עבודה במזרח

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

עבודה בחו"ל הפכה בשנים האחרונות לפתרון מעולה עבור ישראלים רבים לנוכח הקושי לחסוך בארץ. המשכורות הגבוהות שמציעות המשרות מושכות ישראלים בכל שלב בחייהם לטוס לעבוד בחו"ל לתקופה מסויימת. ניתן לראות חיילים משוחררים שטסים מיד לאחר השחרור לעבודה בעגלות בכל רחבי העולם ולאחר התקופה ממשיכים לטיול שאחרי צבא, סטודנטים שמנצלים חופשות סמסטר בשביל לטוס לעבוד וצוברים סכומים שמספיקים להם להעביר את הסמסטר בצורה קלה ונוחה יותר, ואפילו אנשים שמנסים לחסוך לאיזה מטרה כמו אוטו חדש או דירה עוברים למספר חודשים לחו"ל ומקרבים את עצמם ליעד שהציבו.

איפה כדאי לעבוד?

לרוב נוטים הישראלים לטוס למדינות שדוברות אנגלית כשפה רשמית – מדינות כמו אוסטרליה, ארצות הברית, קנדה, אנגליה ואירלנד קוסמות לנו מכיוון שהסיכוי להשתלב גדול יותר, כאשר גם השימוש באנגלית במדינות אירופה הוא נרחב ומאפשר אופציות נוספות לטיסה.

למרות זאת, אנחנו מציעים לא לדחות על הסף טיסה לארצות המזרח השונות למטרות עבודה, כאשר יכול להיות שזמן ההתאקלמות עלול להיות מעט ארוך יותר, והשוני בין התרבויות עלול ליצור איזה קושי ראשוני, אך ברגע שנכנסים לעניינים, הפוטנציאל הגלום בעבודה במזרח גדול מאוד. בנוסף לכך שהחוויה בלעבוד במזרח מדהימה, סופגים תרבות חדשה ומעניינת, מכירים את האזור ואפשר להמשיך לאחר מכן גם לטייל, טיול לסין לאחר תקופה שבה הכרתם את האזור יכולה להיות מהנה הרבה יותר.

יתרון נוסף שיש לעבודה במזרח הוא האפשרות לחסוך חלק גדול הכסף בגלל עלויות מחייה נמוכות בחלק מהמדינות. במדינות כמו תאילנד או הודו ניתן לחיות בצורה איכותית גם בסכומים נמוכים משמעותית מסכומים שתוציאו כאשר תעבדו באירופה או בארצות הברית, מה שנותן לנו אפשרות לחסוך ולהגדיל את הסיכוי לחזור עם סכום משמעותי מהעבודה בחו"ל. כמובן שישנם אזורים בסין וביפן שעלויות המחייה גבוהות גם, אך בהתאם גם הסכומים אותם תרוויחו באזורים הללו.

אם תחליטו לנסות לעבוד במזרח, היצע העבודות דיי מצומצמם יחסית לאזורים אחרים, כאשר אם בארצות הברית ניתן לעבוד גם בעגלות, גם כפורץ מנעולים, מובינג ומכירות מדלת לדלת, במזרח רוב המשרות שישראלים מחזיקים הם משרות של מכירות בעגלה, מכירות של מוצרי טיפוח ומוצרי איכות חיים.

אל תשללו את אופציות טיסה למזרח בכדי לעבוד, אך בידקו את כל ההשלכות החוקיות והכספיות של ההחלטה שלכם והאם אתם מרגישים שזהו המקום עבורכם.  טיסה לעבודה במזרח בהחלט יכולה להיות מעניינת ומהנה ולהחזיר אותכם הבייתה עם הרבה כסף והמון חוויות.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!