Logo Amador Dark Blue

המדור השלם לחיפוש ואיתור עבודות בחו״ל

עבודה בשגרירות ישראל ברחבי העולם

המדור עבודות בחול

יצירת קשר

מחפשים עבודה בחו"ל? צריכים עזרה? בשביל זה אנחנו כאן!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

עבודה בחו"ל היא מסלול פופולרי עבור אנשים רבים ועבודה באחת מהשגרירויות שלנו ברחבי העולם מציעה מספר הטבות. משרה באחת מהשגרירויות שלנו יכולה להיות דרך מצוינת לחוות את תרבות המדינה.

עבודה באחת מהשגרירויות הרבות ברחבי העולם יכולה להיות דרך נוחה ומתגמלת ליהנות מכל ההטבות הנלוות לעבודה בחו"ל. עבודה באחת מ-70 שגרירויות ברחבי אירופה, ארה"ב בהחלט שווה את זה! משימות אלו מציעות אורח חיים מרגש, שעות עבודה גמישות והזדמנויות ללמוד על תרבויות אחרות.

ישנן שגרירויות ומדינות רבות ושונות ברחבי העולם בהן תוכלו לבלות בחו"ל. עבודה פנימית ב-70 מיקומים שונים ברחבי אירופה, ארה"ב היא עבודה שנותנת לך הטבות גדולות עם מינימום סיכון. לעבודה בחו"ל יש גם תגמולים משמעותיים משלה, במיוחד אורח חיים שרוב האנשים לא גילו.

היתרונות של עבודה בשגרירות

היתרון הגדול ביותר של עבודה בחו”ל בשגרירות ישראל במדינה כזו או אחרת הוא שלא צריך לדאוג לוויזת עבודה.

כך למשל, עבור מי שחולם על עבודה בארה”ב, מכשול גדול להגשמת החלומות הוא הצורך בקבלת ויזת עבודה לארה”ב, מה שגרם לקשיים ניכרים בעבודה בשנים האחרונות. איך משיגים את הויזה הדרושה. המחיר לעשות זאת ללא ויזה חוקית הוא הסיכון בגירוש מארץ האפשרויות האינסופיות, כולל אי-יכולת לחזור, קנסות כבדים ואף מאסר בפועל! ).

המחיר לעשות זאת ללא ויזה בתוקף יכול להיות יקר מאוד, אבל יש אלטרנטיבה שהיא הרבה יותר זולה. אם אינך רוצה לקבל את הויזה הנדרשת ולעבוד בארה"ב, תוכל לקבל ויזת סטודנט F-1. על מנת לקבל ויזה זו, תחילה עליך לעבור בדיקה רפואית ולעבור בדיקות רקע.

מנגד, מי שמתקבל לעבוד בעבודה בשגרירות ישראל בארה"ב או באחת מהנציגויות הדיפלומטיות של המדינה (שגרירות ישראל ממוקמת בוושינגטון די.סי. ובעלת מקומות בניו יורק, לוס אנג'לס, יוסטון, בוסטון , מיאמי, פילדלפיה, אטלנטה ושיקגו) אפשר להירגע. משרד החוץ דואג לכל ההיבטים הבירוקרטיים ומארגן לו אשרות עבודה חוקיות למהדרין.

מדינת ישראל היא מדינה במזרח התיכון וארצות הברית היא בעלת בריתה הגדולה ביותר. ארצות הברית מספקת לישראל תמיכה צבאית וכלכלית משמעותית. בתמורה, ישראל תמכה ללא הרף באינטרסים של ארצות הברית במזרח התיכון על ידי שמירה על מערכת יחסים חזקה עם מדינות אחרות כמו מצרים, ירדן, ערב הסעודית, בחריין וכן הלאה.

הנציגות הדיפלומטית הישראלית בארצות הברית היא מקום בו ניתן למצוא מידע רב על ישראל ואנשיה. שגרירות ישראל בוושינגטון די.סי. אירחה אירועים כמו הרצאות, דיונים וארוחות ערב לאנשים שמעוניינים לדעת יותר על ישראל.

יתרון חשוב נוסף הוא העבודה בשירות המדינה ולכן אין צורך לחשוש האם השכר יגיע בזמן, האם כל הזכויות הסוציאליות מכובדות וכו'. בהקשר זה חשוב לציין כי בסופו של דבר רוב החברות המעסיקות עובדים בחו"ל הן חברות רציניות המצייתות לחוק ומעניקות לעובדים תנאי עבודה נאותים, אך אין ספק שעבודה בשירות המדינה מבטיחה מדיטציה מיוחדת.

בנוסף לשני היתרונות לעיל, ניתן לציין גם את תחושת השליחות ממנה נהנים עובדי שגרירות רבים, הן בתפקידים אזרחיים וכמובן בתפקידים דיפלומטיים. עבודת שגרירות היא עבודה משמעותית ומתגמלת המספקת הזדמנויות לממש מיומנויות מנהיגות תוך עזרה לזולת.

אילו עבודות מוצעות בשגרירויות השונות?

