עבודה בחו"ל לחיילים משוחררים

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

מתקרב ומגיע היום שכל כך ייחלנו לו, יום השחרור. היציאה לקראת האזרחות מתחילה לדגדג בקצות האצבעות, והחופש כבר מעבר לפינה, אך לא הכל וורוד וקליל ביום שאחרי השחרור, זאת למעשה התקופה הראשונה בחייכם שבה במקום להיות תחת מסגרת מסודרת שמכתיבה לכם את סדר היום שלכם, כמו בית הספר, התיכון והצבא, אתם ברשות עצמכם. מוטלת עליכם, חיילים משוחררים, חובה לפרנס את עצמכם בדרך לקריירה והשכלה אקדמית. אתם ברשות עצמכם, לטוב ולרע.

מה עושים אחרי השחרור?

קיימות מספר אופציות על איך להתקדם אחרי שגזרתם את כרטיס החוגר שלכם וקיבלתם את כרטיס חוגר מילואים שלכם:

  • לימודים: על מנת להתקבל ללימודים באחד מהמוסדות להשכלה גבוהה בארץ, האוניברסיטאות והמכללות השונות בישראל מציבות דרישות סף בהתאם לכל מסלול שבו תרצו ללמוד, אך כמעט תמיד תדרשו להציג בפני המוסד שאליו אתם מעוניינים להתקבל ציון פסיכומטרי וממוצע בגרויות.בהנחה ואינכם צריכים להשלים בגרויות, הגיע הזמן לגשת למבחן פסיכומטרי על מנת להשיג את הציון הדרוש לכם לתחילת הלימודים. קורס פסיכומטרי אורך בין 2-4 חודשים, והמבחן מתקיים ב-5 מועדים בשנה.
  • טיול: השתחררתם מהצבא, ורוצים להרגיש קצת חופש? מי מאיתנו לא חולם על טיול אחרי צבא של חצי שנה בדרום אמריקה, הודו או אפילו חודש וחצי בתאילנד? זה הזמן ! אתם כרגע נטולי אחריות באופן יחסי, ורובכם לא מחזיקים משפחה וילדים, בית ומשכנתא. זאת ההזדמנות לעבוד מספיק בשביל כרטיס טיסה ולטוס לטיול הגדול.

המשותף ללימודים ולטיול הוא הצורך בכסף, והרבה.

איך עושים הרבה כסף בתקופה קצרה? עבודה בחו"ל !

אולי הדרך הכי טובה לפתור את הצורך בכסף בצורה המהירה והאפקטיבית ביותר היא דרך עבודה בחו"ל:

אם אתם מתכוונים ללמוד, השנה הראשונה בדרך כלל בלימודים לתואר ראשון קשה במיוחד. המעבר בין הלימודים שהכרנו עד כה לבין לימודים אקדמאיים גורמים לרוב הסטודנטים בשנה א' או לעבוד מעט במהלך השנה או לא לעבוד בכלל. הדרישות מסטודנט גורמות לכך הזמן הפנוי שלנו, אם לעבודה ואם לפנאי – מועט מאוד אם בכלל, ולכן צריך להכין את עצמכם לשנה הזאת גם מבחינה כלכלית.

גם טיול שאחרי צבא הוא הוצאה כלכלית גדולה של עשרות אלפי שקלים. העבודות לחיילים משוחררים בישראל בדרך כלל עובדות סביב שכר המינימום ובשעות קשות ובעבודה לא פשוטה בכלל, כאשר את הסכומים הללו ניתן לצבור בפרק זמן קצר הרבה יותר דרך עבודה בחו"ל

בשביל להגיע לסכומים שיכולים להחזיק אותכם מעל המים גם בזמן שנה שלא תעבדו בה, צריך לצבור סכום כסף גדול, והדרך הטובה ביותר לעשות זאת  היא דרך עבודה בחול.

איך למצוא עבודה בחו"ל?

אם בעבר היה נהוג לנסוע רק לארצות הברית לעבודה בעגלות, כיום כבר ניתן למצוא עבודה בכל רחבי העולם – בסין, באירופה, בדרום אמריקה, אפריקה וכמובן בארצות הברית וקנדה, כל מקום משאיר לנו אופציה לעבוד מחוץ לישראל. רוב העבודות הן עבודות של מכירה, אם בעגלות ואם מדלת לדלת, אך ניתן למצוא גם עבודות אחרות כמו פורצי מנעולים, אופרים ועוד משרות מעניינות ושונות.

הפתרון של עבודה בחו"ל מתאים לחיילים משוחררים כמו כפפה ליד. דרך מעולה להתחיל את הטיול הגדול – לעבוד כמה חודשים בארצות הברית ולצבור מספיק כסף בשביל טיול מהנה במיוחד בדרום אמריקה, או לחזור לארץ ולהתחיל את שנת הלימודים בראש רגוע כלכלית.

בהצלחה!

המאמר מוגש לכם על ידי  www.afterarmy.co.il, הפורטל המוביל בארץ לחיילים משוחררים ומשתחררים.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!