Logo Amador Dark Blue

המדור השלם לחיפוש ואיתור עבודות בחו״ל

עבודה בברזיל

המדור עבודות בחול

יצירת קשר

מחפשים עבודה בחו"ל? צריכים עזרה? בשביל זה אנחנו כאן!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

ברזיל, המדינה הבולטת ביותר בדרום אמריקה ואחת הייחודיות בעולם כולו, מזוהה בעיקר עם מוזיקה, כדורגל וחופי ים הומי אדם ופחות עם עבודה, אבל לא מעט ישראלים בוחרים דווקא בה כשהם מחפשים עבודה בחו”ל.

ה– 5 בגודלה בעולם

ברזיל היא כאמור הגדולה במדינות דרום אמריקה, וה- 5 בעולם מבחינת גודל האוכלוסייה (למעלה מ- 200 מיליון איש). השפה הרשמית בה היא פורטוגזית, אם כי דוברי ספרדית יחושו בה אף הם בבית. גם מבחינת השטח היא ה- 5 בגודלה בעולם, והיא עשירה במשאבי טבע ובפרט עצים בזכות יערות הגשם הרבים הצומחים בה (ובראשם כמובן האמזונס) – אולם כלכלתה של ברזיל מדשדשת מאחור ביחס למדינות המפותחות ובעיקר צורמים בה הפערים העצומים בין עשירים לעניים.

האקלים טרופי וברוב אזורי ברזיל הטמפרטורות נוחות ונעימות לאורך כל השנה כולה כמעט. יחד עם זאת ישנם גם לא מעט ימי גשם, וכך, למשל, בבירת המדינה, ברזיליה, טמפרטורת המינימום נעה בין 11 ל- 17 מעלות וטמפרטורת המקסימום היא כ- 27 מעלות. בין נובמבר למרץ ישנם ימי גשם רבים ואילו ממאי ועד ספטמבר (דווקא חודשי החורף בברזיל) כמעט ולא. בריו דה ז’ניירו הקיץ (נובמבר עד מרץ) חם יותר, והטמפרטורות מגיעות לסביבות ה- 32 מעלות, ובמקביל כמויות הגשם גדולות יותר בתקופה זו.

הנופים המרהיבים והמגוונים של ברזיל ושמחת החיים המאפיינת את תושביה מושכים אליה תיירים רבים לאורך כל השנה, וגם בקרב ישראלים היא מהווה יעד מבוקש – ובמקרים מסוימים, כאמור, גם לעבודה.

למה כדאי לעבוד בברזיל?

עבודה בחו”ל היא כמעט תמיד לא רק מקור פרנסה (עם אופציה לרווחים נאים) אלא גם הזדמנות מצוינת לשלב תעסוקה עם הנאה – והנאה יוצאת דופן בדמות טיולים ובילויים במקום חדש ומלהיב. זהו גם היתרון העיקרי של עבודה בברזיל: היכולת לשלב במהלכה טיולים במדינה שהטבע בה לא מפסיק להפתיע ולרגש (ויש לקוות כי המין האנושי לא יכחיד את כולו).

רוב רובם של הישראלים העובדים בברזיל אכן עושים זאת כחלק מחוויה כוללת יותר של טיול בברזיל או בדרום אמריקה כולה, כשהכסף הנחסך במהלך העבודה מאפשר להם לחיות ברווחה ו/או להאריך את הטיול במידה משמעותית.

יתרון נוסף של עבודה בברזיל הוא הכסף הגדול שמסתובב במדינת הענק: אמנם הכלכלה הברזילאית אינה מפותחת כמו זו של ארה”ב, קנדה, אוסטרליה או חלק גדול ממדינות מערב אירופה, התמ”ג נמוך יחסית ושיעור העניים גבוה – אולם העשירים של ברזיל עשירים מאוד ובעיקר אוהבים להשתמש בכספם לרכישת מוצרים, כך שמי שלמשל עובד במדינה במכירה בעגלות עשוי לצאת נשכר מאוד.

עבודה בברזיל – כל האפשרויות

אופציה אחת של עבודה בברזיל היא כאמור מכירה בעגלות, ובעיקר של מוצרי ים המלח (אופציה פופולארית להפליא באופן כללי כשמדובר בעבודה בחו”ל), וממנה ניתן ליהנות באופן טבעי בערים הגדולות – ברזיליה, ריו וסאו פאולו. שליטה בפורטוגזית ו/או ספרדית היא תנאי הכרחי לעבודה זו.

תחום נוסף מתאים בעיקר לישראלים שכבר חרשו את ברזיל ומכירים אותה היטב – מדריכי טיולים. גם הקהילה היהודית של ברזיל מהווה מקור להצעות עבודה שונות, ובפרט או-פריות ומורים לאנגלית (ולפעמים גם עברית). על פי ההערכות חיים בברזיל למעלה מ- 100,000 יהודים, כשהקהילה הגדולה ביותר היא בסאו פאולו והשנייה בגודלה בריו.

בכל מקרה חשוב לדעת שאסור לעבוד בברזיל ללא אישור חוקי, ומומלץ בחום לא לנסות זאת כלל עקב העונשים החומרים המוטלים על עובדים לא חוקיים.

רוצים להצליח בעולם העסקים בארץ ובזמן שאתם בחו"ל? הדבר הבא בול בשבילכם!

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למהפכה העסקית של השנה!

השגנו לכם, גולשי אתר המדור - גישה בלעדית וחינמית לסדרת הדרכות מקיפות ופורצות דרך, המועברות על ידי אלעד הדר - יועץ עסקי מנוסה עם וותק של 23 שנים מחברת Success.

אל תפספסו את ההזדמנות לרכוש את הכלים, האסטרטגיות והידע שיעצימו את העסק שלכם וישנו את חייכם. למעלה מ-30,000 בעלי עסקים כבר נהנים מההדרכות האלה - הצטרפו אליהם עוד היום, בחינם!

לחצו כאן ותתחילו את המסע שלכם להצלחה עסקית בלתי נתפסת. העתיד של העסק שלכם מתחיל עכשיו!

עבודות בברזיל

בעלי עסקים גדולים וקטנים, תלויים היום בהתנהלות תקינה ויעילה של...

מידע כללי הקשור לעבודות בחו"ל

אנשי מכירות טובים יכולים להרוויח משכורת טובה בכל חברה שבה...
מגיע זמן ומגיעים מצבים בחיים שבהם אתם נמצאים מחוץ לארץ...
לטייל בחו"ל ולהרוויח כסף תוך כדי נשמע כמו חלום. יותר...
עבודה בחו”ל בקיץ הפכה לקונספט מקובל מאוד בשנים האחרונות. כמובן...

סרגל נגישות אתר המדור עבודות בחו"ל