Logo Amador Dark Blue

המדור השלם לחיפוש ואיתור עבודות בחו״ל

השקעות נדלן בחול למי שמציע עבודה בחול

המדור עבודות בחול

יצירת קשר

מחפשים עבודה בחו"ל? צריכים עזרה? בשביל זה אנחנו כאן!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

אחד המרכיבים המשמעותיים בשביעות הרצון של הישראלים שיוצאים לעבוד בחול הוא המגורים, כשבאופן טבעי ככל שהם יותר איכותיים, מאובזרים ומפנקים כך גדלה המוטיבציה של העובדים החיים בהם. כתוצאה מכך החלו חברות ישראליות הפועלות מחוץ לגבולות הארץ לבחון אופציות שונות של השקעות נדלן בחול, ובכך להרוויח פעמיים: גם לספק תנאי מחיה מעולים לעובדים שלהן, וגם ליהנות מהשקעה נבונה.

למה מגורים הם מרכיב כה חשוב בהנאה מעבודה בחול?

לכאורה הישראלים שיוצאים לעבוד בארהב, קנדה, אוסטרליה, מדינות אירופה השונות ושאר יעדים של עבודה בחול כמעט ולא נמצאים בדירה שמוקצית להם – שעות העבודה הן רבות יחסית (בדרך כלל כתוצאה מהרצון של העובדים עצמם, שמעדיפים לנצל את השהות בחול כדי להרוויח סכומי כסף רבים ככל האפשר) וגם את הזמן הפנוי רוצים העובדים לנצל לטובת בילויים וטיולים, שהרי בסופו של דבר הם בחול…

אבל דווקא בגלל השהות המועטה יחסית בדירה, היא כל כך חשובה, שהרי כל אדם זקוק לידיעה כי יש לו בסיס איתן אליו הוא יכול לשוב ולהרגיש בו בנוח – ואף אחד לא רוצה לחזור אחרי יום עבודה מפרך אל מקום מוזנח ועלוב, בדיוק כמו שלהתעורר בבית נחות היא דרך רעה מאוד להתחיל יום עבודה.

כתוצאה מכך, כאמור, החלו חברות ישראליות המעסיקות עובדים מחוץ לגבולות הארץ לבחון אופציות שונות של השקעות נדלן בחול ובעיקר בארהב וכמובן במדינות ובערים שבהן הן פעולות, וכך לשכן את כוח האדם – שהוא בסופו של דבר המשאב החשוב ביותר של כל עסק – בתנאים טובים.

למה כדאי להשקיע בנדלן בחול ולא לשכור?

כמובן שבפני אותן חברות פתוחה גם האופציה של שכירת דירות או בתים עבור העובדים שלהן – אולם השקעות נדלן בחול, ובפרט השקעות נדלן בארהב הן קונספט הרבה יותר נכון מבחינה כלכלית.

ראשית, באזורים רבים בארהב (אך לא רק בה) דמי השכירות גבוהים יחסית למחירי הקנייה, כך שכדאי אפילו לקחת הלוואה ולקנות בית במקום לשכור אותו (החזר ההלוואה יהיה נמוך יותר ביחס לדמי השכירות). בנוסף, הצפי – ושוב, בעיקר כאמור כשמדובר בהשקעות נדלן בארהב – הוא לעליית מחירים, עובדה שהופכת את אופציית הרכישה לעוד יותר משתלמת.

יתרון נוסף הוא הקביעות, והיעדר הצורך לחפש בכל פעם נכסים חדשים עבור העובדים, ובזכות זאת האפשרות להתמקד בתחום הפעילות של החברה ולא להפוך למשרד תיווך שמקדיש משאבים רבים לאיתור דירות מתאימות.

השקעות נדלן בארהב – זה הזמן לחפש!

כשמדברים על השקעות נדלן בחול כחלק מפעילות עסקית כוללת מדובר כאמור בעיקר בהשקעות נדלן בארהב – שהרי רוב הישראלים היוצאים לעבוד בחול מנסים את מזלם בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות.

מבחינה זו כדאיות רכישת הנכסים, שישמשו הן למגורי עובדים והן כהשקעה, גבוהה מאוד. בשנת 2007 חווה שוק הנדלן בארהב משבר חמור מאוד, אחד החמורים בתולדות המדינה, וזאת לאחר שנים רבות של מתן משכנתאות והלוואות גם ללווים חסרי כל יכולת להחזיר אותן. באופן טבעי, בעלי בתים רבים לא עמדו בהחזרי המשכנתא, הבנקים עיקלו את הנכסים – ומיהרו לנסות להיפטר מהם, וכתוצאה מכך השוק הוצף בעודף בתים ודירות והמחירים התרסקו.

גם כיום, מספר שנים אחרי, מחירי הנכסים עדיין נמוכים יחסית, אולם השוק מתחיל להתאושש – כך שזוהי נקודת זמן מצוינת לשקול השקעות נדלן בארהב.

מאחר שחברות המעסיקות ישראלים בחול לא מצוידות מן הסתם בכלים הנדרשים לבצע השקעות אלה באופן מושכל, מומלץ לעשות זאת דרך חברות המתמחות ברכישת נכסים איכותיים בארהב או בכל יעד אחר.

מידע כללי הקשור לעבודות בחו"ל

אנשי מכירות טובים יכולים להרוויח משכורת טובה בכל חברה שבה...
מגיע זמן ומגיעים מצבים בחיים שבהם אתם נמצאים מחוץ לארץ...
לטייל בחו"ל ולהרוויח כסף תוך כדי נשמע כמו חלום. יותר...
עבודה בחו”ל בקיץ הפכה לקונספט מקובל מאוד בשנים האחרונות. כמובן...