Logo Amador Dark Blue

המדור השלם לחיפוש ואיתור עבודות בחו״ל

עבודה בעגלות – איפה כדאי באוסטרליה או בארה"ב

המדור עבודות בחול

יצירת קשר

מחפשים עבודה בחו"ל? צריכים עזרה? בשביל זה אנחנו כאן!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

עבודה בעגלות הפכה בשנים האחרונות כמעט לשם נרדף לעבודה בחו"ל. ישראלים רבים שיוצאים לעבוד בחו"ל, במיוחד אותם צעירים שמגיעים לקניון כזה או אחר, מבלים כל יום זמן רב בעמידה ליד עגלה מלאה בכל טוב, מנסים את מזלם תוך מכירת מוצרים לעוברים ושבים - עוברים דרך .

בין אם עובדים בארצות הברית או באוסטרליה (או באירופה, כמובן, יש גם קניונים רבים), הפוטנציאל הכלכלי של עבודת עגלות גדול מאוד. יש להדגיש שלא כל האנשים בתפקידים כאלה יכולים להעשיר משמעותית את חשבונות הבנק שלהם. זה מצריך כישורי מכירה ויכולת מרדנית משכנעת, וסבלנות לא מזיקה (ניסיון הוא כלי חשוב לעבודות עגלות בחו"ל, במקרים רבים לוקח מספר שבועות "להתרוצץ" עד שהעמלה מתחילה לזרום ורמת חשבון הבנק עולה).

יש אנשים שחושבים שעבודה בחו"ל פירושה עבודה בחו"ל. אין הבדל מהותי בין עבודה בלוס אנג'לס לעבודה במלבורן. מצד אחד, לעבודת טרולי באוסטרליה יש אמנם הרבה קווי דמיון לעבודות דומות בארה"ב, אבל מצד שני, כדי להגיע למקום המתאים לכם ביותר, כדאי להשקיע את המחשבות והתכנון.

עבודה בחו"ל נתפסת בדרך כלל כפעולה של מעבר למדינה אחרת כדי לחיות ולעבוד. עבור חלק, זה אומר לוותר על כל הנוחות של הבית ולהשאיר את כל מה שהם יודעים מאחור. עם זאת, עבור אחרים, זה יכול להיות קל כמו פשוט לחפש עבודה במדינות אחרות. ישנם יתרונות רבים לעבודה בחו"ל, כולל היכולת לחוות תרבויות חדשות ולבנות מערכות יחסים חדשות עם אנשים שונים

כסף בעגלות בחו"ל

ברוב המקרים כאשר אנו מחפשים עבודה "רצינית" נתמיד שנים רבות, למעשה, גם כאשר מחפשים עבודה זמנית ישנם פרמטרים רבים, ביניהם תחומי עניין, אתגרים, שעות עבודה ועמיתים—— אבל כאשר מחפשים עבודה בארצות הברית, אירופה או אוסטרליה, הפרמטר החשוב ביותר הוא שכר.

ברור שלארצות הברית יש יתרון בהקשר הזה, כי האמריקאים ידועים בצרכנים הנלהבים שלהם, כפי שמעידים הקניונים הצפופים בערים הגדולות, בעיקר בניו יורק. יחד עם זאת, צריך לזכור שכלכלת ארה"ב הייתה צנועה יחסית בשנים האחרונות, ואוסטרליה היא כבר לא אי נחשל בקצה העולם, אלא מדינה עם תוצר לנפש יציב ומתקדם. יותר מ-40,000. מצד שני, לא בטוח אם ישראלים שמגיעים לעבוד בקליפורניה באמת ירגישו את הקשיים איתם מתמודדת כלכלת ארה"ב...

כמובן שבנוסף יש הבדלים בין עיר באותה מדינה לעיר אחרת, ואפילו בין קניון לקניון אחר באותה עיר. פרמטר נוסף שמשפיע על רמת ההכנסה של משרות זרות הוא המוצרים הנמכרים- הדרך הטובה ביותר להשיג רווחים גבוהים היא למכור מוצרים שאתה באמת מאמין בהם ומתחבר אליהם, ולסמוך על האינטואיציה שלך לגבי המיקום.

ויזה

אחד המכשולים העיקריים לעבודה בארצות הברית ובאוסטרליה הוא הקושי לקבל אישורי עבודה בשתי המדינות הללו.

התנאים שנקבעו על ידי ארה"ב ואוסטרליה משתנים מעת לעת ותלויים גם בקיומם של דרכונים אירופאים ודרכונים ישראליים - כדאי לבדוק היטב את זכאותן של אשרות עבודה אמריקאיות ואשרות אוסטרליות דומות, ומתי עדיף להתמקד על האישור המיוחל.

כיף

ישראלים שעובדים בחו"ל מחפשים רווחים גבוהים בטווח הקצר - אבל לרוב זו חוויה. מבחינה זו, עבודה באוסטרליה שונה מאוד מעבודה בלאס וגאס, שיקגו, דאלאס או ערים אמריקאיות אחרות.

לאוסטרלים יש אישיות שונה לגמרי מהאמריקאים החיים באיים נידחים מאוד קלים ומאוד ייחודיים (הדבר נכון גם מבחינת נוף וחי וצומח). מצד שני, אפילו בפלורידה שטופת השמש עם תיירים או עבודה בקליפורניה שטופת השמש, חיים מאושרים לאחר חופשה מהעבודה יכולים להביא גם הרבה כיף. באופן כללי, ארה"ב היא מדינה רחבת ידיים המספקת לאורחים אטרקציות רבות.

כדאי גם לזכור שאוסטרליה היא חורף, קיץ זה חורף ולהיפך, ובערים רבות בארה"ב הטמפרטורה בחורף תרד בחדות (למשל, מעטים הישראלים שאוהבים לעבוד בניו יורק ב-2 בינואר-2. ירח).

למידע נוסף על עבודה בעגלות לחצו כאן.

עבודות באוסטרליה

כיום בכל מסלול התבגרות ישראלי, אחת השהות הנפוצות ביותר היא...

כתבות הקשורות לאוסטרליה ולארצות הברית

אוסטרליה אמנם נמצאת בקצה השני של העולם, וכדי להגיע אליה...
רובנו הלכנו בדרך הגיוס הידועה, השתחררנו מהצבא ואז טסנו לחו"ל...
יותר ויותר ישראלים יוצאים לעבוד בחו"ל לתקופה מסוימת. מבוגרים וצעירים,...
אם סיימתם את השירות הצבאי ואתם חולמים לקנות רכב או...
במידה ואתם מחפשים עבודה באוסטרליה ולא במכירות - הגעתם למקום...
חיפוש עבודה באוסטרליה ובפרט כזו מתגמלת באמת עלול להיות מלאכה...
למטיילים ישראלים ולתרמילאים הלהוטים לנסוע למדינה זו, אוסטרליה תמיד הוקסמה...
אוסטרליה היא אחד מיעדי הטרקים האטרקטיביים אחרי הצבא, אבל בגלל...

מידע כללי הקשור לעבודות בחו"ל

אנשי מכירות טובים יכולים להרוויח משכורת טובה בכל חברה שבה...
מגיע זמן ומגיעים מצבים בחיים שבהם אתם נמצאים מחוץ לארץ...
לטייל בחו"ל ולהרוויח כסף תוך כדי נשמע כמו חלום. יותר...
עבודה בחו”ל בקיץ הפכה לקונספט מקובל מאוד בשנים האחרונות. כמובן...