איזו עבודה בחו"ל בתחום המלונאות בארה"ב ללא ניסיון תתאים לכם?

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

רבים מחפשים עבודה בחו"ל, למשל בארה"ב, בתפקידי מכירה. תפקידים נפוצים כגון למשל במכירה בעגלות או מכירת ציורים מוכרים היטב. יחד עם זאת, יש גם אפשרויות תעסוקה מגוונות אחרות למשל גם בתחום המלונאות. לצד תפקידים כמו שפים וקונדיטורים, תפקידים הנדרשים מאוד בבתי מלון רבים אך דורשים גם הכשרה מקיפה וכן ניסיון, יש גם תפקידים שבהם ניתן להשתלב ללא ניסיון בתחום המלונאות. רוצים להתחיל לעבוד? אלה התחומים שאולי יהיו רלוונטיים בשבילכם.

עבודה בחו"ל – חדרנים וחדרניות

כאשר מחפשים אפשרויות שונות של עבודה בחו"ל לא צריך להתחיל מלמעלה אם אין יותר מדי ניסיון. אפשר בהחלט להתחיל מלמטה, ולאחר מכן לשאוף גבוה יותר ולהתקדם. אם אתם רוצים להרוויח כסף בארצות הברית ולעבוד בבתי מלון, תוכלו די בקלות להשתלב בתפקידים כגון תחזוקה, ניקיון, סידור חדרים.

גם מי שאין לו תעודה מקצועית אך יש לו ידי זהב יוכל לעבוד בתחזוקה, ואנשי תחזוקה טובים נדרשים בהרבה מאוד בתי מלון. עבודה בארה"ב בתחום זה עשויה להיות עבודה לא קלה, אבל היא בהחלט מתגמלת וטומנת בחובה גם אפשרויות מעניינות כגון שילוב של עבודה עם לימודים. עבודה בחדרנות, ניקיון וכיוצא בזה, נדרשת בבתי מלון בכל רחבי ארצות הברית וניתן להשתלב בה גם ללא ידיעה טובה של השפה האנגלית.

מלצרות בבתי מלון

אילו עוד הצעות עבודה בחול יכולות להתאים כאשר רוצים עבודה בארצות הברית, בבתי מלון שונים? אפשר למשל להשתלב בתפקידי מלצרות או דיילות. יש לזכור שמלצר בבית מלון יוקרתי בארצות הברית צריך הופעה ייצוגית ושליטה באנגלית וכן גם תודעת שירות ממדרגה ראשונה. יש לכם את זה? תוכלו בהחלט לגלות שמדובר בתפקיד מאתגר ומעניין. בתפקיד זה יש גם אפשרויות קידום למי שיוכיח את עצמו וזו יכולה להיות כניסה טובה למדי למי שרוצה להתקדם לתפקידים בכירים בענף המלונאות. בכירים רבים החלו לעבוד בתפקיד כזה.

אבטחת בתי מלון

אם לא מתאים לכם לעבוד במלצרות דווקא, בכל זאת יש אפשרויות נוספות שתוכלו לקבת בחשבון. מחפשים עבודה בחו"ל ללא דרכון זר? רוצים לנצל את ההכשרה הצבאית שלכם? אם אתם גברים או נשים ומאחוריכם שירות צבאי ביחידת שדה בתפקידי לחימה, אם יש לכם הכשרה כחובשים או כמאבטחים, תוכלו להשתלב בתחום האבטחה בבתי מלון שונים. בכל העולם, כידוע, דרושים אנשי אבטחה מיומנים ולישראלים יצא מוניטין מצוין בתחום זה. בבתי מלון ניתן למצוא תפקידי אבטחה זוטרים לצד תפקידים יותר בכירים. יש דרישה למנהלים של חדרי בקרה, קציני ביטחון ועוד.

משרה מלאה, חלקית, משמרות

חלק מבתי המלון בארצות הברית מחפשים עובדים קבועים לתקופה ארוכה. אך יש גם משרות בבתי מלון שמתאימים לאנשים שמחפשים עבודה בחו"ל בקיץ. כדאי להגיש מועמדות לתפקידים המתאימים לכם ועל פי התוכניות שלכם – עבודה לזמן קצר, לתקופה ארוכה, משרה מלאה או משרה חלקית. חלק ניכר מהמשרות כרוך בעבודה במשמרות, עובדה שיכולה להיות עבור אנשים מסוימים חיסרון אבל אחרים רואים בה דווקא יתרון.

אילו עוד אפשרויות תעסוקה בבתי מלון בארצות הברית יכולות להתאים? למשל, אפשר למצוא עבודה בתור בל בוי, יש בתי מלון שמחפשים עובדים למרכזיות ויש גם בתי מלון קטנים שיהיו מוכנים להעסיק עובדי קבלה גם אם אין מאחוריהם ניסיון. כדאי לבדוק לא רק בבתי מלון גדולים וברשתות של בתי מלון שיש להם סניפים מרובים. כאשר אין ניסיון קודם, כדאי בהחלט לנסות ולהגיש מועמדות גם לבתי מלון פחות ידועים.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!