לוח דרושים של עבודה בחו"ל

תפקיד תחום חברה תאריך
מרוויחים במכירת קוסמטיקה במזרח הרחוקשאר העולםcosmetics east25.2.14

מרוויחים במכירת קוסמטיקה במזרח הרחוק

תאור המשרה:
לעבודה במזרח הרחוק דרושים צעירים אחראיים שרוצים לשלב עבודה משתלמת עם רווח גבוה ביחד עם בילויים מהנים. אנו מחפשים חבר'ה צעירים ודינאמיים, שיודעים להעריך עבודה איכותית ומשתלמת. אנו מציעים תפקיד איכותי במכירות של מוצרי קוסמטיקה, כגון מוצרי ים המלח, שזכו למוניטין מצוין בחו"ל בכלל ובארצות המזרח הרחוק בפרט. מדובר במוצרים שקל וכיף למכור ולכן, אנו מתחייבים להעניק משכורת מובטחת. השכר הממוצע של עובדינו עומד על כמעט ששת אלפים דולר בחודש וההכנסה המובטחת שאנו מעניקים עומדת על אלף וחמש מאוד דולר. בנוסף אנו מציעים לעובדים החדשים כרטיס טיסה חינם, וסביבת עבודה נעימה.
שנות נסיון:
ללא ניסיון
אזורים:
חברה:
cosmetics east
עבודה בחו"ל עם דרים ג'וב – עבודה בליווי אישידרים ג'ובדרים ג'וב5.2.14

עבודה בחו"ל עם דרים ג'וב – עבודה בליווי אישי

תאור המשרה:
חברות שמציעות עבודה בחו"ל יש הרבה, אבל חברות שמציעות ידע וניסיון כמו שיש לנו וחשוב מכך – חברות שמציעות ליווי והדרכה לעובדים כמו שאנחנו מציעים – אין דברים כאלה. אחרי למעשה מעשר שנים של ניסיון, אנחנו יודעים בדיוק עד כמה חשובה ההדרכה הנכונה לעובדים. אחרי כל כך הרבה שנים של ניסיון מוצלח, אנו יודעים בדיוק עד כמה הליווי האישי יכול לעשות את ההבדל. לא פחות חשוב מכך, אנו יודעים שעובד שמרגיש בטוח ורגוע, עושה את העבודה טוב יותר, וכך כולם פשוט מרוויחים יותר.
שנות נסיון:
ללא ניסיון
אזורים:
שאר העולם
חברה:
דרים ג'וב
עבודה באירופהעבודה באירופהEU-CL28.1.14

עבודה באירופה

תאור המשרה:
לחברתנו דרושים עובדים שמעוניינים להשתלב בתחום המכירות, בנישה מעולה ונעימה. מדובר על מכירות באירופה, של מוצרים מתחום הביגוד וכן של מחליקי שיער ייחודיים. מוצרים אלה מבוקשים ולכן ממוצע המשכורות של העובדים שלנו עומד על 7000 אירו בחודש. אנו מחפשים עובדים ישראלים, הן כאלה שיש להם אזרחות אירופאית אך גם כאלה שאין להם אזרחות כזאת. מלבד שכר מצוין, אנו מאפשרים לעובדים שימוש ברכב חברה ואפילו מגורים על חשבוננו. חוץ מאשר בונוסים ושכר שוטף, לעובדים המתמידים אנו מעניקים מענק התמדה לאחר תקופה של חצי שנת עבודה.
שנות נסיון:
ללא ניסיון
אזורים:
אירופה
חברה:
EU-CL
עבודה באוסטרליהעבודה באוסטרליהbest4u28.1.14

עבודה באוסטרליה

תאור המשרה:
העבודה שאנו מציעים מתאימה מאוד לאנשים בעלי דרכון לא ישראלי או כאלה בעלי ויזה לארצות הברית. מדובר על עבודה במכירות, ביעדים מובילים כגון ארה"ב, אוסטרליה, או במדינות שונות באירופה. בתור חברה מובילה, שפועלת בתחום זה קרוב לעשור, אנו יכולים להרשות לעצמנו להציע הטבות מיוחדות. בין היתר, אנו מציעים מענק מיוחד לחיילים משוחררים טריים (עד שנה לאחר תאריך השחרור) וזאת לאחר חצי שנה של עבודה. כך, מלבד בונוסים שוטפים ומצוינים עבור מכירות, מקבלים מענק של 3500 דולר! מגורים חודש ראשון – על חשבון החברה וגם כרטיס טיסה חינם.
שנות נסיון:
ללא ניסיון
אזורים:
אוסטרליה
חברה:
best4u
עבודה באוסטרליהעבודה באוסטרליהAus4u28.1.14

