Logo Amador Dark Blue

המדור השלם לחיפוש ואיתור עבודות בחו״ל

עבודה באריזונה

המדור עבודות בחול

יצירת קשר

מחפשים עבודה בחו"ל? צריכים עזרה? בשביל זה אנחנו כאן!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

אריזונה אולי לא מפורסמת כמו קליפורניה, פלורידה וניו יורק, היא לא אחת מהגדולות במדינות ארה”ב (מספר התושבים בה הוא "רק” כ- 6.5 מיליון) והיא גם לא עשירה במיוחד (מבחינת יכולת כלכלית מדורגת אריזונה במקום ה- 21 מתוך כלל מדינות ארה”ב) – אבל גם היא מהווה יעד מוצלח כשמחפשים עבודה בחו”ל, ובפרט העיר הגדולה בה, פיניקס.

כמה מילים על אריזונה ועל פיניקס

אריזונה נמצאת בדרום מערב ארה”ב. ממזרח לה שוכנת מדינת קליפורניה והיא גובלת במכסיקו. גודל אוכלוסייתה הוא כאמור כ- 6.5 מיליון איש (ב- 1990 עוד היו בה 3.6 מיליון איש, אגב) והעיר הגדולה בה היא פיניקס (שהיא גם בירת המדינה).

האקלים באריזונה הוא מדברי, ובפיניקס (השוכנת בקצה המדבר) טמפרטורת המקסימום בחורף נעה סביב ה- 20 מעלות ובקיץ מטפסת ומגיעה גם ל- 35 מעלות ואף יותר (כשגם הלילות חמים מאוד). כמויות הגשם היורדות באריזונה נמוכות מאוד, ולחובבי השמש והחום המדינה יכולה להוות לוקיישן אידיאלי לעבודה בחו”ל.

בפיניקס מתגוררים כ- 1.6 מיליון איש והיא העיר החמישית בגודלה בארה”ב כולה. במאה ה- 21 זהו המטרופולין שצומח במהירות הגבוהה ביותר אחרי לאס וגאס, תנופת הפיתוח ניכרת בכל פינה ופינה בה, ובפרט הגיעו לעיר חברות היי טק רבות (וביניהן גוגל ואיביי, למשל, שמיקמו בפיניקס משרדים גדולים).

למה מכירה בעגלות בפיניקס היא רווחית במיוחד?

האקלים המדברי של פיניקס ושל אריזונה כולה הופך את העבודה בעגלות בהן לרווחית במיוחד.

ראשית, הקניונים המודרניים ומרכזי הקניות הממוזגים מהווים מקום בילוי מרכזי לאורך כל השנה וכל שעות היום, כך שבכל מקום בו נמצאים אותם דוכני מכירה מפורסמים (שכבר הפכו כמעט לסמל ההיכר של עבודת ישראלים בחו”ל) ישנה תנועה רבה של קונים פוטנציאליים.

שנית, פיניקס כאמור משכה אליה בשנים האחרונות חברות מתקדמות רבות ואוכולוסייה חזקה, כך שכוח הקנייה של תושבי העיר גדול – והם בהחלט מנצלים אותו.

שלישית, הצורך למצוא פתרונות להתמודד עם מזג האוויר החם והיבש מגדיל את הביקוש למוצרים המבוססים על המינרלים הייחודיים של ים המלח, וגם מוצרים אחרים דוגמת מסלסלי שיער זוכים לביקוש ער לנוכח היובש השורר בפיניקס ובאריזונה.

ואכן, לא מעט ישראלים כבר גילו את היתרונות הטמונים בעבודה באריזונה, גם אם אינה נוצצת כמו ניו יורק, לאס וגאס או מיאמי, ומרוויחים בה שכר נאה – וגם חוויה מוצלחת באופן כללי.

הטבע במלוא הדרו

סיבה טובה נוספת לבחור באריזונה כמקום עבודה בארה”ב היא הנופים המרהיבים שתמצאו במדינה, ושתוכלו כמובן לחוות אותם בימי החופש מהעבודה.

בפיניקס עצמה תוכלו לבקר במקום הנקרא Deer Valley Rock Art Center שבו מוצגות למעלה מ- 1,500 אבנים ייחודיות שעוצבו על ידי אינדיאנים עוד לפני אלפי שנים, ובאופן כללי, אגב, העיר וסביבתה כוללות לא מעט אתרים שבהם ניתן להתרשם מהתרבות והמסורת האינדיאנית: במדינת אריזונה נמצאת גם שמורת נאוואחו שבה חיים כ- 200,000 אינדיאנים, וסיור המציג את ההיסטוריה המרתקת של המתיישבים הראשונים באזור ניתן לחוות במקום שנקרא Navajo National Monument.

עוד באריזונה: הגרנד קניון המפורסם, פטריפייד פורסט – שמורת טבע שפירוש שמה הוא "יער מאובן” ובהתאם יש בה מגוון רחב של עצים שהפכו למאובנים בשלל צבעים, מכתש המטאור – שנוצר כתוצאה מהתרסקות מטאור ענק לפני כ- 50,000 שנה, קניון אנטילופ – שבכמה מקומות בו הוא צר עד כדי רוחב אדם בלבד ובאופן כללי מתאפיין במשחקי אור מרהיבים, ועוד ועוד.

מידע כללי הקשור לעבודות בחו"ל

אנשי מכירות טובים יכולים להרוויח משכורת טובה בכל חברה שבה...
מגיע זמן ומגיעים מצבים בחיים שבהם אתם נמצאים מחוץ לארץ...
לטייל בחו"ל ולהרוויח כסף תוך כדי נשמע כמו חלום. יותר...
עבודה בחו”ל בקיץ הפכה לקונספט מקובל מאוד בשנים האחרונות. כמובן...