עבודה בסידני, אוסטרליה

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

עבודה בסידני, אוסטרליהחופים מהיפים בעולם, חיי תרבות עשירים, ארכיטקטורה מרהיבה, מגוון רחב של מהגרים היוצרים אווירה ססגונית וקוסמופוליטית וגם קהילה יהודית חיה ותוססת – מכל אלה, ועוד, נהנים ישראלים הבוחרים בסידני כמקום עבודה באוסטרליה.

הפער בין הידיעה כי העיר, השוכנת לחופי האוקיינוס השקט, החלה את דרכה כעונש קשה במיוחד שנגזר על פושעים מועדים, ובין היופי והשגשוג שהם מנת חלקה כיום הוא כמעט בלתי נתפש – ולא בכדי הפכה סידני לאחד מהיעדים המועדפים על המחפשים עבודה בחו"ל.

אפשרויות העבודה בסידני

4 מיליון תושבים מתגוררים במרחב היפהפה שבין האוקיינוס השקט לבין ההרים הכחולים שממערב לסידני. אליהם מצטרפים מדי שנה כ-10 מיליון תיירים (אוסטרלים ואחרים) – וכולם ביחד מגיעים, בין השאר, לקניונים המודרניים של העיר, כך שגם במקרה של סידני המשוואה "עבודה בחו"ל = עבודה במכירות" מתקיימת ומספקת פרנסה בשפע לבוחרים באופציה זו מבין כל העבודות בחו"ל האפשריות.

אבל שוק העבודה באוסטרליה, ובסידני בפרט, הוא מגוון ומשוכלל, כך שאם באמתחתכם ויזת עבודה לאוסטרליה (וזכרו: לעבוד בחו"ל בלי אישורים מתאימים הוא רעיון נואל ואל לכם להתפתות לו!) תוכלו לעבוד בתחום המסעדנות, ההובלות, התיירות וגם ענף החקלאות מציע משרות מלאות עניין והנאה באזור.

יתרון משמעותי של עבודה באוסטרליה על פני עבודה בחו"ל במדינות כמו ארה"ב או חלק ממדינות אירופה, הוא שעות העבודה הסבירות יותר. אם במקומות אחרים ברחבי העולם יום עבודה נראה כאילו לא ייגמר לעולם (במקרים רבים הוא אורך 12-14 שעות!) הרי שהאוסטרלים, עם שוחר שלווה ופנאי, מבינים כי מוטב לא להשתעבד לעבודה, רווחית ככל שתהיה, שהרי צריך למלא גם את הנפש ולא רק את חשבון הבנק – כך שעבור מי שרוצה גם ליהנות מהחיים תוך כדי עבודה בחו"ל, אוסטרליה, ובפרט סידני, היא בחירה מעולה.

עבודה באוסטרליה ובילויים בסידני

כאמור, עבודה באוסטרליה מותירה די והותר זמן פנוי כדי ליהנות מהחיים. סידני מציעה לחיים בה שפע אפשרויות – אחת מהם היא חופים מרהיבים ביופיים ומרחיבי נשימה. בין החופים המפורסמים ביותר של סידני ניתן לציין את מנלי (Manly), שמהווה אבן שואבת לחובבי גלישת גלים כבר מאז תחילת המאה העשרים ושההגעה אליו באמצעות מעבורת נחשבת לאחד הטיולים היפים והמרגשים עלי אדמות. לא רחוק מחוף מנלי תמצאו את חוף שלי (Shelly) – מפרץ טבעי עשיר בצמחיה ובעלי חיים מרתקים. צוללנים מגדירים אותו כגן עדן עלי אדמות, וגם התצפית המתאפשרת ממנו אל האוקיינוס והמצוקים, במיוחד בשעת השקיעה הוורודה-כתומה, מוכיחה עד כמה העולם שלנו יכול להיות יפה.

חוף מפורסם ואהוב אחר הוא בונדי (Bondy), שהומה ושוקק כל ימות השנה, וכן חוף קוגי הסמוך אליו ומתאפיין בצוקים תלולים ומלאי הוד והדר. אטרקציה אחרת הקשורה לים היא האקוורים של דרלינג הרבור, שבו ניתן לשחות עם כרישים, חוויה ייחודית שמזכירה לנו למה כדאי לעבוד בחו"ל ובפרט עד כמה כיפית היא עבודה באוסטרליה.

בסידני שוכן גם אחד המבנים המפורסמים ביותר בעולם, והמרשימים ביותר – בניין האופרה. דומה שאין אדם המגיע לסידני, בין אם כדי למטרת עבודה באוסטרליה ובין אם לשם טיול, שלא מצטלם על רקע הפנינה יוצאת הדופן הזו. גם הגנים הבוטניים שבקרבת מקום, העיר העתיקה הסמוכה והגשר שנפרש מעל הנמל הם אטרקציות נהדרות המהוות בונוס יקר ערך לבוחרים לעבוד בחו"ל.

דרך אחרת לבלות בסידני היא פשוט לשוטט ברחובותיה ולספוג את האווירה הקוסמופוליטית, תוצאה של גלי הגירה רבים (שהרי עבודה באוסטרליה וחיים בה באופן כללי קוסמים לא רק לישראלים, כמובן). קרוב למחצית מאוכלוסיית סידני הם מהגרים ובני המגרים, מבריטניה, איטליה, סין, סודן, דרום אפריקה, לבנון, קרואטיה, סרביה ועוד ועוד, וכולם יחד מזכירים לנו שלעבוד בחו"ל היא דרך מקובלת מאוד לחיות בימינו, ושאם מקבלים את כולם בברכה, זוכים בחוויה ובחיים עשירים יותר.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!