Logo Amador Dark Blue

המדור השלם לחיפוש ואיתור עבודות בחו״ל

עבודה בחו”ל לצעירים

המדור עבודות בחול

יצירת קשר

מחפשים עבודה בחו"ל? צריכים עזרה? בשביל זה אנחנו כאן!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

עבודה בחו”ל היא קונספט שהפך נפוץ מאוד בשנים האחרונות, וממשיך לצבור תאוצה כל הזמן. בפרט מקובלת היציאה אל העולם הגדול כדי לעבוד בקרב הצעירים, בין אם עוד לפני השירות הצבאי ובין אם מייד אחריו (וכמובן שגם רבים מבין אלה שלא מתגייסים לצה”ל מסיבה זו או אחרת מנסים את מזלם בחו”ל).

האפשרויות רבות ומגוונות: עבודה בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות הלא היא ארה”ב היא האופציה הפופולארית ביותר, עבודה באוסטרליה היא אפשרות מבוקשת גם כן, ביפן, תאילנד ודרום אפריקה תמצאו לא מעט צעירים ישראלים שמבקשים ליהנות מכל היתרונות של עבודה בחו”ל וכך גם בקנדה ובלא מעט מדינות אירופאיות.

היתרונות של עבודה בחו"ל לצעירים

כשמביטים ברשימת היתרונות של עבודה בחו”ל לצעירים קל להבין מדוע כל כך הרבה בני עשרים פלוס מינוס עד שלושים נמצאים בכל רגע נתון מחוץ לגבולות ישראל למטרת עבודה:

* שכר גבוה – עבור בחורים ובחורות צעירים שטרם התמקצעו וברוב המקרים גם עדיין לא רכשו השכלה של ממש (אם כי ישנם לא מעט סטודנטים היוצאים לעבוד בחו”ל במהלך חופשה כזו או אחרת, וגם בוגרי תואר ראשון או לימודי תעודה מפרגנים לעצמם עוד פרק זמן של עבודה בלתי מקצועית) האפשרויות השונות של עבודה בחו”ל מניבות שכר גבוה, או לפחות פוטנציאל לשכר גבוה מאוד למי שניחן בחריצות ובמשמעת עצמית, הרבה מעבר לרמות השכר שניתן להגיע אליהן בישראל (גם אם עובדים קשה).

* כיף – אמנם שעות העבודה ברוב מקומות העבודה בחו”ל לצעירים הן ארוכות, ובכל זאת נותר לא מעט זמן לבילויים. מי שלמשל בוחר לטוב לשם עבודה בארה”ב יכול לטייל בימים החופשיים לאורכה ולרוחבה של המדינה גדושת האטרקציות, ובימי העבודה ליהנות מהיכרות בלתי אמצעית עם צעירים אמריקאיים כמו גם צעירים מכל רחבי העולם שהגיעו לארה”ב.

* חיזוק הביטחון העצמי – עבודה בחו”ל לצעירים היא אתגר, במיוחד לנוכח הריחוק מההורים ומהמשפחה, כמו גם מהחבר’ה (למרות שבלא מעט מקרים מספר חברים יוצאים לעבוד בצוותא). עמידה באתגר זה מחזקת מאוד את הביטחון העצמי.

* גילוי החוזקות – ההתמודדות עם האתגר הנ”ל, ועם סביבה שונה לגמרי, מאפשרת לצעירים שיצאו לעבוד בחו”ל לגלות את החוזקות שלהם ולדעת טוב יותר מי הם – דבר יקר ערך בהמשך חייהם.

* אם אתה לא שם, אתה לא קיים – סיבה נוספת ליציאה לעבודה בחו”ל בקרב הצעירים היא העובדה שפשוט כמעט כולם עושים זאת, ובגיל הזה רוב בני האדם מעדיפים להידמות לחבריהם ומכריהם ולא להיות יוצאי דופן. יחד עם זאת גם בלהיות "חלק מהעדר” טמון כמובן יתרון של ממש, ומעבר חוויות דומות לאלה של בני גילם מחבר טוב יותר את הצעירים לחבריהם.

במה עובדים הצעירים בחו"ל?

עבודה בחו”ל לצעירים מזוהה בעיקר עם מכירה בעגלות, ואכן זוהי התעסוקה הנפוצה ביותר.

אופציות נוספות הן או-פר, תפקידי אבטחה שונים (בעיקר ליוצאי יחידות קרביות ולקצינים), משרות במסגרת הסוכנות היהודית, עבודות חקלאיות באופיין וכמובן שישנן עוד אפשרויות רבות אחרות (למשל, מי שניחן בכישורי גלישה משובחים במיוחד ובנוסף בכישורי הדרכה יכול להפוך למדריך סקי ולמצוא עבודה באירופה למשך החורף).

לא להתפתות לעבוד באופן בלתי חוקי!

אחד המאפיינים העיקריים של צעירים רבים, ובפרט בישראל, הוא התעלמות מסכנות, אמונה ש”יהיה בסדר” ועצימת עיניים לנוכח אזהרות.

כתוצאה מכך לא מעט ישראלים יוצאים לעבוד בחו”ל ללא היתר מתאים. שימו לב – במקרים רבים מצאו עצמם צעירים מגורשים מהארץ בה עבדו, וזאת לאחר ששילמו קנס גבוה שהפך את כל תקופת העבודה למשתלמת הרבה פחות

מידע כללי הקשור לעבודות בחו"ל

אנשי מכירות טובים יכולים להרוויח משכורת טובה בכל חברה שבה...
מגיע זמן ומגיעים מצבים בחיים שבהם אתם נמצאים מחוץ לארץ...
לטייל בחו"ל ולהרוויח כסף תוך כדי נשמע כמו חלום. יותר...
עבודה בחו”ל בקיץ הפכה לקונספט מקובל מאוד בשנים האחרונות. כמובן...