Logo Amador Dark Blue

המדור השלם לחיפוש ואיתור עבודות בחו״ל

עבודה בחו”ל בקיץ - אילו מדינות מומלצות?

המדור עבודות בחול

יצירת קשר

מחפשים עבודה בחו"ל? צריכים עזרה? בשביל זה אנחנו כאן!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

עבודה בחו”ל בקיץ הפכה לקונספט מקובל מאוד בשנים האחרונות. כמובן שבכל עונות השנה יוצאים לא מעט ישראלים אל מגוון רחב של מדינות בכל רחבי העולם – בין אם אוסטרליה הרחוקה והכל כך שונה מישראל, בין אם דרום אפריקה הייחודית, בין אם ארה”ב וקנדה שגם אליהן יש לטוס במשך חצי יממה ואף יותר ובין אם מדינות אירופה ובפרט אנגליה, גרמניה, רוסיה ובלגיה – על מנת לעבוד בהן, לרוב במשרות זמניות שאינו מחייבות ניסיון של ממש או השכלה אקדמית (למרות שמבחינת האפשרויות של עבודה בארה”ב הייטק הוא אחד התחומים שמציעים מגוון רחב במיוחד של משרות), אבל בקיץ המגמה מתגברת.

סיבה אחת לכך היא הסטודנטים שבכל ימות השנה עסוקים בלימודיהם ואולי במקביל גם מנסים להתפרנס כאן בארץ ובנוסף מבקשים לנצל את חופשת הקיץ כדי להרוויח סכומי כסף גבוהים יחסית מעבר לים. סיבה אפשרית אחרת היא העובדה שממילא בקיץ ישראלים רבים מורגלים לצאת את גבולות הארץ, כך שקל יותר לאמץ את הרעיון של עבודה בחו”ל (שבאופן טבעי לצד היתרונות הרבים יש לו גם חסרונות ובפרט הקושי הטבעי שבריחוק מהסביבה המוכרת).

כך או כך הנה מספר מדינות שבהן מומלץ לעבוד בקיץ.

קנדה - מזג אוויר מושלם אנשים נוחים, כלכלה איתנה

עבודה בעגלות בקנדה הפכה בשנים האחרונות לאחת האופציות היותר פופולריות, וקל להבין למה: כלכלתה של השכנה הצפונית של ארה”ב איתנה ובהתאם רמת החיים גבוהה ותושבי ארץ המייפל (העץ שהפך לסמל הלאומי של קנדה ומופיע גם על הדגל של מדינה זו) הם לקוחות מעולים לכל סוגי המוצרים הנמכרים בעגלות.

בנוסף מדובר במדינה שאמונה על קליטת מהגרים מאינספור מקומות. כרבע מהתושבים בקנדה לא נולדו בה, ובאופן כללי הרב תרבותיות וקבלת מי ששונה ממך הם ערכי יסוד במדינה השלווה. בין השאר ישנם גם ישראלים רבים, ובפרט בטורונטו, וגם עובדה זו הופכת את קנדה ליעד פופולרי למי שמחפש עבודת קיץ רווחית ומהנה. יתרון נוסף הוא הקרבה לאתרי תיירות מרהיבי עין ובראשם מפלי הניאגרה (אבל לא רק!)

דרום אפריקה - חוויה ייחודית

אופציה נוספת של עבודה בחו”ל בקיץ היא דרום אפריקה. אמנם קייפטאון גשומה יחסית בחודשי הקיץ שלנו ואפילו קרירה יחסית (בין 7 ל-17 מעלות) אולם בסופו של דבר לא מדובר במזג אוויר בלתי נסבל ולמעשה מי שנרתע מהחום והלחות הישראליים אף ימצא בכך יתרון.

ביוהנסבורג מזג האוויר אידיאלי אף יותר – טמפרטורות מקסימום ממוצעות של כ-20 מעלות וכמעט שאין גשם. מצד שני קייפטאון ייחודית יותר, אבל בכל מקרה למי שמחפש עבודה בחו”ל ללא דרכון זר דרום אפריקה מציעה חוויה מרתקת.

סקנדינביה - כי בחורף תקפאו שם

מדינות סקנדינביה השונות מציעות כמה וכמה אופציות של עבודה בחו”ל עם דרכון ישראלי, שאותן ניתן לנצל כמעט אך ורק בקיץ – שכן בחורף הטמפרטורות באזור זה צונחות לרמות שלנו הישראלים קשה להתמודד איתן.

בקיץ לעומת זאת הימים ארוכים, מזג האוויר נוח והנופים היפים והאנשים היפים לא פחות מעצימים את החוויה כולה.

עבודה בחו"ל בקיץ בארה"ב

ארה”ב היא היעד הפופולרי ביותר כשמחפשים עבודה בחו”ל בקיץ, כשבין המשרות האפשריות מתלבטת כמובן העבודה בעגלות, אבל גם או-פריות רבות מגיעות לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות בחודשי הקיץ (אם כי סביר להניח שיישארו גם כשהטמפרטורות יתחילו לצנוח), ועוד אופציות הן הובלות, אבטחה, מנעולנות, נהגי מוניות ולימוזינות ועוד. בדרך כלל לקראת עבודה בארה”ב המלצות מחברים לגבי מקום עבודה ספציפי עשויות להיות יקרות ערך.

מידע כללי הקשור לעבודות בחו"ל

אנשי מכירות טובים יכולים להרוויח משכורת טובה בכל חברה שבה...
מגיע זמן ומגיעים מצבים בחיים שבהם אתם נמצאים מחוץ לארץ...
לטייל בחו"ל ולהרוויח כסף תוך כדי נשמע כמו חלום. יותר...
צעירים המשתחררים משירותם הצבאי ומעוניינים לחסוך כסף לטיול הגדול בחו”ל ...