Logo Amador Dark Blue

המדור השלם לחיפוש ואיתור עבודות בחו״ל

אילו עבודות בעולם מציעות שכר גבוהה?

המדור עבודות בחול

יצירת קשר

מחפשים עבודה בחו"ל? צריכים עזרה? בשביל זה אנחנו כאן!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

כדור הארץ הוא כבר מזמן כפר גלובלי, ואחד היתרונות הבולטים של צמצום המרחקים בין המדינות השונות, הן פיזית והן מנטלית, הוא השפע הרחב של עבודות בעולם מהן כולנו יכולים ליהנות.

בהתאם, יותר ויותר ישראלים מנסים את מזלם בחו”ל. יש היוצאים לפרקי זמן מוגבלים – גיחה של כמה חודשים וחזרה לארץ עם חשבון בנק שמח יותר, ויש המחפשים מקום להשתקע בו לצמיתות – ובעיקר אקדמאים או בעלי מקצוע נדרש שבאופן טבעי דלתות רבות נפתחות בפניהם.

עבודה ברחבי העולם – תעסוקה + חוויה

היתרון המרכזי של עבודה מחוץ לגבולות ישראל הוא שבנוסף לתעסוקה, שבדרך כלל היא מתגמלת לכשעצמה, מדובר בחוויה הוליסטית מרתקת.

ראשית, מדובר בשינוי מקום ולא בכדי נכתב בתלמוד כי משנה מקום עשוי גם לשנות את מזלו. שנית, מי שלמשל מוצא עבודה באירופה נהנה מגישה נוחה לכמה מהאטרקציות היותר משמחות שיש בעולמנו (דמיינו למשל קפיצה בסופשבוע לברלין, או גיחה קצרה לפאריז, טיול רומנטי בפראג והכל במרחק נסיעה לא ארוכה מדי שממילא מתנהלת בדרך מרהיבת עין).

בנוסף לנופים היפים ולשינוי האווירה, זוכים הישראלים המחפשים עבודות בעולם גם לפגוש בני אדם אחרים, חדשים, מעניינים, שונים מאיתנו – חוויה שבהחלט ניתן ללמוד ממנה רבות ולהרחיב בעזרתה את הגבולות המנטליים, ובעיקר להבין שאפשר גם לחיות אחרת. דוגמה מצוינת לכך היא עבודה באוסטרליה, שרחוקה מישראל במיוחד, מכל הבחינות, ומתאימה בפרט למי שרוצה להתרחק ממש מישראל לפרק זמן כזה או אחר.

באופן כללי עבודה בחו”ל היא גם הזדמנות נהדרת לחיות אחרת: עם הרבה פחות לחץ, הרבה פחות איומים בטחוניים ואחרים, במקום שהרחובות בו יותר נקיים, האנשים יותר נינוחים ואדיבים, הכל יותר שקט – וגם אם אחרי כמה חודשים או כמה שנים מתגעגעים להמולה התוססת של ישראל וחוזרים אליה, עדיין מדובר בפרק זמן חיובי עד מאוד.

התפתחות בקריירה

עוד יתרון הטמון בחלק מהעבודות המוצעות לישראלים ברחבי העולם הוא היותן צעד גדול קדימה מבחינת התפתחות הקריירה.

כך למשל מהנדס מחשבים שמוצא עבודה בארה”ב בעמק הסיליקון בחברה מתקדמת במיוחד, רופא שמתקבל לשורותיו של בית חולים מוביל באחת ממדינות העולם, בוגרי פקולטה כזו או אחרת למנהל עסקים שסוללים לעצמם נתיב בפירמה בינלאומית וישנן כמובן עוד דוגמאות.

ולא רק אקדמאים: גם עבודות בעולם המיועדות לצעירים חסרי הכשרה מקצועית או ניסיון בתחום ספציפי תורמות שורה מרשימה לרזומה, ומקנות לאותם עובדים כישורים מקצועיים אותם יוכלו לנצל גם בהמשך הדרך. לדוגמה, מי שעובד בעגלות מכירה בקניון כזה או אחר בארה”ב, קנדה, אנגליה או כל מקום אחר יגלה עם שובו לארץ כי קל לו הרבה יותר למצוא משרה מתגמלת בתחום המכירות.

העצמה אישית

עוד יתרון של עבודות בעולם הוא התרומה לאישיות של העובד.

אמנם משנה מקום משנה מזל, אבל מי שיוצא את גבולות הארץ יוצא גם את גבולות אזור הנוחות שלו ורוב הסיכויים כי הוא ימצא עצמו מתמודד עם אתגרים לא פשוטים, הן בפן המקצועי והן בפן האישי.

בנוסף יש לקחת בחשבון כי צעירים היוצאים לעבוד בחו”ל נפרדים למעשה מבני משפחתם וברוב רובם של המקרים גם מחבריהם הקרובים, וגם המבוגרים יותר שמנסים את מזלם מעבר לים נפרדים לפחות מחלק מהמשפחה ובוודאי שמהסביבה המוכרת – ניתוק שמוסיף נדבך לא פשוט להתמודדות עם האתגרים השונים, ומחייב את העובדים בחו”ל למצוא בעצמם יכולות חדשות, כוחות שלא היו מודעים להם, חוזקות ותעצומות נפש, כך שבסופו של דבר הם חוזרים לארץ לא רק עם חשבון בנק שמח יותר אלא גם עם אישיות משודרגת משמעותית.

מידע כללי הקשור לעבודות בחו"ל

אנשי מכירות טובים יכולים להרוויח משכורת טובה בכל חברה שבה...
מגיע זמן ומגיעים מצבים בחיים שבהם אתם נמצאים מחוץ לארץ...
לטייל בחו"ל ולהרוויח כסף תוך כדי נשמע כמו חלום. יותר...
עבודה בחו”ל בקיץ הפכה לקונספט מקובל מאוד בשנים האחרונות. כמובן...