Logo Amador Dark Blue

המדור השלם לחיפוש ואיתור עבודות בחו״ל

עבודה בחו”ל לחיילים משוחררים

המדור עבודות בחול

יצירת קשר

מחפשים עבודה בחו"ל? צריכים עזרה? בשביל זה אנחנו כאן!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

יום השחרור אליו אנו מייחלים מגיע בקרוב. עזיבת אזרחות מתחילה לגרום לך לגרד באצבעות. החופש ממש מעבר לפינה, אבל לא הכל יפה ומואר ביום שאחרי השחרור לאחר צבא, עבודה בחו"ל לחיילים משוחררים תפתור זאת.

עבור אנשים רבים, היום בו הם הופכים לאזרח הוא אחד הימים המצופים ביותר בחייהם. אבל כשאתה בצבא, אף פעם אין ערובה שתוכל להישאר בארץ הולדתך. זה לא הכל שמש וקשתות ברגע שאתה יוצא מהשירות, אבל זה יכול להיות קשה להסתגל לחיים כמהגר.

זו למעשה התקופה הראשונה בחייך, לא במסגרת מסודרת. בשלב הבא, זה קובע את חייך סדר יום, כגון בית ספר, תיכון וצבא. אתה לבד. לחיילים משוחררים יש אחריות לפרנס את עצמם בדרך של השכלה מקצועית ואקדמית. לטוב ולרע, אתה לבד.

מה עושים אחרי השחרור?

קיימות מספר אופציות על איך להתקדם אחרי שגזרתם את כרטיס החוגר שלכם וקיבלתם את כרטיס חוגר מילואים שלכם:

  • לימודים: על מנת להתקבל למוסד להשכלה גבוהה בארץ, אוניברסיטאות ומכללות שונות בישראל קובעות דרישות סף לפי כל מסלול אותו תרצו ללמוד, אך כמעט תמיד אתם נדרשים להגיש למוסד בו אתם מעוניינים. גשו למבחן פסיכולוגי כדי לקבל את הציונים הדרושים כדי להתחיל ללמוד.

    התוצאות של מבחנים אלה משמשים כדי לקבוע אם אחד מהם כשיר לקורס מסוים, והציון שתקבל יהיה גורם מכריע אם תתקבל למוסד זה או לא.

    קורס הפסיכומטרי נמשך 2-4 חודשים, ומבחנים נערכים 5 פעמים בשנה.

  • טיול: השתחררתם מהצבא, אתה רוצה להיות חופשי? בדרום אמריקה, הודו, ואפילו אחרי חודש וחצי בתאילנד, מי מאיתנו לא חולם לטייל? הגיע הזמן ! אתם כרגע יחסית חסרי אחריות, לרובכם אין משפחה או ילדים, אין בית או משכנתא. זו הזדמנות לעבוד קשה כדי להשיג כרטיס ולטוס לטיול גדול.

    אם אתה אחד מהאנשים הרבים שהשתחררו מהצבא ורוצים לטייל, אז זה הכתבה בשבילך. בדרום אמריקה ובהודו אפשר לחיות מ-200 דולר לחודש אם אתם חסכנים. ואפילו בתאילנד, שבה אני כבר יותר מחודש וחצי, אני מתארח במלונות יפים בסביבות 10$ ללילה.

המכנה המשותף ללימודים ולנסיעות הוא שזה דורש כסף, והרבה.

עלות הנסיעה והשיעורים יכולה להיות מאיימת. תמיד יש דרכים לחסוך כסף כמו למצוא עסקאות טובות, לינה באכסניות, לבשל את האוכל שלך וכו'.

איך עושים הרבה כסף בתקופה קצרה? עבודה בחו"ל לחיילים משוחררים !

