ברלין – עיר האפשרויות הבלתי נגמרות

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

בשנים האחרונות הולכת ותופסת בארץ יוקרתה של ברלין כעיר מיוחדת באירופה ובעולם והיא חוזרת למעמדה מלפני מלחמת העולם השנייה וימי המלחמה הקרה.. על אף המטען הרגשי שמתלווה לעיר זו יותר ויותר ישראלים מעבירים את מרכז חייהם לברלין ולגרמניה בכלל ובוחרים להשתקע במדינה זו. גרמניה מקיימת מודל סוציאלי המעניק תמיכה רבה לתושביה ומאפשר להם לחיות את חייהם בכבוד וללא דאגה מרובה לצד הכלכלי. צד אחד של המטבע עקב כך הוא שיוקר המחייה בגרמניה ובמיוחד בברלין נמוך מאוד, עד כ-30% פחות מזה שבישראל.

בנוסף גרמניה היא הכלכלה הגדולה באירופה ואחת הגדולות בעולם מה שמעניק שלל הזדמנויות כלכליות לישראלים בה והיא מהווה את אחד מהמוקדים המושכים ביותר בעולם כיום ליזמים ואנשי עסקים. על כן אין להתפלא גם כי גרמניה הינה כיום אחד היעדים החמים בעולם בתחום מכירת העגלות, יחד עם תחומים נוספים כמו מכירה של ציורי שמן מדלת לדלת וישראלים רבים מעדיפים לעבוד שם מאשר במדינות אחרות. הקרבה לישראל משחקת גם היא תפקיד ומאפשרת לרבים לעבוד תקופות קצרות יותר ולחזור לארץ לביקורים מרובים. לא רק זאת אלא שכל נושא דרכון של האיחוד האירופי יכול לעבוד ללא חשש בגרמניה מה שפותח את המדינה לישראלים רבים ומאפשר להם לפעול ללא חשש משלטונות ההגירה.

מה כל כך מושך בעגלות

עגלות בכלל ובפרט בגרמניה הן דרך מצוינת לחוות עולם ובו זמנית לעבוד בעבודה כיפית ולא פחות חשוב להרוויח הרבה מאוד כסף. העובדה שבגרמניה משתמשים ביורו משמעה כי התשלומים שמקבלים המוכרים והעמלות שהם מרוויחים מן המכירות משתלמות מאוד. כיום גרמניה נחשבת לבירת האמנות והתרבות של אירופה לצד אחד מסצנות הבילויים המושכות בעולם, כל אלו מתקיימים כשבמרחק נגיעה ישנו טבע מושך ועוצר נשימה. לכן, רבים מהצעירים נמשכים לעבודה בעגלות ומשלבים אותו עם טיול באירופה, שכאמור זולה יותר מיבשות אחרות בעולם מה שמאפשר לצעירים רבים לשמור את כספם גם למימון הלימודים והוצאות נוספות בישראל. העבודה בעגלות מאפשרת למעשה לצעירים קרש קפיצה להתחלת חייהם ומקלה על מימון חיים אלו, כאשר ישנם צעירים אשר חיו מכספי העגלות גם לאחר עשר שנים ללמדנו על הכסף הגדול הקיים בתחום זה. אין גם להתעלם מכך כי עבודה בעגלות מאפשרת לנו חוויות עם צוות עשיר ונחמד שברובו צעיר ובראש טוב בדיוק כמונו מה שמהווה כמובן יתרון עצום לעבודה בעגלות. ספק אם בעתיד נתקל עוד פעם בעבודה בסביבה כה נחמדה ומחבקת כפי שיש בעגלות. כמובן שסיבות אלו גורמות לכך שרבים נמשכים אל תחום העגלות ואל עבודה בו.

כשיופי פוגש טבע

שאלה נוספת עליה יש לענות כאשר אנו חוככים בדעתנו האם ללכת ולעבוד בעגלות, היא באיזה תחום מכירות נרצה לעבוד. למעשה התשובה לשאלה זו פשוטה להפליא והיא מכירת בעגלות של מוצרי ים המלח. מוצרי קוסמטיקה אלו הם אחת מהגאוות הגדולות ביותר של התעשייה הישראלית ועל כן הם גם מהווים את אחד מהמוצרים הנמכרים ביותר בתחום העגלות. מוצרים אלו הם ייחודיים לישראל ומשכך הם מבוקשים בכל העולם, בנוסף לא רק זאת אלא שהמוצרים הם למעשה מוצרי טיפוח ליופי מה שמגביר את עוד יותר את האטרקטיביות שלהם. כלל בסיסי בכלכלה הוא כי היכן שיש ביקוש רב והיצע מועט מחירי המוצר עולים, מכיוון שמוצרי ים המלח בלעדיים רק לישראל אזי כמובן שיש היצע מועט מאוד למוצרים אלו והם נמכרים במחירים גבוהים יותר ממוצרי קוסמטיקה אחרים. דבר זה מוביל לכך כי העמלות של המוכרים גבוהות מאוד וגורמות לתחום מכירת המוצרים להיות התחום המניב ביותר בתחום העגלות.

לעוד מידע בנושא ראו גם עבודה בקנדה

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!