עבודה בעגלות בקנדה – למי זה מתאים?

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

קנדה היא אחת המדינות עם איכות החיים הגבוהה ביותר בעולם, לצד זאת כלכלתה הולכת ומתפתחת ומתקרבת בצעדי ענק לזו של שכנתה, ארה"ב. טורונטו, וונקובר ומונטריאול נחשבים למרכזים כלכליים לא רק בקנדה אלא בכל חצי הכדור הצפוני מה שכמובן הופך אותם לקורצים ליותר ויותר ישראלים הרוצים לפתוח שם עסקים ולקחת חלק בהצלחה.

כאשר מזכירים את המילה יזמות לרבים עולה הקונוטציה של תחום ההייטק, אך תחום לא פחות רווחי המתאים גם למי שאינו למד באוניברסיטה הוא תחום העגלות. מכירה בעגלות הפכה מזמן לעבודה המועדפת של צעירים, אחרי הצבא בזמן התואר וגם לאחר סיומו ולא בכדי, מכירה בעגלות מניבה למנוסים בה תשואות אסטרונומיות אשר שום מקצוע אחר, בטח בארץ, מתחרה עמם. העובדה שרבים מהצעירים  חיים שנים שלמות עם הסכומים אותם הרוויחו בעגלות רק הופכת את הביקוש לעגלות לגבוה ומבוקש.  כל מי שרוצה להרוויח כסף ויש בו אוריינטציה למכירות, מתאים לתחום זה ויכול למצוא את מבוקשו בקלות יחסית.

באיזה תחום ניתן גם להרוויח וגם להנות?

רוב הצעירים המעוניינים לעבוד בעגלות בקנדה או לצורך העניין בכל מדינה אחרת אינם מחפשים רק אחר הכסף אלא גם אחר החוויה וההנאה מעצם השהות במדינה אחרת ומעצם המכירה עצמה. עובדה זו מובילה לכך כי רבים אינם מעוניינים למכור כול מוצר אלא מחפשים אחר מוצר אשר יוכלו להתחבר אליו ולהרגיש טוב עם מכירתו. המוצר המנצח מבחינת רבים הוא מכירה של מוצרי ים המלח המהווים את גולת הכותרת של מוצרי קוסמטיקה ממדינת ישראל. מכיוון שמדובר במוצרים כחול לבן אשר למעשה ייחודים בעולם ואין עוד מדינה היכולה להתגאות בקו מוצרים זה, הרי שמוצרי ים המלח מעניקים למוכרים אותם גם כן גאווה ישראלית ומאפשרים למוכרים אותם להנות מן המכירה ולהפיק ממנה את המרב. לצד מכירת המוצר עצמו הרי שמכירות קוסמטיקה, כמו מכירת ציורי שמן הינן אחד מהתחומים הרווחים ביותר, בטח כשמדובר במוצרי ים המלח, מה שבעקבות שיטת העמלות בה עובדים משפר מאוד את מצבם של המוכרים. לצד זאת חייבים להזכיר את העובדה כי מכירות בעגלות מתבצעות בצוותים מה שהופך את חווית המכירה לכיפית עוד יותר וליצירת חברויות אשר מלוות אותנו אחר כך למשך כל החיים.

מה ההבדלים בין עבודה בעגלות בקנדה לעומת עבודה בעגלות במדינות אחרות?

כפי שכבר אמרנו איכות החיים בקנדה גבוהה מאוד, מה שכמובן משפיע על יכולת הקנייה של האנשים בה ועל מכירות מוצרי העגלות. אך לא רק בגלל זה כדאי ללכת ולעבוד בקנדה, הקנדים ידועים בנחמדותם וקבלת האורחים שלהם לזרים ועל כן אין סיכוי כי הם יחמיצו פנים למראה ישראלים. אם נזכור את העובדה כי קנדה היא אחת מהידידות הגדולות ביותר של מדינת ישראל הרי שנבין כי קנדה היא סוג של גן עדן לישראל. בנוסף, להבדיל מארצות הברית שם ישנה מדיניות הגירה קשוחה ביותר אשר מערימה קשיים רבים על הישראלים, הרי שבקנדה המדיניות רכה יותר והיא אינה כה אימתנית לישראלים אשר עובדים שם. מה שכמובן מהווה יתרון נוסף לישראלים הרוצים לעבוד בעגלות במדינה זו. לבסוף חייבים להזכיר את הטבע הקסום אשר נמצא בקנדה ורבים מהישראלים אינם מודעים לו, טבע זה מהווה את המקום המושלם להתחיל את טיול התרמילאים בצפון אמריקה ולגלות פיסות אדמה אשר רבים אינם מכירים ומודעים לו. זאת לצד העובדה כי בקנדה כפי שכבר הזכרנו יש ערים מהיפות והמעניינות בעולם יוצא שאנו מקבלים כי את המדינה המושלמת לטיול שאחרי הצבא, טיול שדרך מצוינת לממן אותו הוא באמצעות עבודה בעגלות.

לעוד מידע בנושא ראו גם: עבודות בארה"ב

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!