Logo Amador Dark Blue

המדור השלם לחיפוש ואיתור עבודות בחו״ל

טיפים למחפשי עבודה בעגלות

המדור עבודות בחול

יצירת קשר

מחפשים עבודה בחו"ל? צריכים עזרה? בשביל זה אנחנו כאן!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

עבודה בעגלות היא האופציה הפופולארית ביותר של תעסוקה בחו”ל, ובשנים האחרונות העמידה לצד דוכן עמוס מוצרי ים המלח או פריטים אטרקטיביים אחרים בקניון כזה או אחר מעבר לים היא כמעט תחנת חובה במסלול ההתבגרות של הישראלים, אי שם בין הצבא להתמסדות הבלתי נמנעת, ובמקרים מסוימים כבר בין התיכון לשירות בצה”ל.

לעבודה זו יתרונות רבים, ובראשם האפשרות להרוויח שכר גבוה מאוד בפרק זמן קצר יחסית.
על מנת למצות את הפוטנציאל ואת החוויה כדאי לפעול בחוכמה, ובפרט ליישם את ההמלצות הבאות:

 1. בחרו היטב את החברה עבורה תעבדו
  המפתח לעבודה מתגמלת באמת ולתנאים טובים ככל האפשר, הן במהלך יום העבודה והן לאחריו (מגורים, חופשות וכו’), הוא בחירה נכונה וחכמה של החברה עבורה תעבדו.חברות רבות מציעות עבודה בעגלות ביעדים השונים ברחבי העולם, ובאופן טבעי כולן מתהדרות ברווח גבוה ותנאים מצוינים.
  ישנה דרך פשוטה לדעת לאילו הבטחות אכן ישנה אחיזה במציאות – לשאול עובדים שכבר עבדו עבור החברה אותה אתם בוחנים איך הייתה החויה מבחינתם: האם השכר אכן הפך את השהות הרחק מהחברים והמשפחה למשתלמת, האם הם זכו להדרכה אפקטיבית ולליווי מעצים, האם תנאי המחיה בזמן של עבודה מסביב לעולם היו מספקים, האם הם הצליחו לנצל את פרק הזמן מעבר לים גם לטיולים ובילויים, וכו’.
 2. כל ההתחלות קשות – גם בעבודה בעגלות
  הימים הראשונים מאחורי הדוכן העמוס סחורה, מלפניו ומצדדיו הם קשים. מי שמגיע לעבודה בעגלות נאלץ להסתגל בבת אחת גם למדינה חדשה, גם לשותפים חדשים לדירה, גם לעבודה חדשה וגם לקושי הטמון בניהול אינטראקציות אפקטיביות באנגלית – ואין מי שההסתגלות הזו קלה עבורו.גם אם בימים הראשונים גרף המכירות שלכם מסרב להתרומם, וגם אם אתם מוצפי געגועים, וגם אם הדירה אליה אתם חוזרים בסוף יום העבודה היא לא בדיוק זו שחלמתם עליה – אל תוותרו לעצמכם ואל תתייאשו. הזכירו לעצמכם שקודם כל באתם ליהנות, וראו בכל מה קורה חוויה, והכי חשוב, אל תשכחו שבעוד חודש – אחרי שכבר תשכללו את כישורי המכירה שלכם, תלמדו להכיר את שותפיכם לפרק הזמן המרתק ותתחילו ליהנות מהאטרקציות השונות בעיר בה אתם שוהים – הימים הראשונים ייראו לכם כהיסטוריה רחוקה ולא רלוונטית.
 3. הכירו היטב את המוצרים שאתם מוכרים
  המפתח למכירות מרובות הוא היכרות מעמיקה עם המוצרים שאתם מוכרים ובפרט עם יתרונותיהם. מומלץ ללמוד את המוצרים עוד לפני שמגיעים למדינת היעד וכך לא להיקלע לסיטואציות מביכות שבהן אין לכם תשובות לשאלות של לקוחות.
 4. לא לבזבז זמן ואנרגיות על תשובות שליליות
  עבודה בעגלות, כמו כל עבודה בחו”ל מחייבת אתכם להתמודד עם תשובות שליליות רבות מדי יום והתעלמויות. לא קל לספוג "לא”-ים והתעלמויות, אבל בסופו של דבר גם האישיות שלכם תיתרם בזכות כל אלה – ובכל מקרה חשוב מאוד לא לבזבז זמן ואנרגיות על מי שאינו לקוח פוטנציאלי, ובוודאי לא להציק לאנשים אלה או להעליב אותם, אלא פשוט להתמקד במי שכן מגלה עניין במוצרים.
 5. אל תתפתו לעבודה בלי ויזה
  עבודה בעגלות ברוב רובן של מדינות העולם מחייבת ויזה מתאימה – אל תתפתו לעבוד בלי ההיתר. ברוב המדינות רשויות ההגירה מחמירות מאוד עם עובדים ללא היתר, והעונשים שתספגו אם תיתפסו בהתאם, כך שפשוט לא משתלם להסתכן.
 6. חייכו – והרבה
  עבודה בעגלות, ובמיוחד עבודה בארה”ב, דורשת מכם לחייך – והרבה (שהרי אף אחד לא רוצה לרכוש מוצרים ממוכר חמוץ פנים). בחלק מהמקרים יהיו אלה חיוכים מאולצים, אולם אל תירתעו מכך. תוך זמן לא רב תגלו שגם חיוכים מזויפים הופכים עד מהרה לאמיתיים, ולא רק מגדילים את היקף המכירות והרווחים אלא הופכים את כל העסק להרבה יותר נעים.

מידע כללי הקשור לעבודות בחו"ל

אנשי מכירות טובים יכולים להרוויח משכורת טובה בכל חברה שבה...
מגיע זמן ומגיעים מצבים בחיים שבהם אתם נמצאים מחוץ לארץ...
לטייל בחו"ל ולהרוויח כסף תוך כדי נשמע כמו חלום. יותר...
עבודה בחו”ל בקיץ הפכה לקונספט מקובל מאוד בשנים האחרונות. כמובן...