Logo Amador Dark Blue

המדור השלם לחיפוש ואיתור עבודות בחו״ל

עבודה בחו"ל באבטחה - לאחר שירות צבאי

המדור עבודות בחול

יצירת קשר

מחפשים עבודה בחו"ל? צריכים עזרה? בשביל זה אנחנו כאן!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

צעירים ישראלים רבים בוחרים להשתמש בשירותם הצבאי ובהכשרה שהם מקבלים במהלך שירותם על מנת למצוא עבודה משתלמת, מיוחדת ומאתגרת במדינה זרה ברחבי העולם. אחד התפקידים המעניינים ביותר הפתוחים לצעירים שסיימו את שירותם הצבאי ביחידות צבאיות קרביות ולוחמות הוא בעבודה ביטחונית בחו"ל.

שירות החובה של ישראל נתפס בעיני רבים כדרך להעניק לצעירים חוויה ייחודית - אישית ומקצועית. ישראל היא מדינה קטנה, ולכן ההזדמנויות של ישראלים ששירתו בצבא אינן מוגבלות למדינה עצמה. יש הרבה משרות זמינות במדינות כמו סין, סינגפור, אירופה ועוד.

בישראל יש שירות צבאי חובה לכל האזרחים. תהליך הפיכתו לחייל במשרה מלאה הוא מאוד קשה כי יש רק כמה מקומות לכל שכבת גיל. לחיילים בישראל יש גם הזדמנויות רבות לטייל ולקבל ניסיון בעבודה מחוץ לארץ מולדתם. כך למשל, קיימות הזדמנויות רבות עבור יהודים המשרתים בצבא לצאת לחופשה עם חברי חיילים יהודים למדינות השכנות לישראל כמו ירדן.

מגוון רחב של תפקידים זמינים בישראל מחוץ לצבא. צעירים ישראלים רבים בוחרים לנצל את זמנם בשירות הצבאי כאבן דרך לקריירה מתגמלת בחו"ל.

עבודה בתפקידי אבטחה אלו ואחרים היא עבודה מאתגרת ולא קלה הדורשת מיומנות רבה, סבלנות, בריאות ועמידה בזמנים. עם זאת, כאשר לוקחים עבודה כזו בחו"ל, כל המשימה הופכת להרבה יותר קלה ומעניינת.

הסכנות הנלוות לעבודה בתפקידי אבטחה ידועות היטב אך הן גם מתגמלות מאוד. העבודה בתפקידי אבטחה אלו ואחרים היא עבודה מאתגרת ולא קלה הדורשת מיומנות רבה, סבלנות, בריאות ועמידה בזמנים. עם זאת, כאשר לוקחים עבודה כזו בחו"ל, כל המשימה הופכת להרבה יותר קלה ומעניינת.

למי מתאימה עבודה בחו"ל בתפקידי אבטחה?

עבודה מסביב לעולם היא אף פעם לא עבור כולם, וזו יכולה להיות משימה מרתיעה ומרתיעה, במיוחד עבור אלה שאוהבים את הבית שלהם ולא יכולים להסתדר בלי משפחה וחברים.

עבודה מרחוק הופכת פופולרית יותר ויותר. זו יכולה להיות משימה מרתיעה ומרתיעה, במיוחד עבור אלה שאוהבים את ביתם ולא יכולים להסתדר בלי משפחה וחברים. למרות שזה לא קל כמו שזה נראה בגלל היעדר תקשורת פנים אל פנים. בעיה זו נפתרת כעת עם עוזרי כתיבה בינה מלאכותית שיכולים לכתוב במגוון פורמטים כגון פוסטים בבלוג,

עבודה בטוחה בחו"ל מיועדת לאנשים שרוצים לחקור את העולם, לא מפחדים משינויים ורוצים לטוס, להפליג ולטייל במדינות שאינן ישראל. משרות אבטחה בחו"ל מתאימות בדרך כלל לבוגרי צבא בתפקידי לחימה, עם עדיפות לאנשי ניסיון פיקודי, קצינים ובוגרי כוחות מיוחדים.

לא קל להשיג את המטרות שלך אם אתה חי בישראל. יוקר המחיה גבוה, איכות החיים נמוכה והזדמנויות העבודה מועטות. אם נמאס לך מהסטטוס קוו הזה ואתה רוצה לראות את העולם, נסה אחת או יותר מהמשרות המאובטחות הללו בחו"ל.

