Logo Amador Dark Blue

המדור השלם לחיפוש ואיתור עבודות בחו״ל

טיפים להשכרת רכב בחו”ל

המדור עבודות בחול

יצירת קשר

מחפשים עבודה בחו"ל? צריכים עזרה? בשביל זה אנחנו כאן!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

מעוניינים לטיול ממושך או לעבוד באחת ממדינות העולם? לא מן הנמנע שתבחרו לעשות זאת באמצעות רכב מושכר, אשר מעניק לכם גמישות מלאה בניידות. אלא שאתם נכנסים כאן לשדה משחק רחב באופן יחסי, עם כללים שלא בהכרח בהירים לנהג הישראלי הממוצע.

אנחנו ננסה לסייע לכם בהשכרה, וזאת באמצעות מספר טיפים מועילים המיועדים למעוניינים בצעד משמעותי זה.

האתגר המרכזי: התאמה לצרכים

מיותר אולי לציין שישנם כיום אינספור דגמים של כלי רכב הניתנים להשכרה. מגוון האפשרויות העצום הזה מטיל למעשה את האחריות על הנהג, שצריך לבחור ברכב אשר מתאים למספר הנוסעים, לתקציב – אבל בעיקר לצרכים. ברור שרכב למשפחות צריך להיות מרווח יותר מאשר כזה המיועד לזוג בלבד, ושרכב בעל נפח מנוע חזק רצוי שיאפיין את הנסיעות הארוכות יותר. אם אתם נוסעים לעבוד ותשהו בעיר אחד כדאי לשכור רכב קטן שעלותו זולה יותר וקל יותר להתנייד איתו בתוך העיר.

כדי לבצע את ההחלטה המושכלת ביותר, מומלץ מאד להגדיר בדיוק את יעדי הטיול, ולהתאים אליהם את מאפייני הרכב. כאן, חשוב לזכור כי חברות ההשכרה נוטות להתבונן על קבוצות של כלי רכב, כך שאין שליטה מהותית על סוג הדלק, למשל, או גודלו של תא המטען. בכל אופן, ברור שכל החלטה שלוקחים עשויה להשפיע על חווית הנהיגה, ולשנות את מחיר ההשכרה בעשרות מונים.

הזמינו עוד מהארץ

עד לפני מספר שנים, הישראלי הממוצע נהג להגיע למדינת היעד, ורק שם לברר על אפשרויות ההשכרה שלו. דבר זה טומן בחובו לא מעט סכנות: החל מבזבוז זמן יקר (והרי ידוע שזמן בחו”ל שווה הרבה מאד כסף), ועד לבחירה של רכב שאינו מתאים כלל לצרכים. ככה זה שהלחץ משחק תפקיד.

בעידן האינטרנט, המלצה ברורה היא לבצע את ההזמנה מוקדם ככל האפשר, רצוי שבועות טרם מועד הנסיעה. לא פעם, יש לכך השפעה גם על תג המחיר, שעשוי להיות זול בעשרות אחוזים במצבים מהסוג הזה. בנוסף, הזמנה מהארץ מאפשרת לבצע את השוואת המחירים, חלק משמעותי נוסף בהליך, בצורה פשוטה ומקיפה הרבה יותר. חברה מומלצת היא רנט דיירקט אשר מציעה רכבים בהוזלה משמעותית – לפרטים נוספים השכרת רכב רנט דיירקט.

היזהרו מקנסות מיותרים

השכרת רכב בחו”ל אינה בהכרח דבר זול, אבל קשה להגיד שהיא לא שווה את המחיר – אלא אם הוא הופך למופקע בכל קנה מידה. בהקשר הזה, חשוב להימנע מכל אותם קנסות אפשריים, חלקם הגדול מפורטים היטב בהסכם ההשכרה.

למה הכוונה? ובכן, כל נזק לרכב, כאשר אין סעיף של השתתפות עצמית, עלול לעלות אלפי דולרים. ואגב, ברוב המקרים ניתן לבטל כלל את סעיף ההשתתפות העצמית, דבר הכרוך בייקור מה של מחיר הפוליסה – ניתן בהחלט לשקול זאת. ואגב, כדי להימנע מהצמדת נזקים שנגרמו עוד קודם לכן לרכב, מומלץ מאד לסקור אותו היטב במעמד ההשכרה, או אפילו לצלם אותו.

חשוב מאד לקרוא את החוזה לעומק, ולהימנע מטעויות של חוסר תשומת לב. החזרת הרכב עם מיכל דלק שאינו מלא עלולה לגרור קנסות בשיעור ניכר, למשל.

מידע כללי הקשור לעבודות בחו"ל

אנשי מכירות טובים יכולים להרוויח משכורת טובה בכל חברה שבה...
מגיע זמן ומגיעים מצבים בחיים שבהם אתם נמצאים מחוץ לארץ...
לטייל בחו"ל ולהרוויח כסף תוך כדי נשמע כמו חלום. יותר...
עבודה בחו”ל בקיץ הפכה לקונספט מקובל מאוד בשנים האחרונות. כמובן...