עבודה באוסטרליה לבעלי דרכון אירופאי

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

אוסטרליה היא אחד מהיעדים האטרקטיביים ביותר לטיולים אחרי הצבא, אך מאחר והיא יבשת עצומה בגודלה הרי שעל מנת לטייל בה לרוחבה ולאורכה, יש צורך בכמות כסף נכבדת על מנת לבצע בה טיול ראוי ומוצלח. חיילים משוחררים רבים מעדיפים לעבוד באוסטרליה ותוך כדי העבודה או לאחר שהם חסכו סכום כסף רב, לצאת לטיול של מספר חודשים ביבשת זו.

החלום על טיולים ועבודה בחו"ל משותף לחיילים משוחררים רבים. אולם, אחד הפחדים העולים בליבם של המעוניינים להגשים חלום זה הינו החוקיות והזכות לעבוד במדינות זרות. זאת מאחר ועל מנת לעבוד בחו"ל יש צורך בויזת שהייה ובמדינות מסויימות גם בויזה עבודה. שכן ללא האישורים המתאימים הללו, במידה ותתפסו, תגורשו מן המדינה ויוטלו עליכם סנקציות משפטיות קשות. על כן, השתדלו להמנע מלעבוד באופן לא חוקי במדינות השונות בחו"ל.

בכל הנוגע לאוסטרליה, לבעלי דרכון אירופאי, הרי שהדבר הופך לקל וגשמי יותר, זאת מאחר ואוסטרליה מקבלת בזרועות פתוחות ומאפשרת אישור שהייה ועבודה לבעלי אזרחות של מדינות רבות מהאיחוד האירופאי. בעלי אזרחות של המדינות הבאות: צרפת, בלגיה, גרמניה, איטליה, הולנד, אוסטריה ושוויץ. כך שחיילים משוחררים האוחזים באזרחות של אחת ממדינות אלו, יכולים להיות סמוכים ובטוחים שיוכלו להגשים את חלומם, לעבוד ולטייל באופן חוקי לחלוטין ביבשת אוסטרליה.

אוסטרליה מציעה מגוון שלם של עבודות המתאימות לגילאים אלו ולבעלי אשרת העבודה החוקית הרי שהדלתות פתוחות למשרות רבות ולא רק לעבודה בעגלות, שיווק או מכירות. אולם, יש לקחת בחשבון שבעבודות מסוג זה – ניתן להרוויח כסף רב יותר ובזמן מועט יותר. בעיקר, על אופי העבודה להקבע על ידי כמות הכסף הנדרשת והשלב שבו אתם נמצאים בחיים.

סיבה נוספת לצאת לעבוד באוסטרליה או בחו"ל בכלל יכולה להיות קשורה לא רק לטיול הגדול שלאחר הצבא. חיילים משוחררים רבים, מודעים לכך שעל מנת להתקדם בחייהם עליהם לרכוש תואר ראשון, דבר מה אשר עולה כסף לא מועט אף הוא. לכן הם מחליטים לחסוך עבור תקופת חיים זו מבעוד מועד. על ידי העבודה בחו"ל הם יכולים להגיע למצב בו הם גם חסכו כסף עבור הטיול הגדול וגם עבור תוכנית הלימודים העתידית שלהם.

כך שאם חלומכם הוא ללמוד ניהול משאבי אנוש, או פוליטיקה וממשל, תקשורת, פסיכולוגיה או כל תחום אחר שמושך אתכם להרחיב את ידיעותיכם בו ולרכוש בו מקצוע על מנת להתפתח בו. הרי שעבודה באוסטרליה או בחו"ל בכלל יכולה לסייע לכם רבות לחסוך כסף ולהגשים את החלום!

לכן, לפני שאתם מחליטים על המשך דרככם בתום השירות הצבאי- בדקו את האופציות הניצבות מולכם, יכול להיות שאתם זכאים לזכויות רבות יותר מאשר שתיארתם לעצמכם וחבל שתחמיצו הזדמנויות חוותיות וכלכליות שונות בשלב זה של חייכם.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!