עבודה בגרמניה לישראלים

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

גרמניה התחזקה עם השנים והפכה למדינה יציבה חברתית וכלכלית. למרות המלחמות שידעה גרמניה והמשברים שחוותה, כיום היא נחשבת לאחת המדינות החזקות באירופה. כל מי שמעוניין למצוא עבודה באירופה, מומלץ לו לבחון את האפשרות של עבודה בגרמניה לישראלים. כמו כל עבודה בחו"ל, עבודה בגרמניה מאפשרת לעובדים ליהנות מהאטרקציות ומזמן פנוי כדי להתאוורר מעומס העבודה. כיום, גרמניה היא יעד ידידותי עבור ישראלים ותוכלו למצוא בה עבודה רווחית מאוד וגם ליהנות בה.

עבודה בגרמניה – מכירת מוצרי אומנות

עבודה בגרמניה - שער ונדנבורגהאירופאים נחשבים לחובבי אומנות ויודעים להעריך אותה. לכן, במסגרת עבודה באירופה תראו הרבה אפשרויות של מכירת מוצרים שקשורים באמנות כמו ציורי שמן. רוב החברות שמספקות עבודה בגרמניה לישראלים מודעות לכך שמכירת ציורים היא משתלמת מאוד דווקא בגרמניה, לכן כדאי לעסוק בכך. תוכל להבחין בכך שבכל הזדמנות של עבודה בחו"ל, יימצא קהל היעד המתאים באזור המכירה. למשל: עבודה במיאמי עוסקת בעיקר במכירת מוצרי טיפוח. זאת מכיוון שהתיירים שחשופים רוב שעות היום לשמש, ישמחו להשקיע במוצרים איכותיים שיטפחו את עורם.

מכירה של עבודות אומנות נעשית בדרך כלל בשיטת מכירה מדלת לדלת. הגרמנים נחמדים מאוד וישמחו לפתוח את דלת ביתם, לשוחח עם צעירים ישראלים ואפילו להכיר אותם. המשכורת של כמעט כל עבודה בחו"ל מבוססת על שכר בסיס ועל תגמולים של כ-10%-30% מכל עסקה. חלק מהחברות שמציעות עבודה בחו"ל מבססות את שכר העובדים בתגמולים בלבד כך שהם נחשבים לעיקר המשכורת ומבטיחים להם סכום מסוים במידה ולא מגיעים לשכר סביר.

עבודה בגרמניה באופן חוקי

מומלץ לבדוק סוגי ויזות שונות לפני שתתחילו עבודה בגרמניה על מנת למנוע אי נעימויות עקב אי ידיעת החוק. כל מי ששוהה בגרמניה יותר משלושה חודשים מחויב להציג ויזת עבודה, ויזת סטודנט או ויזת הגירה. מי שמתכנן טיול לפרק זמן קצר, לא יצטרך להתמודד עם בירוקרטיה על מנת להנפיק ויזה כלשהי.

כדאי לבדוק שהחברה איתה אתם מתכננים לעבוד, פועלת באופן חוקי ומוכרת מוצרים חוקיים בהתאם לכללים של כל מדינה. סיבה אחת לכך היא שאם תועסקו בחברה שלא פועלת כחוק, תוכלו למצוא עצמכם ללא עבודה בארץ זרה, או יותר גרוע- שתימצאו אשמים גם כן, תיעצרו ותגורשו. בנוסף, מומלץ לוודא שהחברה איתה אתם עתידים לעבוד היא אמינה ותקיים את כל מה שהובטח לכם במסגרתה. חברות רבות מפרסמות הצעות מפתות של עבודה בגרמניה לישראלים או עבודה בחו"ל בכלל. לפני שאתם מתפתים לנסוע, בדקו טוב את כל הפרטים מול החברה ומול עובד לשעבר שלה.

אפשרויות  עבודה בגרמניה

עבודה בגרמניה מציעה לכם את כל סוגי המכירה: מעבודה בעגלות ועד מכירות מדלת לדלת. עבודה בעגלות נעשית בדרך כלל בקניונים ובמרכזי קניות. כמו שהוזכר קודם לכן, עבודה בחו"ל של מכירת עבודות אומנות נעשית בעיקר מדלת לדלת. אולם, בעגלות ובעמדות מכירה שונות ניתן למכור מוצרים שונים ומגוונים. חברות ישראליות משווקות לרוב את מוצרי ים המלח. המוצרים נחשבים באירופה מיוחדים מאוד והם מבוקשים ונמכרים ביוקר.

עבודה בגרמניה מציעה שלל אפשרויות ביניהם עבודת אבטחה של אוניות. מי שבוחר לעבוד באבטחה חייב לקחת בחשבון שבימים של ההפלגה, כמעט ולא יתאפשרו לו שעות פנאי והעבודה היא מאוד אינטנסיבית. אולם, כאשר עוגנים, העובדים באבטחה יוכלו לפצות על שעות העבודה הקשות וליהנות מההנאות שכל עבודה בחו"ל מציעה: חיי לילה, אוכל טוב, פאבים, נופים, שמש, אטרקציות ובילויים. בניגוד לכל עבודה באירופה או אפילו עבודה בארה"ב, עבודה באבטחה דורשת רמה גבוהה של שליטה בשפה האנגלית.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!