Logo Amador Dark Blue

המדור השלם לחיפוש ואיתור עבודות בחו״ל

כיצד משכירים רכב בחו”ל

המדור עבודות בחול

יצירת קשר

מחפשים עבודה בחו"ל? צריכים עזרה? בשביל זה אנחנו כאן!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

אחת האפשרויות היותר אפקטיביות ליהנות משהייה בחוץ לארץ היא באמצעות השכרת רכב. רכב שכור מאפשר לכם להיות אדונים לזמן שלכם, חופשיים לנסוע כאוות נפשכם לכל מקום בתוך המדינה, שבה אתם שוכרים רכב.

השכרת רכב בחו”ל היא ודאי חלופה מועדפת על צעירים השוהים במדינה זרה לצורך עבודה. גם מי מהם שעובדים הרבה וקשה יכולים ליהנות מסופי שבוע ארוכים ומחופשות שונות במהלך העבודה, ולנצל את הרכב לטיולים ולהיכרות מעמיקה עם המדינה שבה הם שוהים.

על מנת להיערך מבעוד מועד, רצוי וניתן להסדיר את נושא ההשכרה מבעוד מועד בעודכם בישראל אף שזה אינו תנאי הכרחי להשכרת רכב. חשוב שיהיה ברשותכם רישיון נהיגה ישראלי ורישיון נהיגה בינלאומי שכל פרטיהם זהים. חושב שיימצא בשרותכם כרטיס אשראי בינלאומי, אשר שמו של השוכר שרשום על גבי שובר ההשכרה הוא שמו של בעל הכרטיס. חשיבות תקינותו של כרטיס האשראי נובעת מכך שהוא משמש כפיקדון בתקופת ההשכרה וכמו כן אמצעי לגביית תשלום נוסף אם וכאשר יידרש.

רצוי ומומלץ לשכור רכב מחברות השכרה בינלאומיות ששמן הולך לפניהן. חשוב לקרוא בעיון ובקפידה את הפרטים הקטנים בחוזה, כדי לא להיתפס בלתי מוכן או מופתע אם וכאשר תידרשו לשלם עבור סעיפים שכלל אינכם מודעים להם.

אכן, מה שבטוח – ביטוח

חשוב ביותר לברר ולוודא כי יש לכם כיסוי ביטוחי המגן עליכם בכל מצב אפשרי, הן כיסוי לרכב השכור והן לרכב צד ג’. חשוב לבדוק מה הוא גובה ההשתתפות העצמית ומה  היא משמעות ביטול השתתפות עצמית ( לדוגמה: אי כיסוי הביטוח נזקים שעלולים להיגרם למרכב התחתון, לצמיגים, לזגוגיות, נזק העלול להיגרם כתוצאה ממילוי דלק לא מתאים לרכב, נהיגה רשלנית, נהיגה במצב של שכרות ועוד).

חשוב לקחת בחשבון כי כאשר מזמינים רכב מהארץ משמעות ההזמנה היא לקבוצת הרכב שעמה נמנה הרכב המבוקש אבל היא לא מבטיחה  בהכרח ת סוג הרכב, את הדגם שלו, את נפח מנועו ואת גודל תא המטען שלו. אף שניתן לבקש, כמובן, לשדרג את הרכב כאשר מגיעים לתחנת ההשכרה במדינת היעד, הבקשה תיענה או תסורב על פי שיקול דעתה של חברת ההשכרה ועל בסיס רכב פנוי המצוי ברשותה.

חשוב לקחת בחשבון, כי עצם העובדה שאתם מצויים במדינה זרה ומן הסתם לא מכירים היטב את החוקים ואת הכללים הנהוגים בה, תחייב אתכם לבצע את תהליך ההשכרה תוך שימת לב מוקפדת ומדוקדקת לכל פרט, כדי לא להותיר שום סעיף עמום. רצוי להתייעץ עם חברים ששכרו מכונית במדינה שבה אם אתם מתעתדים לשכור על מנת להקל עליכם לבצע את התהליך.

השכרת רכב בחו”ל – דגשים שכדאי לזכור

חשוב לזכור:  כמו בכל מקום, אי ידיעת החוק אינה פוטרת אתכם מהעונש הצפוי לכם על הפרתו, חשוב לנהוג על פי הכללים וחוקי התנועה המקומיים. רצוי להתוודע אליהם מבעוד מועד לפני שאתם מתחילים בנסיעה. כמו כן עליכם לציית לאלתר לכל הוראת שוטר ולמלא אחרי הנחיותיו.

כשאתם שוכרים רכב בחו”ל חשוב שתוודאו כי מצוי ברשותכם מספר טלפון זמין ועדכני של נציג חברת ההשכרה על מנת שתוכלו להתקשר אליו מכל מקום במדינה ובכל זמן.

מידע כללי הקשור לעבודות בחו"ל

אנשי מכירות טובים יכולים להרוויח משכורת טובה בכל חברה שבה...
מגיע זמן ומגיעים מצבים בחיים שבהם אתם נמצאים מחוץ לארץ...
לטייל בחו"ל ולהרוויח כסף תוך כדי נשמע כמו חלום. יותר...
עבודה בחו”ל בקיץ הפכה לקונספט מקובל מאוד בשנים האחרונות. כמובן...