עבודה באוסטרליה

תאור המשרה:
אנו מציעים עבודה מיוחדת, עם תנאים מיוחדים. בתור חברה בעלת פעילות במכירות של קרוב לעשר שנים, לא רק באוסטרליה, אלא גם במדינות רבות נוספות, יש לנו ניסיון בהשמה מוצלחת לעבודה, באספקת ליווי לאורך כל הדרך עד להצלחה ומתן הטבות יוצאות דופן. בין היתר, אנו מציעים הכנסה מובטחת של 1500 דולר, בונוסים מצוינים וכרטיס טיסה על חשבוננו – גם הלוך וגם חזור. העבודה איננה מיועדת רק לבעלי דרכון של אחת ממדינות אירופה אלא גם לבעלי דרכון מקומי אוסטרי, כאשר גם אלה וגם אלה יזכו להטבות מיוחדות נוספות.
שנות נסיון:
ללא ניסיון
אזורים:
אוסטרליה
חברה:
Aus4u
עבודה לדוברי השפה הרוסית שאר העולםEuroDream19.12.13

עבודה לדוברי השפה הרוסית

תאור המשרה:
עבודה איכותית במכירות באזורי הקניות החזקים ביותר ברוסיה ובארצות חבר העמים. העבודה מתאימה במיוחד לצעירים ישראלים דוברי השפה הרוסית. ישנה עדיפות לצעירים המזיקים גם בדרכון אירופי ולהם אנו מעניקים בונוס כספי משמעותי. אנו מספקים עבודה במכירות ובעגלות רק באזורים שבהם ניתן להגיע למכירות טובות או טובות מאוד. אני מציעים כרטיס טיסה לארץ היעד במימון החברה, תנאי מגורים מעולים הכוללים בריכה וחדר כושר וגם אפשרות לשימוש ברכבי החברה. השכר מבוסס על עמלות גבוהות, בונוסים מיוחדים על עמידה ביעדים ועל התמדה וכן תגמולים נוספים. מובטחת עבודה בסביבה צעירה ודינאמית.
שנות נסיון:
אזורים:
חברה:
EuroDream
עבודה משתלמת במזרח הרחוקעבודה בחו"לCosmetics east19.12.13

עבודה משתלמת במזרח הרחוק

תאור המשרה:
עבודה בעגלות במזרח הרחוק טומנת בחובה אפשרות להרוויח סכומי כסף מפתיעים, וכל זאת באווירה מיוחד, צעירה ותוססת. אנו מציעים שכר גבוה, כאשר הממוצע יכול להגיע ל-6000 דולר בקירוב, משכורת חלומית לצעירים. מכיוון שאנו מגייסים עובדים צעירים, אנו מודעים לצורך שלהם בחיי חברה ובפעילות חברתית. לכן, אנו מאפשרים לשלב תוך כדי העבודה גם טיולים ופעילויות חברתיות, תוך שימוש בכלי רכב שהחברה מספקת. חשוב לציין שאנו מספקים לעובדינו גם תנאי מגורים מהשורה הראשונה, כולל בריכה צמודה וחדרי כושר מצודים ולא פחות חשוב – כרטיס הטיסה על חשבוננו!
שנות נסיון:
אזורים:
חברה:
Cosmetics east
עובדים ומבלים בלאס וגאסעבודה בארה"בFun Job16.12.13

עובדים ומבלים בלאס וגאס

תאור המשרה:
עיר ההימורים הנוצצת לאס וגאס היא הרבה יותר ממה שחשבתם. כיום ההכנסות מתיירים עולות על ההכנסות מהימורים והתיירים באים גם כדי לקנות – והרבה. עבודה בעגלות בעיר ההימורים היא דבר משתלם וחוויה יוצאת מגדר הרגיל. אנו מציעים לעובדנו לקחת חלק בהצלחה וליהנות משכר מצוין וחוויה של פעם בחיים. עמלות המכירה שאנו מציעים עומדות על 35 אחוז, וזאת עוד לפני הבונוסים על התמדה ועל מצוינות בעבודה. שימוש במגורים וברכב על חשבון החברה. ומה אחרי שעות העבודה? מבלים, מטיילים ונהנים!
שנות נסיון:
שנתיים
אזורים:
לאס וגאס, ארצות הברית
חברה:
Fun Job
עבודה בקנדהעבודה בקנדהCanadaTrip16.12.13

עבודה בקנדה

תאור המשרה:
לחברה מובילה בתחום המכירות בעגלות דרושים עובדים בעלי מוטיבציה גבוהה ורצון להצליח ובעיקר – להרוויח. אצלנו מרווחים בגדול – בונוסים ועמלות מהגבוהים בתחום והטבה מיוחדת למתמידים. לאחר חצי שנה מקבלים מענק התמדה משתלם במיוחד. מכיוון שרווחת העובדים שלנו חשובה לנו, אנו מציעים הרבה יותר מאשר כסף גדול. בין היתר אנו מציעים כרטיס טיסה לקנדה בחינם, שימוש ברכבי החברה, מגורים ברמה גבוהה ועל חשבוננו ועוד הרבה יותר. יש לציין ששעות העבודה נוחות ומאפשרות די זמן גם לבילויים ולחיי חברה תוססים.
שנות נסיון:
שנה
אזורים:
קנדה
חברה:
CanadaTrip
עבודה משתלמת בעגלות בארצות הבריתעבודה בארה"בGreen Company16.12.13

