סטודנטים בתחום החינוך – אילו הצעות עבודה בקנדה תוכלו לקבל?

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

התופעה של ישראלים המחפשים עבודה בחו"ל איננה חדשה. זוהי תופעה וותיקה, שנמשכת במשנה תוקף גם בימינו אלה. בפרט, רבים הם המחפשים הצעות עבודה בקנדה.
גם סטודנטים שרוצים להרוויח סכומי כסף נאים כדי לממן את הלימודים או לכל מטרה אחרת מחפשים אפשרויות תעסוקה מתאימות והפעם – נתמקד באפשרויות שמתאימות לסטודנטים בתחום החינוך. הצעות עבודה בחול מעניינות אתכם? סיימתם זה עתה את לימודי ההוראה והחינוך? מחפשים עבודה לתקופה חופשת הסמסטר או לחודשים שנותנו עד שתתחילו את הלימודים? יש כמה אפשרויות תעסוקה שיכולות להתאים לכם – בקנדה.

הצעות עבודה בקנדה – אופר

סטודנטים ובוגרי תארים בתחום החינוך לא בחרו לחינם את מסלול הלימודים שמנתב אותם לעבודה עם ילדים. עבודה עם ילדים אפשרית גם בקנדה אך הצעות עבודה בקנדה לא חייבות לכלול אך ורק עבודה בבתי הספר או בגני הילדים. סטודנטים או בוגרי תואר אקדמאי בחינוך שעבורם עבודה עם ילדים היא מקצוע, שליחות ודרך חיים, יוכלו בהחלט להשתלב בעבודה כאופר. למה בדיוק הכוונה? מדובר במקצוע שבו מועסקים על ידי משפחה בחו"ל, לרוב משפחה יהודית שמחפשת אומנת לילדים.

מעניינת אתכם עבודה בחו"ל ללא דרכון זר ואתם אוהבים ילדים? עבודה כאופר תאפשר לכם ליהנות מעניין ואתגר בעבודה, ביחד עם סיפוק רב. אופר הוא תפקיד שבו לוקחים חלק בגידול הילדים, מלווים אותם לגן או לבית הספר, מכינים איתם שיעורים, לוקחים אותם לחוגים. אפשר לקחת חלק בחינוך שלהם, ללמד אותם שפות, להקנות להם מורשת, יהדות אולי אפילו ציונות. זו יכולה להיות הכנה לקראת קריירה בהוראה ומובטחים גם תנאי עבודה מעולים. המגורים הם בבית המשפחה כך שלא צריך לממן כלכלה, מגורים וכדומה.

 

הוראה והדרכה

סטודנטים להוראה שמחפשים עבודה בחו"ל עם דרכון ישראלי יכולים למצוא אפשרויות מגוונות נוספות, מלבד אופר או עיסוק מקצועי כשמרטפים לילדים. בתור עבודה לזמן קצר או לזמן ארוך, בתור עבודה לתקופת הלימודים או לתקופת החופשות, אפשר בהחלט להשתלב במגוון עבודות של הוראה והדרכה בקנדה. בין היתר, אפשר להשתלב כמורים במשרה חלקית בבתי ספר שונים.

אם רוצים, אפשר לעבוד כמורים מחליפים בבתי ספר של הקהילה היהודית. אפשר לעסוק בתפקידי הדרכה שונים בחוגים, בארגוני ילדים ונוער, בהדרכות בנושאי מדע, טבע, בעלי חיים, חשבון, שפות. סטודנט שיש לו ידע מקצועי או תחביב יכול במקרים מסוימים להציע את שירותיו בהוראה והדרכה בבתי ספר, מתנסים מרכזי חוגים קהילתיים. במקרים מסוימים ניתן גם להשתלב בבתי ספר מקומיים כמורים מן המניין, כאשר עבור סטודנטים שלומדים בקנדה זהו פתרון פשוט מושלם.

 

עבודות מקצועיות וכלליות

יש עוד סוגים רבים ומגוונים נוספים של עבודה בקנדה עבור סטודנטים להוראה ולחינוך. מדובר במשרות שהן לאו דווקא בעלות זיקה לחינוך, אולם כאלה שמאפשרות להרוויח סכומים נאים גם בתקופה קצרה למדי.

עבור סטודנטים שהם יוצאי יחידות קרביות (גברים ונשים), ישנה אפשרות להשתלב במשרות אבטחה של מוסדות ממלכתיים, בתי ספר, מתקנים שונים, אוניות נופש וכדומה. עבור סטודנטים בעלי רקע בשיווק ובמכירות, יש שפע של אפשרויות תעסוקה לתקופות קצרות בחופשות או לפרקי זמן ארוכים יותר.

עבודה במכירות יכולה לכלול מכירה בעגלות בקניונים ובמרכזי קניות בערים המרכזיות בקנדה. יש גם אפשרות למכור תמונות שמן, מוצרי קוסמטיקה, משחקים וצעצועים, מוצרי אלקטרוניקה. עבור בעלי ידי זהב או בעלי ידע בתחזוקה, אפשר להשתלב בעבודות מנעולנות, תחזוקה, שיפוצים. עובדים נדרשים גם לעבודות כלליות נוספות בחברות מקומיות וכן בחברות שנמצאות בבעלות ישראלית.

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!