עבודה בלונדון ללא דרכון אירופאי

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

ישראלים רבים יוצאים לעבוד בחו"ל בשנים האחרונות, ובאופן טבעי רבים מעדיפים את האופציה של עבודה באירופה – הן בשל הקרבה היחסית לישראל, הן לנוכח איכות החיים הגבוהה במדינות השונות (ובפרט אלה במערב היבשת), והן בזכות הגישה הנוחה לאטרקציות תיירותיות אהובות במיוחד אותן ניתן לפקוד לאחר שעות העבודה ובימים החופשיים.

מבין האפשרויות השונות של עבודה ביבשת הקלאסית, אחת הנחשקות ביותר היא עבודה בלונדון. למי שיש באמתחתו דרכון של אחת ממדינות האיחוד האירופאי אין שום בעיה לעבוד בבירת אנגליה באופן חוקי אבל מסתבר שניתן ליהנות מהאפשרות של עבודה בלונדון ללא דרכון אירופאי גם כן.

איך למצוא עבודה בלונדון ללא דרכון אירופאי?

עבודה בלונדון ללא דרכון אירופאי היא כאמור בהחלט אופציה אפשרית, ואופציה שכדאי להתאמץ עבורה.

ראשית, כמו ברוב רובם של המקרים של עבודה בחו"ל, אם עובדים ללא ויזת עבודה ונתפסים (והסיכון להיתפס, כדאי לדעת, גבוה) עלולים להיענש בחומרה – וחבל להסתכן. בנוסף, עבודות חוקיות הן ברוב רובם של המקרים מתגמלות יותר, בעיקר מבחינת השכר, ובסופו של דבר זוהי הדרך הנכונה ליהנות מעבודה מחוץ לגבולות ישראל.

על מנת למצוא עבודה בעגלות בלונדון ללא דרכון אירופאי יש ליצור קשר עם חברה שנהנית מהיתר להעסיק עובדים זרים בלונדון. ישנן חברות רבות כאלה, ובעיקר כאלה המעסיקות עובדים בלתי מיומנים בתחומי המכירות השונים – עבודה בעגלות, מכירת ציורי שמן וכו' – בתנאים טובים ובעיקר באופן חוקי.

אופציות נוספות של עבודה חוקית בלונדון ניתן למצוא במסגרת הקהילה היהודית הגדולה שחיה בעיר (כ- 200,000 יהודים חיים בלונדון, וישנן שכונות שלמות – המפורסמת ביותר היא גולדרס גרין – שבהן הנוכחות היהודית בולטת במיוחד). כך ניתן להגיע למשרת או-פר מתגמלת בבית משפחה יהודית (או ישראלית לשעבר) או לתפקידי הדרכה וחינוך שגם הם כמובן מתגמלים מאוד, וניתן לעסוק בהם גם אם אין באמתחתכם דרכון אירופאי.

היתרונות של עבודה חוקית בלונדון

* כלכלה איתנה – לונדון היא אחת הערים הבולטות בעולם. היא מהווה מוקד עסקי, מרכז תרבותי, מושכת אליה מיליוני תיירים מדי שנה ונהנית מחיי מסחר תוססים, כך שכל מי שמגיע ללונדון כדי למכור מוצרים שונים מגלה עד מהרה שמספרם של הלקוחות הפוטנציאליים – הן תושבי העיר עצמה, הן הבריטים הרבים המבקרים בה מדי יום והן התיירים המגיעים אליה – עצום, ומי שניחן בכישורים הנדרשים ובחריצות ומשמעת עצמית יכול להרוויח סכומים נאים מאוד.

* שלל אטרקציות – ארמונות שונים ובראשם בקינגהאם, המצודה של לונדון, הגלגל הענק, הווסט אנד (רובע התיאטראות של העיר), הביג בן, המארבל ארץ', מבחר עצום של מוזיאונים, שלל פארקים וגינות מלבבות, מרכזי קניות מרשימים, כנסיות המציגות אדריכלות מפעימה – כל מי שעובד בלונדון נהנה מגישה נוחה אל כל אלה, ועוד אטרקציות רבות אחרות.

* הקהילה היהודית הגדולה – 200,000 היהודים החיים בלונדון מבטיחים לכל ישראלי שמגיע לעיר תחושה נוחה ונעימה, ובמקרים רבים אפילו תחליף למשפחה ולחבר'ה שנותרו בארץ. בנוסף ישנן בלונדון שלל חנויות המוכרות מזון יהודי וישראלי, כך שלמשל מי ששומר על כשרות ימצא בקלות מאכלים כלבבו.

* חיים מרתקים – עוד כדאי לדעת שלונדון, כמו רבות מהערים הגדולות בעולם, נהנית ממגוון אתני ומרב תרבותיות תוססת ומשמחת, וכך למשל קרוב ל- 20% מתוך 8.5 מיליון התושבים הם ממוצא אסיאתי, וכ- 13% הם שחורי עור שהגיעו ללונדון מהאיים הקאריביים או ממדינות אפריקה השונות. הדבר בא לידי ביטוי הן בשווקים הססגוניים והן בחיי התרבות השוקקים, ובאופן כללי השהות בלונדון היא חוויה מרחיבת אופקים.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!