אם ברצונך למלא תפקידי אבטחה שונים בחו"ל עבור חברות וקהילות יהודיות, עליך לעמוד בדרישות מינימום לכושר גופני, כושר ועמידה במבחן אישי. כמו כן, במרבית המקרים, תפקיד אבטחה בחו"ל מצריך חוזה עבודה ארוך טווח, אשר במרבית המקרים, וברוב החברות המעסיקות אנשי אבטחה, דורש שמונה חודשים לפחות.

למשרד החוץ הישראלי (MFA) יש מספר תפקידים ביטחוניים שונים הזמינים לאנשים בעלי כישורים שונים. ישנן כמה אפשרויות שונות עבור אנשים למלא תפקידים אלה, כולל להיות שומר חמוש, לעבוד במשרד אבטחה, או אפילו ללמד אחרים כיצד להשתמש בנשק חם.

יש עוד הרבה משרות שיכולות להתמלא גם על ידי מי שעומד בדרישות המינימום. אלה כוללים מדריך טיולים בישראל והתנדבות במרכז קהילתי ישראלי.

עבודה בחו"ל באבטחה של קהילות יהודיות

אחד התחומים המבוקשים ביותר בקרב מחפשי עבודה לתפקידי אבטחה בחו"ל הוא עבודת אבטחה בחו"ל לקהילות יהודיות. יש קהילות יהודיות בכל העולם, וחיות בהן משפחות יהודיות - ילדים ומבוגרים כאחד. בארצות הברית, יהודים רבים הרגישו שהם ממוקדים בהתקפות אנטישמיות, אז הם הפכו פעילים במאבטחים כדי לוודא שזה לא יקרה שוב.

ישנן קהילות רבות ברחבי העולם הדורשות אבטחה. מגזרי העבודה הנפוצים ביותר עבור קהילות יהודיות כוללים הגנה על בתי כנסת, בתי ספר ומרכזים דתיים. ישנן גם קהילות יהודיות שדורשות גישה מעשית יותר, כמו שמירה על ההיקף והפנים של מתקן קהילתי.

ידוע שקהילות יהודיות ברחבי העולם הן מטרות אסטרטגיות של קבוצות טרור כאלה ואחרות, והן רואות בכל יהודי אויב שלהם, בין אם הוא אויב אמיתי ובין אם הוא אדם חף מפשע.

קהילות יהודיות רבות היו יעד לטרור על ידי קבוצות כמו דאעש, אל-קאעידה ואחרות. בכל פעם שמבוצע פיגוע באחת הקהילות היהודיות, מנהיגי העולם מגנים את הפיגוע ומכנים אותו מעשה שנאה.

אם אתם מחפשים הצעות עבודה בקנדה, בארה"ב, במזרח, באוסטרליה או במדינות באירופה בתפקידי אבטחה בקהילות יהודיות, עליכם ליצור קשר עם קצין הביטחון של הקהילה היהודית שברצונכם להעביר ולבדוק איתו ישירות אם הם זקוקים לאבטחה נוספת כדי להצטרף אליהם.

תפקידו של ביטחון הקהילה היהודית הוא תפקיד חשוב בעולם היהודי. היא אחראית להבטחת בטיחותם ורווחתם של יהודים ברחבי הקהילות. לקציני הביטחון יש תחומי אחריות רבים, כמו שמירה על רכוש ומתקנים, ביצוע חקירות, מענה למקרי חירום ומתן שירותי תמיכה. לעתים קרובות מוטלת עליהם גם משימה לנהל משברים הנגרמים על ידי אנטישמיות או צורות אחרות של אפליה או דעות קדומות.

אם אתם מתקשים למצוא מספרי טלפון ודרכים ליצור קשר עם אנשי האבטחה הרלוונטיים, תמיד תוכלו לפנות לחברות ישראליות שמעסיקות עובדים ישירות מהארץ.

כמטייל בישראל, אולי תופתעו לגלות שישנן חברות ישראליות רבות המציעות אשרות עבודה ועבודות לאנשים שמחפשים עבודה בארץ. החיסרון הוא שחברות אלו מעסיקות לרוב רק אנשים ישירות מישראל, מה שעלול לגרום לקושי במציאת מספרי טלפון או דרכים ליצור קשר עם אנשי אבטחה רלוונטיים.

חברות אלו מספקות שירותי תעסוקה לבעלי ניסיון קרבי או צבאי המחפשים עבודה בטוחה בחו"ל. כחלק משירותי התעסוקה וההשמה שהם מספקים, הם מקיימים ראיונות אישיים, ימי מיון וסדנאות לנוסעים לחו"ל וכן שלל שירותים נלווים נוספים.

