצוא בקלות עבודה בדרום אמריקה. גם מי שיש לו ניסיון במכירות, יסתגל במהירות לעבודה ויתרונו על האחרים יורגש מיד. לצורך עבודה בדרום אמריקה, דרושה שליטה בסיסית בשפה האנגלית. גם מי שאינו דובר אנגלית ברמה גבוהה, ישפר אותה עם הזמן תוך תרגול ולמידת השפה המקומית.עבודה בדרום אמריקה - חוויה אנטרופולוגית

מדינות בדרום אמריקה מתאפיינות בפערים גדולים בין עשירים לעניים. עיקר המכירות נעשה באזורים בהם חיים העשירים. הסיבה היא ברורה, החברות שרוצות להגדיל את הרווחים שלהן, מוכרות מוצרים יקרים שניתן למכור אותם בעיקר בסביבת אנשים בעלי אמצעים. הלקוחות הדרום-אמריקאים הם אנשים אדיבים וחמים. ישראלים רבים מוצאים מכנה משותף איתם והתקשורת איתם נעימה וחברית.

יתרונות של עבודה בדרום אמריקה

כל עבודה בחו"ל נחשבת לרווחית, אולם לא כל עבודה נחשבת למהנה. עבודה בדרום אמריקה היא הנאה מובטחת. בין אם זו עבודה בעגלות של מכירות בדוכנים ובין אם היא עבודה בחיי הלילה כל אחד ישמח לעבוד בה ושעות הפנאי יאפשרו לו לטעום מהתרבות המרהיבה והססגונית. עבודה במקסיקו למשל, היא חוויה יוצאת דופן. צעירים רבים שחוו עבודה בדרום אמריקה נותרו עם שלל סיפורים וחוויות מרתקות מתקופת השהות שלהם ותתפלאו לגלות שהרבה מהם קרו במהלך העבודה.

במסגרת עבודה בחו"ל יש גם זמן חופשי שמאפשר ליהנות מטיולים ואטרקציות. דרום אמריקה ידועה בתרבות המרתקת של כל אחת ממדינותיה: בנופים , באוכל ובאוכלוסיה החמה והאדיבה. בניגוד לאופציות כמו עבודה ברוסיה, חוץ מכמה ארצות במרכז היבשת, רוב מדינות דרום אמריקה בעלות חופים פסטורליים ומרהיבים ביופיים האקזוטי. עבודה בדרום אמריקה היא אופציה טובה של עבודה בחו"ל למי שאוהב ים וחופים ורוצה ליהנות מהם. פסטיבלים רבים מתקיימים בעונות התיירות, הם חלק מהתרבות השמחה התוססת של ארצות דרום אמריקה ומומלץ לבקר בהם.

ההליכים למציאת עבודה בדרום אמריקה

כדאי להשוות בין החברות השונות שמציעות עבודה בחו"ל באתרי אינטרנט שונים. כל אתר מציע תנאים אחרים. חלק מהחברות מממנות מגורים ועלויות טיסה, חלקן דורשות השתתפות מצד העובדים בהוצאת שוטפות כמו דיור, חשמל, טלפון ועוד. יש להתעניין בקשר לשכר בסיס על מנת שהמשכורת לא תסתמך אך ורק על עמלות ממכירות. אפשר לבקש פגישה עם נציג חברה כדי לקבל את הפרטים באופן ברור בשיחה עימו.

בנוסף, יש לברר שהעבודה מתבצעת באופן חוקי. כדאי לחקור סוגי ויזות שונות ולהבין כיצד ניתן לעבוד בדרום אמריקה לפי הכללים של כל מדינה על מנת למנוע אי נעימויות כמו מעצר, קנסות ואף גירוש. לאחר שקיבלתם את כל המידע מהחברה, כדאי להתייעץ עם אנשים שעבדו בעבר בדרום אמריקה. הם יוכלו לתת לכם את העצות הטובות ביותר ולספר לכם על עבודה בחו"ל ממבט אחר, שאינו בעל אינטרס. כל מי שעבד בעבר בדרום אמריקה יזכור לטובה את התקופה המדהימה שהייתה לו ואת הרווח הכספי הגדול שנותר ממנה.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!