חברת IMS

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

חברת IMS (International Medical Services) של ירדנה עובדיה היא חברה משפחתית וחמימה מצד אחד, אבל פורצת דרך מצד שני ולזכותה נזקפת פעילות רחבת היקף, בארץ ובעולם, ובפרט גולת הכותרת: שני בתי חולים מודרניים להפליא הפועלים בהצלחה רבה בגינאה המשוונית שבמערב אפריקה.

הפריצה העסקית

ירדנה עובדיה נולדה במרוקו ועלתה לארץ עם הוריה מעט לאחר קום המדינה. המשפחה נשלחה לדימונה, והוריה של ירדנה התקשו למצוא עבודה יציבה ורווחית דיה כדי לפרנס את המשפחה שמנתה 7 נפשות. ירדנה, הבכורה מבין 5 הילדים, התגייסה למשימה ובגיל 14 בלבד כבר החלה לעבוד, ואף במספר משרות במקביל, תוך שהיא לא בוחלת בשום עבודה ומפיקה מכל מצב את המיטב – תכונה שמאפיינת אותה לאורך כל דרכה העסקית ומהווה את אחת מהסיבות להצלחתה המרשימה של IMS שבבעלותה.

מעט לאחר נישואיה עברו ירדנה עובדיה ובעלה יוסי לפתח תקווה – מקום שנבחר על ידה בשל שמו נוסך ההשראה, ושבו נמצאים כיום משרדי הנהלת IMS (עד למעבר הצפוי לרחוב הארבעה בתל אביב). עובדיה, שתמיד חלמה בגדול וידעה גם לממש את חלומותיה, לא הסתפקה במינימרקט המשפחתי המשגשג שניהלה, וכשנקרתה בדרכה הזדמנות להתחיל בפעילות עסקית בינלאומית לא היססה לרגע ועטה על ההזדמנות.

תוך כדי ניהול עסקים ענפים במרוקו, פגשה ירדנה עובדיה את נשיא גינאה המשוונית, תאודור אוביאנג, הצליחה להרשים אותו ביכולותיה המשלבות חזון ובולדוזריות, וחברת IMS באה לאוויר העולם – ואיתה שני בתי חולים בערים מלאבו (בירת גינאה המשוונית) ובאטה (הגדולה בערי המדינה השוכנת לחופי האוקיינוס האטלנטי מדרום לקמרון).

שני בתי החולים מביאים לידי ביטוי מושלם את תפישת העולם של ירדנה עובדיה וחברת IMS, המשלבת בין נועזות עסקית, חיבור לקהילה והבאת ערך מוסף לבני האדם באשר הם, יצירת סביבת עבודה מתגמלת ומצוינות.

אות הוקרה מלשכת המסחר ישראל אפריקה

פועלה של חברת IMS באפריקה זכה להוקרה רשמית ולהערכה במסגרת ערב חגיגי שיזמה לשכת המסחר ישראל אפריקה באוגוסט 2013.

בערב החגיגי, בהשתתפותו של שר הכלכלה נפתלי בנט ושגם ראש הממשלה בנימין נתניהו נשא בו דברים באמצעות וידיאו, זכתה חברת IMS לאות הוקרה על פועלה רב השנים ביבשת השחורה ועל תרומתה לקידום איכות החיים בה. לצד IMS זכו לכבוד והערכה גופים מובילים אחרים במשק דוגמת קבוצת תה"ל (תכנון המים לישראל, אחד הקונצרנים הגדולים בעולם בתחום ההנדסה), שיכון ובינוי, מוטורולה, טלאמניע ועוד.

העובדים של IMS

חברת IMS היא כמובן לא רק ירדנה עובדיה אלא עוד שורה ארוכה של עובדים, הן במטה החברה בפתח תקווה והן בבתי החולים שלה בגינאה המשוונית.

בין העובדים בחברה גם כמה מבני משפחתה של עובדיה – הן בשל האהבה הרבה של ירדנה למשפחתה והרצון להעצים אותה בכל דרך (כפי שכאמור יצאה בגיל 14 לעבוד על מנת לסייע להוריה לפרנס את המשפחה) ובעיקר בשל היכולות הגבוהות שלהם (אגב, לדבריהם הם לא זוכים להנחות מהבוסית המתגמלת והחמה אך גם התובענית, מעצמה כמו גם מהכפופים לה).

בבתי החולים באפריקה מועסקים רופאים בכל תחומי הרפואה ועוד אנשי צוות רבים הנהנים מתנאים מצוינים, שכר גבוה ותחושת שליחות חשובה.

המעבר המתוכנן לרחוב הארבעה

עדות נוספת להצלחתה של חברת IMS של ירדנה עובדיה היא המעבר המתוכנן לרחוב הארבעה בתל אביב, לאחד משני מגדלים שמקימה חברת חג'ג' (ושעל תכנון המרחבים הציבוריים בהם, אגב, אמון לא אחר מאשר מעצב העל ג'ורג'יו ארמני). שכניה של IMS במגדלים החדשניים יהיו בין השאר איש העסקים המוביל שלמה דברת, המיליארדר טדי שגיא, מרכז השלטון המקומי ועוד.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!