אולי הדרך הטובה ביותר לפתור את צרכי המימון בצורה המהירה והיעילה ביותר היא לעבוד בחו"ל:

אם אתם מתכננים ללמוד, השנה הראשונה ללימודי התואר הראשון בדרך כלל קשה במיוחד. המעבר בין למידה למחקר אקדמי שאנו מכירים כיום גרם לרוב הסטודנטים בשנה א' לעבוד מעט במהלך השנה או לא לעבוד בכלל. הדרישות של הסטודנטים הופכות את זה לזמן הפנוי שלנו, אם לעבודה או פנאי-מעט או לא, אז צריך להתכונן גם למשק השנה.

השנה הראשונה ללימודים לתואר ראשון היא בדרך כלל קשה במיוחד. המעבר בין למידה למחקר אקדמי המוכר לנו כיום גרם לרוב תלמידי שנה א' לעבוד מעט במהלך השנה או לא לעבוד כלל. הדרישות של כתיבת חיבורים, כתיבת דוחות וכתיבת עבודת מחקר כל כך גוזלות זמן שהתלמיד הממוצע משקיע מעט זמן בלימודים במהלך השנה הזו.

גם טיול לאחר הצטרפות לצבא היה הוצאה כספית גדולה של עשרות אלפי שקלים. עבודתם של חיילים ישראלים בדימוס סובבת לרוב סביב שכר המינימום, ועבודה בשעות קשות היא עבודה לא פשוטה כלל וכלל, כי את הכסף ניתן לצבור בפרק זמן קצר יותר בעבודה בחו"ל לחיילים משוחררים.

יש הרבה קשיים בחיים שלאחר השחרור מהצבא הישראלי. אחד מהם הוא המחסור בכסף. לאחר סיום השירות, חיילים נכנסים לרוב לעבודה בשכר קבוע, אך קשה לרכוש הכנסה גבוהה כי צריך לעבוד קשה בשביל זה.

כדי להגיע לכמות הכסף שתוכלו להתפרנס גם בשנה שבה לא תעבדו, צריך לצבור הרבה כסף, והדרך הטובה ביותר היא לעבוד על חוף הים.

איך למצוא עבודה בחו"ל לחיילים משוחררים?

אם בעבר היה נהוג לעבוד רק בארה"ב, היום כבר ניתן למצוא מקומות עבודה בכל העולם- בסין, אירופה, דרום אמריקה, אפריקה וכמובן בארה"ב וקנדה. השכיחות בכל מקום מאפשרת לנו לבחור במקומות אחרים מלבד ישראל.עבודה. רוב העבודות מוצעות למכירה, בין אם מדובר בעגלה או מדלת לדלת, אך ניתן למצוא גם עבודות נוספות כמו מסגריות, אופרות ועוד עבודות מעניינות ומגוונות.

הפתרון לעבודה בחו"ל מתאים לצעירים כמו כפפה ליד. דרך מצוינת להתחיל טיול-עבודה גדול בארצות הברית לכמה חודשים ולהרוויח מספיק כסף כדי לעשות טיול נעים במיוחד בדרום אמריקה, או לחזור לארץ ולהתחיל את שנת הלימודים החדשה בראש רגוע כלכלית.

מה הפתרון לעבודה בחו"ל? התשובה היא עבודה מהבית. רוב האנשים רוצים לטייל בעולם, אבל אין להם זמן או משאבים כספיים. עבודה מהבית יכולה להיות דרך לעבוד בחו"ל בלי צורך לטוס ברחבי העולם ולשמור על מערכת יחסים למרחקים ארוכים עם משפחה וחברים.

מידע כללי הקשור לעבודות בחו"ל

אנשי מכירות טובים יכולים להרוויח משכורת טובה בכל חברה שבה...
מגיע זמן ומגיעים מצבים בחיים שבהם אתם נמצאים מחוץ לארץ...
לטייל בחו"ל ולהרוויח כסף תוך כדי נשמע כמו חלום. יותר...
עבודה בחו”ל בקיץ הפכה לקונספט מקובל מאוד בשנים האחרונות. כמובן...