מכירת ציורי שמן בארצות הברית

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

ציורי שמן למכירה מדלת לדלת בארה"בצעירים רבים אחרי צבא, סטודנטים ואחרים חולמים להרוויח הרבה בזמן קצר. מובן מאליו שאם אפשר גם ליהנות תוך כדי עבודה, אז בטח תשאלו אותנו כיצד מתחילים. אם נוסיף ונספר לכם שהסוד הוא לעבוד בחו"ל, ולא רק זאת אלא שהעבודה חוקית למהדרין, תרצו לדעת תיכף ומיד באיזה סוג עבודה מדובר. העבודה שאנו מדברים עליה היא במכירת ציורי שמן בארצות הברית. לעבוד בארה"ב הוא חלום שמושך אליו צעירים רבים מהארץ, ותחום זה של מכירת ציורים הופך פופולרי יותר מאי פעם. בין החברות שמסדירות עבודה בחו"ל ישנן גם חברות מקצועיות שדואגות להכשרה והדרכה, לליווי מקצועי ואפילו לחיי חברה ובילויים.

למכור ציורי שמן

מכירת ציורי שמן נעשית בדרך כלל בשיטת מכירה שנקראת מכירה מדלת לדלת. אמנם בישראל סוג כזה של עבודת מכירה אינה מקובלת , אבל במדינות רבות בעולם נוהגים אנשי מכירות מקצועיים לעבור עם מרכולתם מדלת לדלת, לגרוף רווחים נאים וגם לנשום אוויר צח במקום לבצע מכירות בטלפון, בדוכנים או בחנויות שבקניונים. למכירה מדלת לדלת יש אומנם חיסרון (הליכה מדלת לדלת) אבל מצד שני יש גם יתרונות רבים. אם חלמתם לעבוד בארה"ב, מכירת ציורי שמן תתאים לכם כמו כפפה ליד.

יתרון ראשון של מכירת ציורי שמן טמון, בעובדה ששעות העבודה לרוב נוחות יותר מאשר בעבודות מכירה אחרות. מכירה בעגלות בקניונים, למשל, תחום שמושך אליו ישראלים רבים, כרוך בשעות מרובות יותר (מצד שני – העבודה איננה כוללת הליכה מרובה).

יתרון נוסף ומשמעותי יותר, טמון בעובדה שמכירת ציורי שמן איננה מוגבלת לתקופת החגים. בניגוד למכירה בעגלות, מכירה של תמונות אינה מתקיימת בהכרח בתקופת החגים כך שהיא יכולה להתאים למי שמחפש עבודה שלא בזמן חג המולד או חופשות אחרות.

נקודה נוספת שמבדילה מכירת ציורי שמן מענפי מכירות אחרים, היא שמדובר במכירה אישית יותר. מכירה בעגלות כרוכה בעבודה בחלל עמוס מבקרים וקונים, כל מכירה מתנהלת יחסית בזריזות ועל המוכר לעבור מלקוח ללקוח, עובדה שהופכת סוג כזה של עבודה למתאים לסוג אחר של אנשים המעוניינים לעבוד בחו"ל.

לעומת זאת, מכירת ציורי שמן מתנהלת באווירה רגועה יותר, בדרך כלל. על העובד להתרכז בלקוח אחד בכל פעם, אין מסביבו הסחות דעת והוא חופשי יותר בניהול השיחה. מכאן ניתן להבין שבמכירה כזו ניתן להתייחס ללקוח באופן אישי יותר, אפשר להיעזר בפרטים אישיים שנגלים לנו מביתו, מסביבת מגוריו וכדומה.

מאפיין נוסף של מכירת ציורי שמן טמון בכך שעמלות המכירה גבוהות יחסית. מצד שני, יש לזכור שגם שעות העבודה קצרות יותר, כך שאמנם מרוויחים יותר על כל מכירה אבל סוגרים פחות עסקאות. בכל מקרה – במכירות כמו במכירות – הרווחים גבוהים!

למכור באמנות

אם מכירה של תמונות שמן נראית לכם, הרשו לנו לספר לכם מעט יותר. לפני שתתחילו לעבוד בארה"ב עליכם לפנות לחברה רצינית שמסדירה עבודה בארה"ב. חברה כזו לא רק תעזור לכם בתהליך קבלת ויזת עבודה, אלא גם תכין אתכם כראוי עוד לפני תחילת העבודה. לפני שתצאו לעבוד בחו"ל תקבלו הכשרות, הדרכות וסדנאות מכירה. תתרגלו "מכירה נכונה" וגם תתרגלו ניהול שיחת מכירה באנגלית, משימה שאיננה קשה במיוחד למרבית הישראלים. תוך כדי תהליך ההכשרה תרכשו מעט ידע בתחום האמנות שיסייע לכם לבצע את עבודתכם בצורה קלה יותר, ומלבד זאת, יעמוד לרשותכם נציג של החברה במהלך העבודה ויסייע לכם בנושאים מקצועיים ואישיים. על פי רוב תעמדו בקשר עם ראש צוות, נציג שהיה בעבר איש מכירות כמוכם וכעת הוא יוכל לתרום לכם מניסיונו. נקודה זו חשובה במיוחד גם למי ששואף להתקדם. מי שיוכיח את עצמו כמוכר מוכשר וגם כבעל יחסי אנוש טובים יוכל בתוך זמן לא רב להפוך לראש צוות בעצמו.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!