Logo Amador Dark Blue

המדור השלם לחיפוש ואיתור עבודות בחו״ל

חיפוש עבודה בעגלות במקסיקו

המדור עבודות בחול

יצירת קשר

מחפשים עבודה בחו"ל? צריכים עזרה? בשביל זה אנחנו כאן!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

גם אם אתם, כמו רבים וטובים אחרים, חולמים על עבודה בארה”ב, כדאי לשקול במקביל את האופציה של עבודה בשכנה מדרום, הלא היא מקסיקו – ובפרט בעבודה בעגלות שהיא בעצם האפשרות הכמעט יחידה ליהנות מהיתרונות של עבודה במקסיקו.

למה כדאי לעבוד במקסיקו?

אמנם כשבוחנים את התוצר לנפש, מקסיקו היא אחת המדינות הפחות מרשימות בעולם, ונכון שמספר העניים בה גבוה מאוד, ובנוסף סובלת כלכלתה מלא מעט מחלות ובהן שחיתות רבה, אי שוויון קיצוני וחסמים בירוקרטיים מיותרים – אולם מצד שני מדובר במדינת ענק: אוכולוסייתה של מקסיקו היא ה-11 בגודלה בעולם, שטחה ה-14, ובירתה היא העיר המאוכלסת ביותר בצפון אמריקה עם כ-9 מיליון איש. כך שגם אם באופן יחסי משקלה של האוכלוסייה המבוססת במקסיקו נמוך, הרי שכשמדובר במספרים אבסולוטיים ישנם עשירים רבים שישמחו לקנות מכם מוצרים אטרקטיביים.

בנוסף, מגיעים אל "המדינות המקסיקניות המאוחדות”, שמה הרשמי של מקסיקו, תיירים רבים מדי שנה וגם הם, באופן טבעי, מהווים לקוחות מצוינים עבור העובדים בעגלות המוצבות במרכזי המסחר של היעדים התיירותיים הבולטים של מקסיקו.

יתרון חשוב נוסף של עבודה במקסיקו הוא האפשרות ליהנות מטיולים במדינה שגם ככה נמצאת על מפת התיירות של צעירים רבים. בפרט אטרקטיבי חצי האי יוקטן שבמזרח מקסיקו, ובו עיר התיירות המפורסמת קנקון.

עוד רצוי לזכור שכמו בכל מקרה של עבודה מעבר לים, מקסיקו מספקת מפגש עם תרבות שונה לחלוטין מזו המוכרת לנו. אמנם למי שמעדיף שהות במקום נקי, מצוחצח, דובר אנגלית ואירופאי באופיו ובתרבותו מוטב אולי לחפש עבודה בקנדה, שכנתה הצפונית של ארה”ב, אולם הקסם הלטיני של ארץ הסומבררו והטקילה יכבוש בסופו של דבר גם אתכם.

מקסיקו סיטי – עולם ומלואו בעיר אחת

מקסיקו סיטי, כיאה לעיר בת 9 מיליון איש (ואגב, במטרופולין הכולל אותה חיים כ-23 מיליון איש), היא עולם ומלואו ומקום כה עצום ורב פנים וגוונים עד שהמפגש הראשון איתו עלול ליצור הלם ובהחלט לא קל להסתגל אליו.

מצד שני, כשמסתגלים למקסיקו סיטי מגלים את היופי הטמון בה, ובעיקר מעניקים לכלל החושים חוויה מסחררת במיוחד. מבחינת עבודה בעגלות , העיר גדושה קניונים הומי אדם, ולנוכח מספרם הבלתי מבוטל של אנשים אמידים מאוד הפוקדים את אותם מרכזי קניות, פוטנציאל הרווחים בהחלט מרשים.

בנוסף רצוי לדעת כי במקסיקו סיטי חיים בעיר כ-50 אלף יהודים, כך שכל מי שמגיע לעיר כדי לעבוד בעגלות יכול למצוא בתי כנסת רבים ובאופן כללי לשמור על מסורות שונות להן הוא מורגל.

עבודה בעגלות בקנקון

אופציה רווחת נוספת של עבודה בעגלות במקסיקו היא קנקון, העיר הגדולה באזור התיירותי המפותח ביותר במקסיקו, זה של החוף המזרחי בחצי האי יוקטן.

החופים היפהפיים של הים הקריבי מושכים המוני תיירים מדי שנה אל העיר, שאגב, רק בשנות השבעים של המאה ה-20 החלה להיבנות, וזאת בעקבות החלטת ממשלת מקסיקו לפתח את התיירות באזור.

בעקבות התיירים התפתחה גם העיר עצמה, וכיום גרים בה למעלה מ-700,000 איש – אלה וגם אלה הם לקוחות מצוינים עבור המוצרים השונים הנמכרים בעגלות, וכשמוסיפים לשכר הפוטנציאלי הגבוה את האפשרות לבלות בכל אותן אטרקציות שפזורות לאורך הריביירה המקסיקנית ובפרט בחופים שכל כולם נחת ועונג, מקבלים את אחת האופציות היותר מוצלחות של עבודה בחו”ל .

עבודה במקסיקו – לא בלי ויזה!

בניגוד לחיפוש עבודה בארה”ב , קל יחסית לקבל ויזת עבודה במקסיקו, וכמובן שמומלץ בחום לעבוד אך ורק עבור חברות המסדירות נושא זה ומארגנות את הוויזה הנחוצה.

מידע כללי הקשור לעבודות בחו"ל

אנשי מכירות טובים יכולים להרוויח משכורת טובה בכל חברה שבה...
מגיע זמן ומגיעים מצבים בחיים שבהם אתם נמצאים מחוץ לארץ...
לטייל בחו"ל ולהרוויח כסף תוך כדי נשמע כמו חלום. יותר...
עבודה בחו”ל בקיץ הפכה לקונספט מקובל מאוד בשנים האחרונות. כמובן...