עבודה משתלמת בעגלות בארצות הברית

תאור המשרה:
לעבודה בארצות הברית, במכירות, דרושים ישראלים מפולפלים, בעלי גישה חיובית ומוסר עבודה גבוה. העבודה מיועדת בעיקר לצעירים או לצעירים ברוחם, שמצוידים באנרגיות טובות ובאישור עבודה. אנו מעניקים עדיפות לאנשים שיש ברשותם אזרחות אמריקאית או אישור עבודה תקף (גרין קארד), כלומר למי שזכאי לעבוד באופן חוקי באמריקה. אנו מציעים הכשרה בתשלום, בונוסים גבוהים מאוד, ליווי לאורך כל הדרך ומגורים באזור איכותי, סמוך למקומות העבודה. ישנה אפשרות לכרטיסי טיסה חינם הן לארצות הברית והן בחזרה לארץ, עם סיום העבודה.
שנות נסיון:
ניסיון לא נחוץ
אזורים:
ארה"ב
חברה:
Green Company
עבודה במכירות בדרום אפריקהמכירותObay Your Body12.12.13

עבודה במכירות בדרום אפריקה

תאור המשרה:
לחברה בעלת ניסיון רב במכירות בכל העולם דרושים עובדים לעבודה חוקית בדרום אפריקה. מדובר על עבודת מכירה בעגלות, באזורים חזקים ונחשבים, בערים הגדולות. העבודה מתבססת על קשרי עבודה חזקים עם גורמים בדרום אפריקה, מה שמאפשר התבססות במרכזי קניות יוקרתיים בערים כגון יוהנסבורג, פריטוריה ועוד. כדאי לדעת שדרום אפריקה איננה רוויה יחסית באנשי מכירות כפי שמקובל במדינות אחרות בעולם כמו ארצות הברית או אירופה. לכן, התבססות בתחום בתקופה זו יכולה להניב רווחים גבוהים ובונוסים מצוינים.
שנות נסיון:
ללא ניסיון
אזורים:
דרום אפריקה
חברה:
Obay Your Body
עבודה באוסטרליה לבעלי דרכון אירופיעבודה באוסטרליהOrgany Sydney11.12.13

עבודה באוסטרליה לבעלי דרכון אירופי

תאור המשרה:
לחברה הגדולה והחזקה ביותר באוסטרליה, דרושים עובדים רציניים, שרעבים להצלחה. אנו מציעים יחס אישי ודואגים להדרכה העובדים באופן צמוד מתהליך הקליטה לעבודה ועד להצלחה. החברה היא מהגדולות הפועלות באוסטרליה ובמדינות נוספות בעולם. אנו בעלי התמחות לא רק בהשמה לעבודות איכותיות ומשתלמות, באזורים היוקרתיים ביותר. יש לנו גם ניסיון בסיוע להשמה חוקית לעבודה באוסטרליה גם לבעלי דרכונים זרים וגם לסטודנטים ללא דרכון כזה. לסטודנטים – אנו מסייעים בקבלת ויזת סטודנט שמאפשר לעבוד באופן חוקי! שעות העבודה נוחות במיוחד. לפרטים נוספים מלאו פרטים בטופס צור קשר מצד שמאל! בהצלחה...
שנות נסיון:
לא דרוש ניסיון קודם
אזורים:
מרכז הארץ, צפון, דרום, השפלה, חיפה, שרון, חו"ל
חברה:
Organy Sydney
עבודה בחו"ל לצעיריםעבודה בארצות הברית ובאירופהARCOS10.12.13

עבודה בחו"ל לצעירים

תאור המשרה:
העבודה מיועדת לצעירים, עד גיל עשרים וחמש, גברים ונשים, בעלי דרכון זה או אשרת עבודה בחו"ל. אנו חברה רצינית, שעוסקת בתחום המכירות בארצות הברית, באירופה ובמדינות נוספות. אנו מתחזקים נקודות מכירה במקומות אסטרטגיים, באזורים שבהם אוכלוסייה חזקה של תושבים מקומיים ותיירים. מהות העבודה היא במכירה יזומה ללקוחות, במכירת מוצרים בתחום הקוסמטיקה, עיצוב שיער, ומוצרים נוספים שקל ומשתלם למכור. אנו מסייעים בהדרכה מתאימה לצורך קליטה מהירה לעבודה, וכן במימון של כרטיס טיסה לבעלי יכולת להתמיד בעבודה לתקופה של חצי שנה לפחות. השכר מורכב מבסיס פלוס בונוסים כספיים ועמלות מהגבוהות בתחום. לפרטים נוספים מלאו פרטים בטופס צור קשר מצד שמאל! בהצלחה...
שנות נסיון:
שנתיים
אזורים:
כל מדינות ארה"ב ומערב אירופה
חברה:
ARCOS