החברות מספקות שירותי תעסוקה לבעלי ניסיון קרבי או צבאי המחפשים עבודה בטוחה בחו"ל. הם מקיימים ראיונות אישיים, ימי מיון, סדנאות למטיילים בחו"ל ועוד.

באילו מדינות ניתן לעסוק בתפקידי אבטחה ובאילו תפקידים?

פעמים רבות מבקשי עבודה בחו"ל אשר רוצים להתגורר באוסטרליה לדוגמה, מבקשים "עבודה באוסטרליה לא מכירות, בבקשה”, וזאת מהסיבה הפשוטה שבחמש עשרה השנים האחרונות הביטוי עבודה בחול נהיה שווה לביטוי עבודה במכירות בעגלות בחו”ל.

הרעיון לעבוד בחו"ל אינו חדש, אך ב-15 השנים האחרונות הוא הפך ליותר ויותר פופולרי. כיום, מציאת עבודה במדינה אחרת החליפה במידה רבה את חיפוש העבודה בחו"ל. הסיבה לשינוי זה היא שמדינות רבות אינן פתוחות עוד לעובדים זרים ומדינות מסוימות נקטו בפעולה לאיסור כניסת עובדים זרים.

ובכן, לבוגרי שירות קרבי וליוצאי יחידות קרביות וסיורים יש אפשרויות אחרות - לעבוד באבטחה בחו"ל. אוסטרליה היא אחת המדינות המבוקשות ביותר לעבודה בקהילות יהודיות ולבטיחות ספינות שייט, אבל לא רק. גם מדינות כמו ארה"ב, קנדה, צרפת ודרום אפריקה מעסיקות עובדים ישראלים רבים שרוצים להתקבל לתפקידי ביטחון אלו ואחרים.

בוגרי שירות קרבי ובוגרי יחידות קרביות מגויסים לרוב במסגרת הצבא הישראלי. לפני מספר שנים החל הצבא להגביר את גיוסו גם של ערבים. שינוי זה במדיניות איפשר יותר גיוון בחברה הישראלית והביא להבנה רבה יותר בין פלסטינים ליהודים.

בשנים האחרונות שינה צבא ישראל את מדיניות הגיוס שלו. הדבר מאפשר גיוון והבנה בקרב כלל אזרחי ישראל. בעבר, הצבא גייס רק בני אוכלוסייה יהודית.

התפקידים הקשורים לבטיחות עבור מחפשי עבודה בחו"ל הם מאבטחים, מפקחים בתפקיד, מלווים וקציני סיור ומאמני צוות. במקרים מסוימים, בהם קיים ניסיון רלוונטי, ייתכן שתנסה לקבל תפקידי ניהול צוותים, גיוס ותפקידי השמה אחרים הרלוונטיים יותר להיבטים האדמיניסטרטיביים והלוגיסטיים של תפקידי אבטחה שונים בחו"ל.

מאבטחים, מפקחי עבודה, קציני ליווי וסיור ומאמני צוות מציעים תפקידים שונים הקשורים לעבודה במדינות עם מחסום שפה שונה. ייתכן שתוכל גם להגיש מועמדות לתפקידים אדמיניסטרטיביים כאשר יש לך ניסיון רלוונטי.

מחפשי עבודה בחו"ל נדרשים לעתים קרובות לקחת תפקידים שונים הנכללים בקטגוריה של בטיחות. הם צריכים לקחת את התפקידים האלה כדי להשיג דריסת רגל וניסיון בכוח העבודה המקומי.

מחפשי עבודה בחו"ל מתקשים יותר ויותר למצוא משרות התואמות את כישוריהם וניסיונם. אחת הדרכים שבהן אנשים אלה מוצאים הצלחה היא על ידי התמחות בתחום מסוים כגון מאבטחים או מאמני צוות.

מידע כללי הקשור לעבודות בחו"ל

אנשי מכירות טובים יכולים להרוויח משכורת טובה בכל חברה שבה...
מגיע זמן ומגיעים מצבים בחיים שבהם אתם נמצאים מחוץ לארץ...
לטייל בחו"ל ולהרוויח כסף תוך כדי נשמע כמו חלום. יותר...
עבודה בחו”ל בקיץ הפכה לקונספט מקובל מאוד בשנים האחרונות. כמובן...