Logo Amador Dark Blue

המדור השלם לחיפוש ואיתור עבודות בחו״ל

עבודה במדינת איטליה

המדור עבודות בחול

יצירת קשר

מחפשים עבודה בחו"ל? צריכים עזרה? בשביל זה אנחנו כאן!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

להצעת עבודה ביעד נחשק כמו איטליה אי אפשר לסרב. עבודה באיטליה היא אפשרות ליהנות מארץ המגף שזכורה לרבים כמעצמה של אומנות, אוכל טוב, נופים ורומנטיקה. כשבוחרים עבודה בחו”ל, כדאי לחשוב על הרווח הכלכלי וגם על מאפייני הסביבה שתהיה מיוחדת ומעניינת עבורנו. כמויות התיירים שמגיעים לאיטליה כל שנה הופכים את העבודה בה למשתלמת במיוחד.

עבודה באיטליה – חוויה בלתי נשכחת

את ימי החופש במסגרת עבודה באיטליה יש לנצל עד תום. באיטליה אינסוף אתרים מעניינים שחובה לבקר בהם כמו: הקולוסאום, פסל דוד בפירנצה והערים הגדולות כמו מילאנו בירת האופנה העולמית. גם הטבע באזור פירנצה הוא מרהיב ביופיו. האוכל המדהים והאווירה של איטליה כל כך ממכרים שלא תרצו לעזוב אותה. כמו כל עבודה באירופה גם עבודה באיטליה מאפשרת חשיפה לאתרי אומנות מעניינים שכבר שנים מהווים משיכה לתיירים ומבקרים רבים.

חובה לבקר בחבל קיאנטי באזור טוסקנה. נופה של טוסקנה עוצר נשימה ואי אפשר שלא להתמוגג ממראות העיירות הקסומות בהן כרמים רבים ויין טוב. בטיול באזור הכפרי של איטליה תוכלו ליהנות מאוכל איטלקי אמיתי: פיצה מתנור אבן ופסטה בהכנה ביתית. עבודה באיטליה מאפשרת גם ביקור בונציה- "עיר המים” ובאגם גראדה המפורסם שבצפון.

עבודת אבטחה באיטליה

למי שלא אוהב עבודה במכירות ימצא גם עבודת אבטחה כאופציה מתאימה של עבודה באיטליה. העבודה היא בעצם אבטחת אוניות נוסעים לחו”ל. היקף העבודה הוא בדרך כלל משרה מלאה כך שהיא דורשת מחויבות ומקצוע ותופסת את רוב שעות היום. עבודה בחו”ל בדרך כלל מאפשרת הרבה שעות פנאי כדי שהעובדים יוכלו ליהנות ולהתאוורר מהשגרה היומיומית של העבודה. בעבודת אבטחה של אוניות המצב הוא שונה. בימים של הפלגה העבודה היא אינטנסיבית ודורשת את כל זמנך, אולם כשעוגנים מתאפשר לעובדים יותר זמן פנוי.

בשונה מאופי של עבודה בארה”ב או עבודה במזרח הרחוק, עבודה באירופה ידידותית מאוד לישראלים. מדינות המזרח התיכון דומות מעט אחת לשנייה באופיין והרבה מהישראלים שחוו עבודה בחו”ל יעידו על אירופה כיעד מושלם למי שרוצה לעבוד בסביבה עם אווירה ים תיכונית ואנשים חמים ואדיבים. עבודת אבטחה ספציפית דורשת שליטה בשפה האנגלית ברמה גבוהה מאוד, אולם ברוב המקרים של עבודה באיטליה המצב הוא שונה. גם מי שלא שולט באנגלית בצורה מושלמת ימצא עבודה באיטליה בקלות רבה ועם הזמן ישפר את היכולת שלו לפתח שיחה.

עבודה במכירות

עבודה במכירות במסגרת עבודה באירופה או עבודה בחו”ל בכלל היא הנפוצה ביותר. יותר ויותר ישראלים מקבלים מושג על הרווח הגדול שהם יכולים להרוויח ומרגישים צורך לנצל את ההזדמנות ולמצוא עבודה בחו”ל. עבודה באיטליה במכירות ממוקמת בדרך כלל בערים הגדולות כמו רומא, מילאנו פירנצה ועוד. ישנם שני סוגי מכירה עיקרים: האחד הוא עבודה בעגלות שהיא מכירה בעמדות שונות במרכזים מסחריים ומקומות הומי אדם והשנייה, מכירה מדלת לדלת שבמסגרתה הפנייה ללקוחות נעשית במקום המגורים שלהם.

בשתי שיטות המכירה ישנם יתרונות לכאן ולכאן. מכירה מדלת לדלת היא פניה בסביבה הפרטית של הלקוח. כך הוא יותר קשוב. במידה והוא מגלה מעט עניין הוא מכניס את המוכר הביתה כך שנוצר מצב של הכנסת אורחים והתיידדות קצרה עימו. מצב כזה יכול להשפיע באופן מהותי על החשיבה של הלקוח, ובסופו של דבר על הסיכויים לביצוע העסקה. העובדים מתוגמלים בעמלות שהם אחוזים מסוימים מכל מכירה שהם מבצעים. כך החברה המעסיקה מעודדת את המוכרים למכור כמה שיותר, והשיטה משתלמת לשני הצדדים. עבודה בעגלות היא מוכרת לכולנו

מידע כללי הקשור לעבודות בחו"ל

אנשי מכירות טובים יכולים להרוויח משכורת טובה בכל חברה שבה...
מגיע זמן ומגיעים מצבים בחיים שבהם אתם נמצאים מחוץ לארץ...
לטייל בחו"ל ולהרוויח כסף תוך כדי נשמע כמו חלום. יותר...
עבודה בחו”ל בקיץ הפכה לקונספט מקובל מאוד בשנים האחרונות. כמובן...