עבודה כמנעולן

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

בכתבה שלפניכם נרצה לשבור כמה מיתוסים לגבי עבודה בחול. נתמקד במאפיינים של מקצוע שמאפשרים, באמצעות עבודה מקצועית, להרוויח שכר מצוין בלי להיות תלויים בעונות החגים, בלי שצריך לחייך בלי הפסקה כדי למכור עוד מוצר, ובלי לעבוד בעגלות או בקניונים. מיד נראה איך עבודה בארה"ב יכולה להיות ממש לא מה שחשבתם.

עבודה בארה"ב – לא רק מכירות

בעיני אנשים רבים, עבודה בארצות הברית שמתאימה לישראלים היא שם נרדף לעבודה במכירות. לעיתים יהיה מדובר על עבודה בקניוני ענק ובמרכזי קניות נוספים, לעיתים יהיה מדובר על מכירה מדלת לדלת, למשל במכירה של תמונות שמן, אבל העיקרון תמיד נשאר זהה. מה שצריך בשביל להצליח בעבודה מסוג כזה הוא יכולת תקשורת, אסרטיביות, יכולת למכור, לדעת לחייך. אבל מה עושים אנשים שלא מעוניינים, מסיבותיהם שלהם, לעבוד במכירות ובכל זאת הם רוצים למצוא עבודה בחול ? פעמים רבות, התשובה היא לבחור בתחום מקצועי, שמצריך יכולת טכנית ויכולת התמדה. עבודה כמנעולן, תחום נדרש ביותר, מאפשרת הזדמנות טובה לישראלים שלא בהכרח רוצים למכור.

לא חובה ניסיון  

עבודה בארה"ב כמנעולן איננה מחייבת בהכרח ניסיון קודם. מה שכן, בהחלט יש צורך ביכולת טכנית וברישיון נהיגה. מדוע יכולת טכנית? התשובה ברורה מאליה. מדוע רישיון נהיגה? משום שמרבית המנעולנים נדרשים במסגרת עבודתם השוטפת לנסוע אל הלקוחות השונים, שיכולים להיות אנשים פרטיים, חברות או ארגונים, בכדי לבצע סוגים שונים של מטלות. לעיתים המטרה תהיה להחליף מנעול או צילינדר, בפעמים אחרות התפקיד יכלול חילוץ מחדר שננעל או אפילו ממכונית שהנהג ננעל בתוכה או מחוצה לה. כאן אנו מגיעים ליתרון חשוב נוסף שטמון בסוג זה של עבודה. כאן, בניגוד לתפקידים אחרים, לא מדובר בהכרח על עבודה לתקופה קצרה.

לא עבודה עונתית

סוגים רבים של תפקידים שאותם ממלאים ישראלים במסגרת עבודה בארה"ב מתאימים בתור עבודה עונתית או עבודה לזמן קצר. עבודה בקניונים, למשל, בין אם מדובר בעבודה בעגלות מכירה או בעבודות מכירה מסוג אחר, מתבצעת בעיקר בתקופת החגים. זוהי התקופה שבה אפשר להרוויח היטב וזו התקופה שרבות מהחברות מחפשות עובדים עבורה. לעומת זאת, עבודה במנעולנות איננה תלויה בעונות השנה. אנשים זקוקים לאיש מקצוע בתחום זה בין אם מדובר בקיץ או בחורף, בסתיו או באביב. בתחום זה אין תקופות "טובות" ותקופות "לא טובות". תמיד יש עבודה. לכן, מדובר בעבודה שיכולה להתאים גם למי שרוצה עבודה קבועה, לתקופה ארוכה.

עובדים באופן עצמאי

כאמור, עבודה כמנעולן איננה נדרשת רק בתקופה מסוימת של השנה. במקביל, מדובר בעבודה שאיננה מוגבלת לאזור גיאוגרפי כזה או אחר. כמעט בכל מדינה ובכל מקום בארצות הברית ישנו צורך במנעולנים לביצוע משימות שונות. לא משנה אם מדובר על ניו יורק, מנהטן, סן פרנסיסקו או קולורדו, בכל המקומות הידועים הללו וברבים אחרים ברחבי צפון אמריקה ישנן משרות אטרקטיביות בתחום. מרבית העבודה שמתבצעת בתחום הינה עצמאית, כאשר באחריות העובד להגיע ללקוח באופן עצמאי, לצורך ביצוע העבודה. פעמים רבות העבודה העצמאית מצריכה זמינות מלאה, שכן לא ניתן לדעת מראש מתי תתקבל קריאה מלקוח.

בונוסים למקצוענים

למרות שאנו מדברים על עבודה מקצועית, על תפקיד שאיננו סובב סביב מכירות, מנעולן בארצות הברית יכול להרוויח משכורת משתלמת מאוד. לא רק זאת, אלא שמעסיקים רציניים, שיודעים להעריך עבודה איכותית וטובה משלמים לא רק משכורת בסיסית יפה מאוד. עובדים טובים שמתמידים בעבודתם יכולים לשדרג את השכר שלהם גם בזכות בונוסים משתלמים, שהופכים את התגמול למשתלם עוד יותר.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!