בכל שגרירות ונציגות דיפלומטית, הישראלים מועסקים בעיקר בתפקידים אדמיניסטרטיביים, בתפקידי אבטחה, בנהגים ובעוזרים אישיים לסגל הבכיר, וייתכנו הזדמנויות עבודה בשגרירות ספציפית כזו או אחרת. שגרירות ישראל בלונדון מגייסת בימים אלה מספר תפקידים.

ישראל היא מדינה קטנה עם מעט מאוד מהגרים, ולכן ישנן מספר רב של הזדמנויות עבודה זמינות לאזרחים. בשל עובדה זו, רבים מישראל מצאו תעסוקה במדינות זרות וכיום מועסקים בה גם.

למרות היותה מדינה קטנה עם מעט מהגרים, הכלכלה הישראלית יצרה שפע של הזדמנויות עבודה לאזרחים. אנשים רבים בישראל מצאו תעסוקה במדינות אחרות, ורבים עדיין מועסקים שם גם כן.

המגזר הביטחוני הוא המקום שבו השגרירות מספקת הכי הרבה מקומות עבודה. בכל מדינה שיש לה נציגות דיפלומטית ישראלית נדרשת אבטחת משימה, מפקדים, אבטחת מתקנים וכו'. תנאי הקבלה לתפקידים שונים כוללים שירות בשטח כלוחם (מינימום 7 רובאים - עדיפות לקצינים ומפקדים), התחייבות של לפחות 18 חודשי שירות (אנשי ביטחון) ו-4 שנים (למפקדים, הם קשורים לרוב למשפחותיהם). כושר גופני טוב, בריאות ללא דופי, אנגלית ברמה נאותה (ועדיפות למי שדובר שפות אחרות) ורישיון נהיגה בתוקף.

מועמדים המתקבלים לעבודה באבטחה זוכים להכשרה יסודית ומקיפה במיוחד, כמו כן, חשוב לציין כי רמות השכר מושפעות ממדינתם ובפרט מרמת הסיכון הכרוכה בה.

אנשי מקצוע בתחום האבטחה צריכים לעתים קרובות להיות בקיאים במגוון כלי נשק, כולל אקדחים, רובי ציד, רובים ומכונות ירייה. זו הסיבה שתעשיית האבטחה היא אחד המקצועות הרווחיים והמבוקשים ביותר על פני כדור הארץ.

עבודה בתפקידים דיפלומטיים

משרה דיפלומטית בשגרירות ישראל מיועדת למי שרואה בו חלק משליחות וקריירה אמיתית, ולא משרה בזמן כזה או אחר אחרי הצבא.

תפקידו של שגריר ישראל בשגרירות ישראל בוושינגטון הבירה הוא הזדמנות מצוינת למי שרוצה לשרת כדיפלומט ויש לו קריירה מאוד מאתגרת ומתגמלת.

לתפקידים אלו יש אחריות גדולה, שכן יחסי החוץ של ישראל הם נכס חשוב, למשל, לעבודה בבריטניה בשגרירות ישראל בלונדון יש השפעה ניכרת על יחסה של ממשלת בריטניה אלינו.

ישראל היא מדינה מסובכת ולכל מדינה דעות שונות על ישראל. לעבודה בשגרירות ישראל בלונדון יש את הפריבילגיה לייצג את ישראל מול ממשלת בריטניה. תפקיד זה דורש מישהו שמוכן להקשיב וללמוד על היחסים הבינלאומיים של ארצו.

על מנת להתקבל לשירות החוץ, ישנם מספר אתגרים שיש להשלים, החל בקורס הצוערים היוקרתי של משרד החוץ - אליו פונים מדי שנה רק כ-20 מועמדים מתוך למעלה מ-2,000 מועמדים. לאחר סיום מסלול צוערים שניתן להתקבל רק לאחר תואר ראשון, הם עוברים הכשרה נוספת ולאחר מכן סוללים את הדרך לעבודה בשגרירות כזו או אחרת.

עבור אנשים רבים, שירות החוץ הוא עבודה חלומית. הם עוזרים לנציגויות דיפלומטיות ברחבי העולם על ידי מתן ייעוץ ותמיכה דיפלומטית בתחומים כמו תרבות ודיפלומטיה ציבורית. על מנת להגיש מועמדות, אנשים חייבים להשלים אתגרים משתנים התלויים בדרישות של כל מדינה, כולל קורס צוערים יוקרתי ומבחן תחרותי ביותר."

על מנת להיות קצין שירות חוץ, יש מסלול ארוך וקשה של הכשרה והכנה. מכיוון שהמועמדים הללו נבחרים לתפקיד, זה לא הישג קל.

מידע כללי הקשור לעבודות בחו"ל

אנשי מכירות טובים יכולים להרוויח משכורת טובה בכל חברה שבה...
מגיע זמן ומגיעים מצבים בחיים שבהם אתם נמצאים מחוץ לארץ...
לטייל בחו"ל ולהרוויח כסף תוך כדי נשמע כמו חלום. יותר...
עבודה בחו”ל בקיץ הפכה לקונספט מקובל מאוד בשנים האחרונות. כמובן...