אוסטרליה – המקום המושלם לטיול

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!  

מאז ומתמיד אוסטרליה כיבשת המרוחקת ביותר והקטנה ביותר קסמה למטיילים ולתרמילאים ישראלים אשר ערגו לטיול במדינה זו. אוסטרליה מציעה אין ספור אטרקציות ומקומות לטייל בהם שאין באף מדינה ויבשת אחרת. בשליפה מן המותן ניתן להזכיר את המדבר הקסום של היבשת אשר ניתן לעבור בו ימים ולילות מבלי להיתקל באדם אחד, בסידני אשר הינה אחת מהערים הקסומות בעולם ובטח אחת היפות שבהם, בחופים המופלאים שיש במדינה אשר כמותם אין במדינה אחרת ובעוד ועוד מקומות אשר הופכים את הטיול לקסום יותר ויותר.

כמובן שאי אפשר להזכיר את אוסטרליה בלי אחותה הקטנה, ניו זילנד, המקום בו צולמו סרטי שר הטבעות מהווה גן עדן קסום שבו הטבע שולט ומאפשר לנו לחזות בנופים מהיפים בעולם. ניו זילנד מספקת לנו את אחד מהנופים הקסומים והמיוחדים בעולם ורבים מעוניינים לבקר בה ולחוות את ייחודיותה שנשתמרה לאורך מאות מיליוני שנים. לכן לרוב מי שייסע לאוסטרליה לא יוותר על ניו זילנד, כאשר שתי המדינות יחדיו מהוות את אחד מיעדי התרמילאים  הנחשקים ביותר לישראלים.

כיצד נממן טיול זה?

אכן אוסטרליה מהווה יעד לטיול חלומי וקוסמת לישראלים רבים, הבעיה היא שטיול כזה עקב המרחק הגדול דורש מאתנו ממון רב ולא רבים יכולים להרשות לעצמם הן את הטיסה היקרה והן את השהות הארוכה הנדרשת בכדי להספיק ולראות חלק ארץ רחוק זה. התשובה לכך היא עבודה בעגלות אשר מעניקה לעובדים בה שלל הזדמנויות ושכר גבוה במיוחד אשר עולה ומטפס ככל שאתה טוב יותר בעבודה. עגלות הן למעשה כינוי לדוכני מכירה, אשר בעבר היו בעגלות אך כיום אינן תמיד, שיושבים בקניונים עצומים ומוכרים מוצרים לתושבי המקום. העובדים בעגלות אלו מרוויחים עמלה מכל מכירה מה שהופך את העיסוק בתחום זה למשתלם במיוחד. חשוב להבין כי תרבות הקנייה באוסטרליה שונה מזו שבארץ והקניונים שם ענקיים ואינם דומים למה שאנו מכירים מה שאומר כי תנועת הקונים בהם עצומה ומאפשרת למוכרים למכור מוצרים רבים יותר ממה שחשבו. עבודה זו מתאימה באופן המושלם למימון הטיול באוסטרליה וניתן לשלבה בתחילת הטיול, באמצע ואפילו בסופו של הטיול. למעשה העבודה מהווה חוויה בפני עצמה אשר משתלבת עם המארג הכללי של הטיול ורבים ינצרו את חוויותיהם מעבודה בעגלות לאורך כל חייהם. העובדה שעובדים עם צוות צעיר גורמת לכך כי סביבת העבודה כיפית ומהנה במיוחד ותורמת להנאתנו מהעיסוק בתחום זה.

על מה להקפיד בעבודה בעגלות?

אכן תחום העגלות מושך במיוחד אך גם בו אנו חייבים להקפיד על מספר דברים אשר יכולים להוות את ההבדל בין הצלחה לכישלון והנאה וסבל לנו כמוכרים. ראשית כול אנו כעובדים חייבים לוודא כי אנו עובדים בחברה מסודרת אשר תדאג לזכיותינו ותשלם לנו את המגיע לנו. כך לדוגמא חברות רבות מעניקות למוכרים מקום לינה ודואגות להם לארוחות חמות, אלו הם רק דוגמאות למה שהחברה צריכה ויכולה לספק לנו. חשוב מאוד גם שנדאג לעבוד בתחום רווחי, מכיוון שאנו עוסקים במכירות הרי שאם נמכור מוצר שאין לו דרישה לא נרוויח מכך כסף. אחד התחומים הרווחים ביותר והמבוקשים ביותר על ידי הקונים באוסטרליה הוא תחום מכירות מוצרי ים המלח, מוצרי קוסמטיקה ותחום חדש וותיק של מכירת ציורי שמן. אלו מעניקים לנו כמוכרים אופציות רבות למכירתם והם מבוקשים מאוד בכל העולם ובפרט באוסטרליה. לכן חשוב שנקפיד לא לעבוד בכל תחום בעגלות אלא בתחום רווחי שיספק לנו עבודה ללא בעיות מיוחדות. הקוסמטיקה מבוקשת מאוד בעולם והולכת ותופסת תאוצה כתחום רווחי במיוחד ומוצרי ים המלח אינם שונים במובן זה ועל כן מומלץ ללכת ולעבוד דווקא בתחום זה.

לעוד מידע בנושא ראו גם: עבודה במזרח הרחוק

  רוצים לעבוד בחו"ל ? מלאו פרטים בטופס מצד ימין ותתחילו להרוויח והרבה!