איך ניתן למצוא עבודה בקנדה בתור מנעולן ועד כמה זה משתלם?

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

יש לא מעט אפשרויות של תעסוקה בקנדה, אך לא כל אפשרות תתאים לכולם. למשל, לא כל אחד מעוניין או מתאים לעבוד בתוך איש מכירות או משווק. עבור אנשים בעלי רקע טכני ומיומנות בעבודת כפיים, אפשרות טובה תהיה לחפש עבודה בתור מנעולן. זה יתאים גם כעבודה זמנית, למשל לתקופת הלימודים לאנשים שהתקבלו ללימודים בקנדה.

האם עבודה בקנדה מנעולן היא עבודה משתלמת? איך בכלל ניתן למצוא עבודה בקנדה בתפקיד מסוג זה? ראשית, מבחינה תנאי שכר, בקנדה יש ביקוש לא קטן לעבודות טכניות מסוג זה ולכן השכר בהחלט טוב למדי. זהו שכר שללא ספק מאפשר להתפרנס בכבוד וגם למעלה מזה. תנאי השכר טובים הרבה יותר מהמקובל בארץ, ללא ספק. ואיך מוצאים עבודה בתפקיד כזה? יש כמה דרכים אפשריות שנציג להלן.

עבודה בקנדה מנעולן – פניה לחברה מקומית

הדרך הראשונה שבאמצעותה ניתן למצוא עבודה בתחום היא לחפש חברות מקומיות, קנדיות, שדרושים להן מנעולנים. דרך טובה להתחיל היא לערוך חיפוש במנועי חיפוש תוך שימוש במשפטים כגון עבודה בקנדה מנעולן או דרוש מנעולן, מבוקש איש טכני וכדומה. חיפוש בדרך זו צריך להתבצע באנגלית, כמובן, ויש אפשרות לחפש גם תוך שימוש בשפה הצרפתית. בקנדה, כידוע, יש אזורים שבהם שפת הדיבור היא אנגלית ובאזורים אחרים – צרפתית.

מי שמצא חברה מקומית שמחפשת מנעולנים ומצליח לשכנע אותה שהוא האיש הנכון בשבילה יוכל להתחיל בעבודה במהירות יחסית. כדאי לדעת שמי שרוצה עבודות בחול ומי שרוצה לעבוד באופן חוקי, העובדה שיש מעסיק מקומי שמסייע בקבלת אישור עבודה עוזרת מאוד.

עבודה באמצעות חברה ישראלית

מי שרוצה להצליח במשימת חיפוש עבודה בקנדה יפעל נכון אם יחפש עבודה בכמה ערוצים במקביל. לכן, לא מספיק לחפש מעסיק קנדי מקומי. בקנדה, כדאי לדעת, פועלות גם חברות בבעלות של ישראלים או ישראלים לשעבר. בחברות כאלה מחפשים עובדים ישראלים במגוון מקצועות, לרבות עיסוקים מקצועיים ומנעולנות. מדוע נחוצים העובדים הישראלים? מכיוון שאלה חברות שפועלות במנטליות ישראלית, גם אם הן פועלות בחו"ל. חלק ניכר מהעובדים הם ישראלים כיום או בעבר. החריצות, הגדלת הראש, המכונות להשקיע בתפקיד, כל אלה הם תכונות שישראלים רבים ניחנו בהן. לכן, לא מפתיע שחברות מסוג זה הצליחו בקנדה ודרושים להם עובדים מיומנים ואיכותיים.

עבודה בחברות מסוג זה אפשר למצוא בכמה שיטות. אפשר לחפש כמובן במנועי החיפוש באינטרנט (כאן ניתן לחפש גם תוך שימוש בשפה העברית). אפשר גם לנסות להפעיל קשרים, לברר עם חברים שעבדו בחו"ל או לחפש אתרי אינטרנט ולבחור בקטגוריות של מנעולנים בחו"ל. אגב, כדי למצוא עבודה כדאי להשקיע גם ברשתות חברתיות ותמיד כדאי להפיץ בין כל החברים והמכרים במה אתם מחפשים עבודה והיכן תעדיפו לעבוד.

לימודים, עבודה ורילוקיישן

דרך נוספת למצוא עבודה היא באמצעות רילוקיישן לקנדה. אמנם, דרך זו למציאת עבודה מקובלת יותר בענף ההייטק, אולם במקרים מסוימים זה יכול לעבוד גם בתפקיד טכני מקצועי. מי שצבר ניסיון בחברה רב לאומית שיש לה מוקד פעילות גם בקנדה יוכל לעבור לקנדה אם המעסיק מוכן לפעול בעניין ולאפשר זאת.

עבודה אפשר למצוא גם לאחר תקופה של לימודים במדינה. מי שלמד בקנדה לימודי מקצוע או תואר יוכל במהלך הלימודים להתחיל לעבודה במקצוע המנעולנות. תקופת הלימודים יכולה לסייע גם ביצירת קשרים כך שמי שמעוניין לעבוד במנעולנות באופן זמני ולאחר מכן לעבור לתפקיד אחר יוכל לעשות זאת בצורה יותר קלה.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!