אילו הצעות עבודה באירופה שלא בעגלות תוכלו לקבל?

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

עבודה בחו"ל, במיוחד באירופה, נחשבת לאפשרות קורצת מאוד. עבודה במכירות יכולה לאפשר גם לצעירים להגיע למשכורות טובות מאוד ולפעמים אפילו לא צריך ניסיון קודם. משום כך, עבודה בעגלות נחשבת למבוקשת מאוד, אך יש כאלה שרוצים משהו אחר. מחפשים עבודה באירופה לא עגלות? רוצים לעסוק בשיווק מסוג אחר, או לא לעסוק בשיווק כלל? אירופה מציעה שפע של הזדמנויות. ישנם תפקידים של מכירה מדלת לדלת, אומנות לילדים ותפקידים בחינוך. יש גם שפע של הצעות עבודה ותפקידים ברפואה וסיעוד, אבטחה, מנעולנות. גם עבודה בהובלות יכולה להיות אפשרות טובה וכך גם הצעות בהייטק לאנשים בעלי רקע קודם בתחום.

עבודה באירופה לא עגלות ולא מכירות

יש לא מעט תפקידי מכירות טובים במדינות אירופה, חלקן כלל לא קשורים לעגלות. יחד עם זאת, יש כאלה שמעדיפים לחפש עבודה באירופה לא עגלות ולא מכירות או שיווק. דוגמא טובה לפתרונות תעסוקה אפשריים ניתן למצוא בעבודת הובלות. עבודה בהובלות, "מובינג", מאפשרת הכנסה טובה ומתגמלת, אך לא מדובר בעבודה לכל אחד. מדובר בעבודה פיזית מאוד, לעיתים גם כזאת הכרוכה בנסיעות ארוכות ברחבי היבשת. אך אל דאגה, אם גם זו איננה עבודתם חלומותיכם, נראה בהמשך שיש לא מעט עבודות שאפשר להשתלב בהן באירופה.

מכירות מדלת לדלת

מי מחפש עבודה באירופה ולא שולל מכל וכל עבודה בשיווק יוכל להשתלב בעיסוקים כגון מכירות מדלת לדלת. הצעות עבודה כאלה מתאימות מאוד לאנשים שלא חוששים ממכירות, אך מעדיפים להתרחק מעגלות. מכירות מדלת לדלת הולכות מצוין עם ציורי שמן, כאשר המכירה נעשית בבתיהם של לקוחות פוטנציאליים. כך, לא צריך לעמוד במקום אחד במשך שעות, בקניון או במרכז קניות גדול, וגם זוכים להכיר אנשים יותר מקרוב בשיטת המכירה האישית.

הוראה, הדרכה וטיפול

מי שמחפש משהו אחר, מי שרוצה למצוא עבודה באנגליה או בכל מדינה אחרת באירופה, יוכל למצוא גם אפשרויות שלא קשורות כלל למכירות כאלה או אחרות. אילו אפשרויות יש בנמצא? אפשר למשל להשתלב בתפקידי הוראה בבתי ספר (בעיקר בקהילה היהודית או הישראלית). אפשר לעסוק בהדרכה, הוראת עברית ותפקידי חינוך שונים. יש גם אפשרות להשתלב בתפקיד שנקרא "אופר". זהו תפקיד שמתאים בעיקר לנשים צעירות, שאוהבות ילדים ומוכנות לשמש כאומנות. ליוצאי צבא ויחידות קרביות יש אפשרות להשתלב בתפקידי אבטחה במוסדות חנוך ובתי ספר באירופה.

עיסוקים טכניים וניקיונות

ישנם אנשים בעלי ידע טכני וידי זהב, מה שמאפשר להם למצוא עבודה בחו"ל בעיסוקים טכניים בעיקרם. אפשרות טובה יכולה להיות למשל עיסוק במקצוע המנעולנות. משלוח יד שכזה יכול להתאים לאנשים בעלי רקע מקצועי מהצבא, בוגר לימודים טכניים וכדומה. מי שלא חושש מעבודות בעלות ממד פיסי מסוים יוכל למצוא הצעות טובות לעבודה בחברות לניקוי בתים או שטיחים. יש גם חברות שמספקות שירותים כגון ניקוי של תעלות מיזוג אוויר ואשר נחוצים להן עובדים חרוצים.

לבחור מה שמתאים

אם אינכם רוצים לעבוד בעגלות וגם מכירת ציורי שמן באירופה איננה עיסוק שמתאים לכם, תוכלו לבחור אפשרויות נוספות. מה יוכל להתאים לכם? זה תלוי כמובן בכישורים מיוחדים, בהשכלה. ישנו ביקוש באירופה לתפקידים שונים בתחומי הבריאות והסיעוד. מי שיש לו תעודה מקצועית או תואר בתחומים אלה יוכל למצוא בקלות עבודה. גם בעלי ידע בתפקידים שונים בהייטק יוכלו למצוא עבודה, ויש גם אפשרויות רילוקיישן רבות. יש לכם ידע בשפות? אין ספק שמתרגמים ומתורגמנים בעלי ידע במגוון שפות אירופאיות יוכלו להצליח יפה.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!