Logo Amador Dark Blue

המדור השלם לחיפוש ואיתור עבודות בחו״ל

אפשרויות מציאת עבודה בחו”ל לדוברי עברית

המדור עבודות בחול

יצירת קשר

מחפשים עבודה בחו"ל? צריכים עזרה? בשביל זה אנחנו כאן!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

מגיע זמן ומגיעים מצבים בחיים שבהם אתם נמצאים מחוץ לארץ – במהלך הטיול הגדול של אחרי הצבא, בניסיונות להתגורר לזמן מה במדינה אחרת, בתקופה של חופשה או לצורך עניינים אישיים כמו ביקור משפחה וכו’. במקרים אלו לפעמים פרק הזמן מתארך והנה אתם מוצאים את עצמכם משועממים או עם חור הולך וגדל בכיסיכם.

 

אפשר גם שתחוו שילוב של השניים. אבל מה כבר תוכלו לעשות כדי להתפרנס ולהעסיק את עצמכם? הרי אינכם בארץ, אתה לא תמיד דוברים את השפה ובטח שלא ברהיטות, ואין לכם אשרת עבודה או איזה פרק זמן ודאי של שנים למציאת עבודה קבועה ולבניית קריירה.

אפשרויות עבודה בחול לדוברי עברית

מסתבר שלא צריך להילחץ. יש לא מעט אפשרויות למציאת פרנסה ועבודה בחו”ל לדוברי עברית. עבודות בחו”ל מצריכות כמובן חשיבה והתייחסות לעניין אשרת העבודה. אינכם מעוניינים, מן הסתם, להיתפס כשאתם עובדים ללא האישורים המתאימים ולהיות מואשמים כשוהים בלתי חוקיים שחדרו למדינה כדי להשתקע בה ללא אישור השלטונות. ובכן, הפתרון הוא לעסוק בעבודה ביתיות אצל ישראלים שהיגרו למדינה המדוברת או ליהודים שחיים במקום בקביעות מזה שנים ארוכות.

עבודה בבתים של ישראלים או יהודים

נדבר לדוגמה על אפשרות עבודה בארה”ב – אתם בטיול ועצרתם לזמן מה באחת הערים הבולטות בארה”ב – ניו יורק, לאס וגס, בוסטון, סן פרנסיסקו: כל המקומות האלו עשויים למשוך אתכם להישאר בהם זמן ארוך משתכננתם וכמו כן לחפש עבודה כדי להרוויח קצת להמשך הטיול. בארה”ב מתגוררים ישראלים יורדים רבים, ובנוסף הקהילה היהודית גדולה ובחלקה עשירה ובעלת קשרים ומעמד. מאחר שאנשים אלו מתגוררים בארה”ב הרבה זמן לרוב הם חווים לעיתים חסך אמיתי בדיבור עברית ובאימון בה, גם המבוגרים שבהם אבל עוד יותר מכך – הילדים. לא מעט משפחות של ישראלים או יהודים מחפשות מישהו או מישהי שיבואו לספק בביתם שירותים שונים בתמורה למקור קבוע לדבר איתו עברית, בעבור עצמם ובעבור ילדיהם.

דבר זה מספק, באופן משמח, היצע נרחב של עבודה בחו”ל לדוברי עברית. או-פר ישראלי או ישראלית עשויה להיות עבודה מצוינת, שתאפשר מקום עבודה נוח ועבודה לא יותר מדי קשה, לפחות לא פיזית, ולצידם אפשרות לחיסכון משמעותי בכסף, כיוון שהעבודה כאו-פר כוללת את כל צרכי העובד או העובדת – אוכל, לינה, כביסה, וכדומה. העבודה כאו-פר מאפשרת לכם גם לא להרגיש מדי בודדים בחו”ל כי העבודה מספקת לכם למעשה בית ומשפחה. אגב, יש עבודת או-פר עם ילדים ויש גם עבודה כאו-פר עם קשישים.

אפשרויות נוספות לעבודה בחו”ל לדוברי עברית שתתבצע בביתם של ישראלים או יהודים היא למשל להיות מציל בבריכה פרטית או גנן בווילה – יש משפחות שמשלבות את העבודה הזו לכדי משרה אחת. גם מבשל או מבשלת פרטית שמביאים איתם טעמים ישראליים למי שכבר התנתקו אולי פיזית מהארץ אבל מתגעגעים לטעמיה. לצעירים בעלי כוח פיזי ונחישות יכולה להתאים גם עבודה לעוזרי או עוזרות בית. הדבר מסייע להשתכרות נוחה בסביבה שיש להניח שלא תרצה להסגיר אתכם לרשויות לעולם.

עולם החוות והחקלאיות מחכה לכם

עוד אופציה למי שדובר רק עברית היא עבודה באוסטרליה בחוות חקלאיות. מן הסתם מדובר על עבודה מאוד פיזית שלא ממש מצריכה שפה טובה אלא יותר חריצות ורצינות. החוות החקלאיות עושות גיוסים לקטיף או למכלול עבודות חקלאות, וישראלים, במיוחד מושבניקים או קיבוצניקים עם רקע וניסיון בתחום יתקבלו בשמחה לעבודה של מספר חודשים, שמכניסה משכורת נאה ושכוללת גם חיסון בהוצאות על לינה ותזונה.

מידע כללי הקשור לעבודות בחו"ל

אנשי מכירות טובים יכולים להרוויח משכורת טובה בכל חברה שבה...
לטייל בחו"ל ולהרוויח כסף תוך כדי נשמע כמו חלום. יותר...
עבודה בחו”ל בקיץ הפכה לקונספט מקובל מאוד בשנים האחרונות. כמובן...
צעירים המשתחררים משירותם הצבאי ומעוניינים לחסוך כסף לטיול הגדול בחו”ל ...